Мисли глобально, дій - локально!

Хочеться змін навколо себе, тому обираю дії, а не слова. Починати треба з себе, впливати на оточення, тоді прийдуть зміни. Приєднуйтесь до починань та ініціатив, досить стояти осторонь. Разом ми зможемо більше!
1 minute reading time (228 words)

Як заощадити 50 тис. грн на тендері через Prozorro і відмінити електронні закупівлі?

Як заощадити 50 тис. грн на тендері через Prozorro і відмінити електронні закупівлі?
Школа-інтернат міста Шепетівка на закупівлі 30 пластикових вікон через систему «Прозорро» заощадила 55869 гривень. Оголошений тендер на 189 642 грн. виграла компанія-постачальник з міста Хмельницький. Два шепетівські підприємці пропонували свої послуги лише на 500 та 642 грн. дешевше стартової вартості послуг.
2 грудня 2016 року був оголошений тендер на купівлю та встановлення 30 пластикових вікон та підвіконь, шпаклювання відкосів в школі-інтернат. 
Всього було подано три пропозиції, з яких дві – від шепетівських підприємців та одна від підприємства з м.Хмельницький. В результаті торгів компанія з м.Хмельницький надала найменшу ціну на встановлення вікон та проведення робіт по їх облаштуванню і стала переможцем.
 
Тендерні пропозиції від учасників закупівлі:

 

Первинна пропозиція, грн з ПДВ

Кінцева пропозиція, грн з ПДВ

ТОВ "Веснянка"

(Хмельницький)

136 620

133 773

ПП "СОЛАР ПЛЮС"

(Шепетівка)

189 000

189 000

ФОП Федоров А.В.

(Шепетівка)

189 500

189 500

У школі вже встановлені нові вікна компанії WDS та підвіконня Open Teck, очікується шпаклювання відкосів.

  

Незважаючи на економію більше 50 тис. грн. на одній із закупівель, депутатами міської ради було повністю відмінено дію рішення про використання системи «Прозорро» для допорогових закупівель підприємствами та установами комунальної форми власності до 1 квітня 2017 року.

Однак електронні закупівлі все ж таки проводяться і в Шепетівці і дають результати.

В Україні загалом завдяки системі електронних закупівель Prozorro у 2016 році вдалось знизити рівень корупційних зловживань та заощадити більше 19 млрд. грн!

Веселих свят та щасливого Нового року!
«Прозоррі» допорогові закупівлі в Шепетівці відмін...

Читайте також:

 

Коментарі (7)

This comment was minimized by the moderator on the site

Поясніть мені як визначається економія?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="О В Островський"]Поясніть мені як визначається економія?[/quote]<br />Судячи з торгів, пропозиція хмельницької фірми виявилась дешевшою на 50к грн

Шепетівчанин
This comment was minimized by the moderator on the site

Тобто берем різницю між очікуваної ціною та виграшною пропозицією і це економія? Це більше схоже на профанацію. Якщо зараз зменшити очікувану вартість нижче кінцевої пропозиції торгів, то це що буде переплата? Якась дурна логіка.<br />Я за...

Тобто берем різницю між очікуваної ціною та виграшною пропозицією і це економія? Це більше схоже на профанацію. Якщо зараз зменшити очікувану вартість нижче кінцевої пропозиції торгів, то це що буде переплата? Якась дурна логіка.<br />Я за прозоро і все таке, тендери мають бути публічними, але ось ці маніпуляції дивні.

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Є вартість робіт, яка закладена в бюджет. Цю вартість вказують під час організації тендеру. <br />На тендер виходять різні постачальники і пропонують свою ціну, яка відповідає, або нижча за оголошену замовником.<br />Різниця між...

Є вартість робіт, яка закладена в бюджет. Цю вартість вказують під час організації тендеру. <br />На тендер виходять різні постачальники і пропонують свою ціну, яка відповідає, або нижча за оголошену замовником.<br />Різниця між запланованою вартістю і вартістю послуг/товарів після проведення тендеру вважають економією. <br />Цю методику використовують в Мінекономрозвитку та інших установах.<br /><br />Думаю, якщо б не оголошували тендер, то роботи виконував би хтось з місцевих підприємців.

Детальніше
pavlok
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="О В Островський"]Поясніть мені як визначається економія?[/quote]<br />Що за питання? Чи аби доколупатись до визначення?<br />Вибраний самий дешевий варіант з доступних. Методу (яка використовується по всій країні не перший рік)...

[quote name="О В Островський"]Поясніть мені як визначається економія?[/quote]<br />Що за питання? Чи аби доколупатись до визначення?<br />Вибраний самий дешевий варіант з доступних. Методу (яка використовується по всій країні не перший рік) розписав Павло. Що тут може бути назрозумілого?

Детальніше
Александр45
This comment was minimized by the moderator on the site

Різниця між запланованою вартістю і вартістю послуг/товарів після проведення тендеру вважають економією.
<br />От якраз таке формулювання мене бентежить. Це все одно, що я оголошу на весь магазин, що цю буханку я планую купити за 20 грн, а потім...

Різниця між запланованою вартістю і вартістю послуг/товарів після проведення тендеру вважають економією.
<br />От якраз таке формулювання мене бентежить. Це все одно, що я оголошу на весь магазин, що цю буханку я планую купити за 20 грн, а потім візьму куплю за 10 грн самий дешевий хліб і назву це все економією. <br />Економія - це коли із переліку однакових товарів, ти обереш найдешевший, грубо кажучи різниця між дорожчим і дешевшими, але тотожними товарами. <br />Просто прозоро взяло на прапор цифри економії, але фактично вони нічого не варті.<br />Конкретно в цьому прикладі я бачу економію 189 500 - 133 773 = 55 727 грн. Звідки сума 55 869 грн?

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="О В Островський"]

<br />Конкретно в цьому прикладі я бачу економію 189 500 - 133 773 = 55 727 грн. Звідки сума 55 869 грн?
<br />первинна вартість оголошеного тендеру 189 642

pavlok
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://shepetivka.com.ua/

Авторизація