1 minute reading time (182 words)

В погоні за дзвінкою гривнею

В погоні за дзвінкою гривнею

​Якби би не прикро було визнавати, але в Шепетівці вже не лишилось друкованих видань, які би не публікували замовні матеріали без відповідної позначки про рекламу. І якщо Шепетівський вісник вже давно не гребує цією ганебною практикою, то газета "День за Днем" до останнього випуску завжди позначала "заказуху". Але на жаль  тут ключове слово - "позначала", в минулій формі дієслова, адже у свіжому випуску мені на очі трапилось ось це:

​Як бачимо немає жодних позначок реклами, хоча редакція отримала за розміщення цього матеріалу гроші від всім відомого благодійного фонду "Зміцнення громад". 

Заради справедливості треба зазначити, що у свіжому номері Шепетівського віснику було значно більше замовних матеріалів, але з подальшим розвитком цієї газети і так стало все зрозуміло, тому немає сенсу кожного разу про це згадувати, вже більше пів року жоден випуск цієї газети не обходився без "джинси".

Саме смішно те, що власники цих газет думають​, що така зневага свого читача ніяк не позначиться на їх газетах. Навіть динаміку падіння тиражів вони виправдовують економічною ситуацією, загальносвітовими тенденціями, але аж ніяк не з такою редакційною політикою.

Прикро коли видання з багаторічною історією так ганебно та поступово завершують своє існування.

Депозит міської громади в банку
Наглість чиновників чи технічна помилка?

Читайте також:

 

Коментарі (8)

This comment was minimized by the moderator on the site

У мене цілих 7 штук :lol: - забирайте безкоштовно. Є і хлопчики і дівчатка. Дуже гарні 8) . Мама - вівчарка, тато - невідомий :-? <br />Тел. 0968907739.

Проклятий ламер
This comment was minimized by the moderator on the site

ще потрібне цуценя, чи вже маєте?

инн
This comment was minimized by the moderator on the site

Минулого року після того як отримав напередодні виборів газету де крім реклами нічого не було, дзвонив в редакцію і скаржився. Після того як мене обрубали мовляв ми самі вирішуємо, що друкувати, чекайте наступні випуски будуть Вам статті, я...

Минулого року після того як отримав напередодні виборів газету де крім реклами нічого не було, дзвонив в редакцію і скаржився. Після того як мене обрубали мовляв ми самі вирішуємо, що друкувати, чекайте наступні випуски будуть Вам статті, я перестав іі взагалі виписувати і купувати, і раджу так зробити всім.

Детальніше
Петрович
This comment was minimized by the moderator on the site

Я купувала востаннє наші місцеві газети, ще 5 років тому, коли продавала квартиту. Чесно сказати, вже тоді я не бачила, що наші газети можна читати.

smb14
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну що тут сказати? Звісно, що якщо якесь правило вигадують (позначки про рекламу), то воно має бути правилом для усіх рекламних публікацій. <br />Але треба дивитися на проблему місцевих ЗМІ ширше.<br />Насправді така плачевна ситуація...

Ну що тут сказати? Звісно, що якщо якесь правило вигадують (позначки про рекламу), то воно має бути правилом для усіх рекламних публікацій. <br />Але треба дивитися на проблему місцевих ЗМІ ширше.<br />Насправді така плачевна ситуація з місцевими ЗМІ в Україні тому, що стан справ у них ЗАДОВІЛЬНЯЄ ВИДАВЦІВ. Тобто - не творчі колективи, котрі генерують/шукають/пишуть новини, а тих, хто власне випускає, друкує журнали/газети, керує сайтами, телеканалами, радіостанціями, платить зарплату журналістам за статті/сюжети на ТБ.<br />Це все одно як на базарі - є власник "контейнера", і є наймані ним чоловіки чи жіночки, які лише "позмінно" працюють, а права на зміну в "контейнері" обстановки не мають.<br />Якщо власнику подобається формат/інформ.наповнення/рейтинг газети, журнала, сайта чи передачі на ТБ - вони такими виходять. Така вже склалася дійсність у нашій феодальній країні. Погляньте, навіть Порошенку його "ніякий" телеканал (порівняйте з тим, як його в 2004 р. дивилися) подобається.<br /><br />До речі, слідкую й за контентом на цьому сайті. Думаю, він приблизно на рівні з контентом місцевих ЗМІ. Нічого унікального не зауважую (лише блоги, фото і відео інколи бувають цікавими). Кримінал, пожежники, освіта, інформації на 1-3 абзаци про "перемогли", "посіли", "здобули", часто в супроводі великих картинок з Інтернету - це не новини. "Переробки" з сайтів, де згадується щось про Шепетівку, - це теж не новини.<br /><br />Новини - це коли не лише тема незажована, свіжа, але й результати "польової роботи" журналіста видно. Бо в наш час ціла армія писак в Інтернеті сидить, але найрейтинговішими є чомусь саме ті видння, де більшість контенту звідти не береться (наприклад - львівська газета "Експрес" з її мільйоннним накладом).<br /><br />Але якщо над сайтом працює 1 людина, - то це нормальний сайт.

Детальніше
Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Гадаю більша причина такою ситуації не у видавцях, а у читачах, які продовжують їсти те г., яким їх кормлять. Так є мала частина, яка має почуття гідності і голосує гаманцем проти зневаги видавців до них, але ця маса поки що замала.<br...

Гадаю більша причина такою ситуації не у видавцях, а у читачах, які продовжують їсти те г., яким їх кормлять. Так є мала частина, яка має почуття гідності і голосує гаманцем проти зневаги видавців до них, але ця маса поки що замала.<br />Контентом на цьому сайті я сам незадоволений, але працюємо по мірі фінансових можливостей. Як я вже казав планів та ідей багато, але для їх реалізації потрібні люди та кошти. На жаль шепетівські рекламодавці мало дружать з математикою і більше покладаються на звички. <br />Тому доводиться сидіти і чекати, коли у головах буде злам старої системи.

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

"...у читачах, які продовжують їсти те г., яким їх кормлять"<br /><br />Та навряд. Запит на цікаві ЗМІ в Шепетівці є. Колись був суботнім базаром пройшовся і дивився, що торбешники читають. Виявилося, що не лише кросворди, житейські історії, "Мою...

"...у читачах, які продовжують їсти те г., яким їх кормлять"<br /><br />Та навряд. Запит на цікаві ЗМІ в Шепетівці є. Колись був суботнім базаром пройшовся і дивився, що торбешники читають. Виявилося, що не лише кросворди, житейські історії, "Мою сповідь" і рекламні оголошення. Також читають і "Експрес", "Факти", "Газету по-українськи". А одного разу на лавці біля парку (коло церкви, там де ще свідки Єгови буває стоять) бачив, як жінка читала "Високий замок". Де вона його в тому районі взяла - велика загадка, бо ж найближча точка - кіоск на жд вокзалі.<br />А ще колись мені поштарка розповідала, що переважно передплачують у деяких шепетівських селах. Здивувало, що було чимало преси типу "Експрес" і "Високий замок" (ну і "Подільські вісті" теж, але це вже напевне за інерцією).<br /><br />Щодо деяких шепетівських рекламодавців - тут нема слів. Їм би, вслід за "талановитими" місцевими політиками, вартувало б спершу правила граматики вивчити, а вже потім починати рекламувати себе і свою продукцію.

Детальніше
Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

"До речі, слідкую й за контентом на цьому сайті. Думаю, він приблизно на рівні з контентом місцевих ЗМІ. Нічого унікального не зауважую (лише блоги, фото і відео інколи бувають цікавими). Кримінал, пожежники, освіта, інформації на 1-3 абзаци про...

"До речі, слідкую й за контентом на цьому сайті. Думаю, він приблизно на рівні з контентом місцевих ЗМІ. Нічого унікального не зауважую (лише блоги, фото і відео інколи бувають цікавими). Кримінал, пожежники, освіта, інформації на 1-3 абзаци про "перемогли", "посіли", "здобули", часто в супроводі великих картинок з Інтернету - це не новини. "Переробки" з сайтів, де згадується щось про Шепетівку, - це теж не новини.<br />Новини - це коли не лише тема незажована, свіжа, але й результати "польової роботи" журналіста видно." - не згодна!!!! Бо "Новина це - оперативне інформаційне повідомлення, яке містить суспільно важливу та актуальну інформацію, що стосується певної сфери життя суспільства загалом чи окремих його груп. В журналістиці — окремий інформаційний жанр, який характеризується стислим викладом ключової інформації щодо певної події, яка сталася нещодавно." До чого тут польова робота журналіста?

Детальніше
Nastyona-Lakida-vkontakte
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://shepetivka.com.ua/