Розмір шрифту: +
1 minute reading time (169 words)

Еко Дискурс у Шепетівці. Які екологічні цілі декларують кандидати на посаду міського голови?

20201019-130352

Які екологічні проблеми є критичними для Шепетівки? Це ми уже визначили (результати тут bit.ly/eco_result), а тепер наступний крок - як їх вирішувати.

21 жовтня долучайтесь до онлайн Еко Дискурсу для обговорення варіантів вирішення кліматичних/екологічних проблем спільно із кандидатами на посаду міського голови Шепетівки, експертним середовищем та активними містянами.

Також представники ГО «Хмельницький енергетичний кластер» презентують інфографіку із екологічними цілями кандидатів, а представники ГО «Екодія» (м. Київ) - Дорожню карту кліматичних цілей України  до 2030 року.

Зареєструйтесь на зустріч за посиланням, де також можете залишити запитання/коментар, яке буде озвучене під час Дискурсу - https://forms.gle/JaU8qAGyZiqMQ6wS6

Еко Дискурс розпочнеться 21 жовтня о 18:30 у Zoom за посиланням https://us02web.zoom.us/j/81524440110

Онлайн трансляція Еко Дискурсу також відбуватиметься на сторінці Хмельницького енергетичного кластеру у Facebook https://www.facebook.com/RenewableEnergyCluster

Модеруватиме Еко Дискурс голова правління ГО “Хмельницький енергетичний кластер” Степан Кушнір.

Даний захід проводиться громадською організацією “Хмельницький енергетичний кластер” в рамках ініціативи “Кліматичні цілі міст Хмельницької області” за фінансової підтримки Федерального міністерства з охорони навколишнього середовища, збереження природи та ядерної безпеки Німеччини в рамках проєкту Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ).

Нацбанк пом'якшив прогноз інфляції на 2020 рік
Росіяни не торгуватимуться за українські землі

Читайте також:

 

0
репости
0
репости