инет от Интертелеком

  • mdmdmdmd
  • mdmdmdmd аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 лип. 2009 07:48 #40979 від mdmdmdmd
Надеюсь жители других мест и владельцы разных модемов тоже подтянутся , тем более место тестов наверное не ограничиться шанхаем .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 лип. 2009 19:43 #40995 від Symbioz

mdmdmdmd;40979 пише: Надеюсь жители других мест и владельцы разных модемов тоже подтянутся , тем более место тестов наверное не ограничиться шанхаем .

Я ж казав, що давайте на кладовищі...:dc:

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • mdmdmdmd
  • mdmdmdmd аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 лип. 2009 20:24 #40996 від mdmdmdmd
БС стоит почти на клатбище , там у них покрытие нормальное ... Ты на шанхай приезжай .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
10 лип. 2009 20:53 #41153 від Symbioz
Ну так что на завтра? Тестить на Шанхае будем? С 19-00, там где "палят скаты" - я уже знаю где...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
11 лип. 2009 23:00 #41187 від Symbioz
Провели ми тестування на Шанхаї. :de: Приїхали о 19-00 в те місце де "палять скати". Бажаючих впевнитись в роботі модему Huawei в мережі Інтертелеком - не знайшлось... :ak:Прийшлось знімати на відео, щоб впевнились, що ми тестували в тому місці про яке писав mdmdmdmd. Результати тестування ви можете побачити на rutube.ru/tracks/2125224.html?v=f4211e02...6a3172e064bc04e1fa14

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
14 лип. 2009 15:18 #41218 від Unter
Кхм... драсте всем=)прочитал всю тему...интересно однако, много непонятных обозначений, что для меня геймера-ламера мало что значат))у меня вопрос, что называется, цивильный - скоко стоят модемы??Да и возможна ли покупка оного в рассрочку или в кредит...а то я ток с армии приперся, а без интернета я не привык за компом сидеть (как-то так получилось за 5 год учебы в Киеве)..В солдата знаете ли денег никогда не было...скажем модем за 600 грн. вот я бы взял его с возможностю выплатить его стоимость на протяжении 4 месяцев, когда буду оплачивать трафик.Чет типа етого)А вобще кто шарит, отпишитесь в аську, обясните что и к чему)ася прилагается - 269504926Всем спасибо за внимание

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
14 лип. 2009 23:40 #41219 від Symbioz
Виложив ще один запис rutube.ru/tracks/2136167.html?v=a27e8097...f58e40ffb8d63d6f59e7 , ідея якого виникла раптово, при налаштуванні інтернету в с.Лотівка Шепетівського р-ну (приблизно 20 км від БС м.Шепетівки). При сигналі 10% (іноді було 20%) о 20-33 (час пік) добре закачувалось потокове відео та зображення. Не записав на відео результати спідтесту (просто ми в абонента дві години програлись з антеною і кожна хвилина була на рахунку), але якщо повірите на слово то на закачування було 1.03 МБіт/сек, віддача - 0.246 МБіт/сек.З повагою до Вас, Symbioz.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 лип. 2009 15:57 #41477 від neodix
Та шож таке ? знову вранці і вночі ОК, вдень - завал, сторінку нашого і других сайтів відкриває за 2 - 5хв, ато і зовсім не відкриває :(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
30 лип. 2009 22:01 #41483 від Zelya
Повністю підтримую neodixа, останні 3-5 днів працювати в інтернеті стало взагалі неможливо. якщо не поміняється ставлення компанії Інтертелеком до своїх користувачів, мабудь зміню провайдера:bk:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
30 лип. 2009 23:33 #41486 від Symbioz
Панове, на цьому тижні налаштовують Славутську БС, техніки кажуть, що вона якимось чином пов'язана з нашою, тобто коли вони там працюють - зменшують потужність - відповідно це якимось чином впливає на нашу БС. Детальніше не скажу - не розпитував. Вчора, тобто в середу модеми працювали тіьки в тих хто проживає поблизу БС або в прямій видимості БС.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.252 секунд
0
репостів
0
репостів