инет от Интертелеком

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
01 вер. 2009 21:57 #42244 від Zelya
Ось мої результати, до вечора правда вони трохи покращились, але не на багато:ac:

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • logger
  • logger аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 вер. 2009 22:56 #42245 від logger
Ви мені не вірите???Обриви взагалі окрема тема, дуже болюча тема.
Додано о 21:54
Попереднє повідомлення було написане в 21:52
хоча іноді ось так:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2009 08:11 - 02 вер. 2009 08:17 #42249 від mdmdmdmdmd
Всё нормально , для одной БС на такое количество пользователей вполне нормальный результат кто не верит может сам посчитать ( учитывая что её пихнули за город ) , Symbioz лукавит спрашивая где и на каком модеме такие результаты ... До полного покрытия востока Украины в Шепетовке никто ничего делать не будет , наслаждайтесь 3G интернетом с качеством GPRS-LIFE и то таким как в его худшие годы потому что сейчас лайф прилично поднял как в скорости так и в качестве .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • logger
  • logger аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
02 вер. 2009 11:00 #42250 від logger
для біьльшої об'єктивності провів тест свого модему в не час пік, ближче до БС
Вкладений файл:
як бачимо, з модемом все нормально :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 вер. 2009 11:21 #42251 від mdmdmdmdmd
Пишите попутно время скачивания файла www.intertelecom.ua/files/blank.test для бесплатного скачивания создать новое подключение , логин: IT_TEST пароль: IT_TEST номер дозвона обычный #777 на десятиметровом файле по времени загрузки можно определить среднюю скорость , потому что комовский спидтест не совсем корректно скорость загрузки определяет .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 вер. 2009 16:55 #42263 від Symbioz
Ви мене не зрозуміли для чого я питаю де і на якому модемі. Сьогодні були в Шепетівці представники ІТ, для швидшого виріщшення питання щодо другої базової станції нам потрібіно написати заяву щодо покращення якості зв'язку, прикласти до неї заяви (скарги) від абонентів і приблизну карту міста з позначеннями районів де погано працює интернет від ІТ. І до речі хочу наголосити - що це не вся Шепетівка (як приклад водоканал, в червні від його предстанвиків вислуховував скарги щодо якості зв'язку, в кінці серпня вони мене запитали де поставили другу базову станцію, тому що в серпні в них зв'язок став чудовим).Для визначення "поганих" районів я і питаю де ви користуєтесь інтернетом від ІТ. На рахунок модемів (чому я питаю на якому) читайте в попередніх відповідях...І хочу додати - з усіх наших підключень, а їх вже близько 500 (тількі наші м-н "Зелений"), відток абонентів за 11 місяців склав 7 чоловік. І скарги я вислуховую тільки від декількох чоловік на форумі і 3-6 чоловік по телефону. Здається це не показник поганої якості інтернету від ІТ.Додам ще: всі в кого часті розриви - вчора налаштовували інтернет в Цвітосі, через хвилину - розрив, первинна перевірка на віруси - в провіднику не можливо зробити налаштування на показ схованих файлів, замість встановленого НОД 32 встановлюємо КАВ, оновлюємо - 1.5 години повна перевірка - жодного розриву на протязі 30 хвилин, після того ми вже не стали чекати...ЦЕЙ ВИПАДОК НЕПООДИНОКИЙ - я вже про такі випадки писав раніше.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2009 20:39 #42269 від mdmdmdmdmd
Разрывов нет но если у вашего интернета начались затыки проверьте как я писал выше в Acsesstel , вас сбросило на 75-й канал и он работает не стабильно , да это по прежнему продолжается . Для строительства второй БС жалоб не нужно , достаточно что та что есть установлена не понятно где за городом а в городе уже критическая масса пользователей и расширение каналов дале не возможно .

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 вер. 2009 21:07 #42270 від Symbioz

mdmdmdmdmd;42269 пише: Разрывов нет но если у вашего интернета начались затыки проверьте как я писал выше в Acsesstel , вас сбросило на 75-й канал и он работает не стабильно , да это по прежнему продолжается . Для строительства второй БС жалоб не нужно , достаточно что та что есть установлена не понятно где за городом а в городе уже критическая масса пользователей и расширение каналов дале не возможно .

Читай предыдущий ответ... А то сказка про двух баранов получается. Мне предложили реальный выход, я сообщаю его вам. Если вы уперлись и не хотите как сказочный герой - тогда уж извиняйте... Если вы сообщаете только дилеру о проблемах в сети и дилер ваши слова передает выше - это не решит проблемы, а если дилер вместе с вами сообщит о проблемах - это реальный выход...А то критическая масса, критическая масса - вы хоть представляете сколько абонентов может потянуть базовая станция???Или мне самому заявления от абонентов предлагаете писать? Увольте-с. Проблемы только у нескольких человек - от других я этого не слышу.ВОПРОС ЗАКРЫТ!!! ЛИБО ЗАЯВЛЕНИЯ ЛИБО БУДЕМ ЖДАТЬ ВСЕ ВМЕСТЕ!!! Я СОГЛАСНО ДОГОВОРУ С ИТ ЗА КАЧЕСТВО СВЯЗИ НЕ ОТВЕЧАЮ!Все вопросы теперь только по телефону с 9-00 до 17-00 (80968481038 лично мой телефон) (кстати график нашей работы с понедельника измениться с 9-00 до 17-00 будни, и с 10-00 до 15-00 в субботу).___________________________________________________Не делай людям добра - не будешь иметь зла...

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 вер. 2009 21:53 #42272 від mdmdmdmdmd
Несколько жалоб я написал на intertelecom.ua , звонил несколько раз в их справочную , советую и другим так сделать раз уж наш дилер хочет отгородится от реалий .
Додано о 20:53
Попереднє повідомлення було написане в 20:23

Symbioz;36926 пише: Добридень панове! Остання інформація від технарів із м.Хмельницький:1. Розширення каналу по існуючій базовій станції - відбудеться.2. Додатково для покращення рівня сигналу придбана базова станція, яка буде встановлена на будинку побуту, щоб покрити зону низького сигналу поблизу та поза залізничним вокзалом.

Бла-бла-бла-бла-бла-бла-бла ???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • logger
  • logger аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
03 вер. 2009 22:38 #42278 від logger

Symbioz;36200 пише: Шановне паньство! Дозвольте вибачитись за дії Інтертелекому щодо обіцянок підтримання належної швидкості. Дійсно наразі інсує серйозна проблема в години пік - швидкість надто низька в порівнянні з тим що було 2-3 місяці тому. Проте в даний час ми, як і наші абоннети чекають розширення каналу, яке має відбутись в найближчий час...Для пришвидшення вирішення питання щодо підвищення швидкості ми своїм абонентам радимо, звертатись зі скаргами щодо швидкості до керівництва Інтертелекому через сайт www.it.od.ua в розділі "Задать вопрос он-лайн".

1. На рахунок "писати безпосередньо на intertelecom.ua" - писав неодноразово, безрезультатно.2. Щодо модемів - повторіться, будь-ласка. Тема дуже довга і нецікава.3. Щодо ніхто не скаржиться", див. п.14. Щодо відтоку - вітаю. Чому - краще ніж діал-ап, альтернативи немає. Хоча Ви праві - це дійсно не показник.5. Вірусів немає.6. Стосовно "ВОПРОС ЗАКРЫТ!!! ЛИБО ЗАЯВЛЕНИЯ ЛИБО БУДЕМ ЖДАТЬ ВСЕ ВМЕСТЕ!!! Я СОГЛАСНО ДОГОВОРУ С ИТ ЗА КАЧЕСТВО СВЯЗИ НЕ ОТВЕЧАЮ!" - дякую за відвертість, ніхто не сумнівався.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.206 секунд
0
репостів
0
репостів