2 minutes reading time (455 words)

Ігрова залежність - страшніше, ніж ви думаєте

На фоні недавньої новини, про закриття 3-ьох підпільних ігрових закладів, розкажу вам історію, в якій приймаю участь прямо зараз.

До терміну "ігрова залежність" ми уже давно звикли, причому, до того звикли, що вважаємо це якимось дрібним гріхом, особистою справою кожного. Мовляв, це ж не наркоманія чи алкоголізм. Але так думаєш лише до того моменту, поки з цим не зіткнешся.

Дехто з вас знає, що я займаюсь ремонтом різної електроніки і маю майстерню в місті (не реклама, це просто щоб було зрозуміліше :)) Причому працюю не один, а маю декількох компаньонів. І от, за останні декілька місяців, справи наші почали йти дуже кепсько. Роботи багато, а борги ростуть, а останнім часом, ще й почала зникати деяка техніка і кошти, що виливалось у конфлікти з клієнтами, та компенсації з моєї кишені. Справа стоїть так, що зараз мушу їхати в інше, більше місто, щоб якимось чином фінансово це все виправити.

І от, буквально на днях, вияснилась причина такого погіршення справ - один з моїх співпрацівників, просто крав телефони, ноутбуки і т.д. та відносив їх у ломбард, чи спихав на OLX. Мене ця ситуація просто вбила, тому що людина видавалсь дуже щирою. І навіть коли все уже стало явно, продовжувала запевняти мене у своїй невиновності. Одним словом, як то кажуть - "ніколи б не подумав".

Ну, і як ви розумієте з заголовку - причина виявилась саме в ігровій залежності. Тому хочу просто застерегти - якщо чуєте такий діагноз (так, це хвороба, має назву лудоманія) - дуже сильно подумайте чи мати з такою людиною справу. Якщо у когось з ваших близьких зявляється така проблема - дійте НЕГАЙНО. Чому? От зараз цей штріх просить щоб його посадили. У вязницю. Бо у нього немає чим розрахуватись зі мною, людьми, і ігровими закладами, як це не дивно. А у нього дитина. Уявіть собі цю всю ситуацію. Ну я таке діло - в кінці кінців, мою релігійну приналежність теж багато хто знає (знову ж таки - не реклама :)) , і я поступлю по-християнські. Можливо, просто пробачу, і сам поверну людям ті кошти. Ну а інші? Деякі молоді люди, які до нас приходили, і яким він насолив, уже обіцяли йому влаштувати "веселе життя".

Розпізнати цю хворобу непросто. Ми не змогли. І родина цього чувака теж про це не знала. Очевидно, тут потрібно зусиль. Але воно того варте, бо якщо упустити цей момент - наслідки будуть жахливі. Тому, якщо помічаєте щось дивне, незрозуміле у поведінці близьких чи друзів, особливо якщо це стосується грошей (вони або зникають, або навпаки - невідомо звідки зявляються) - не ігноруйте це. Адже це не тільки фінансові проблеми. Ця хвороба, як каже медицина, закінчується затьмаренням свідомості і божевіллям. І я цьому вірю. Бо побачив на власні очі, як адекватна молода людина, перетворилась на якогось зомбі, відірваного від реальності.

Бережіть себе.

 

Ще один суботній вечір
Чи буде цього року Свято морозива?

Читайте також:

 

Коментарі (9)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ти не ображайся, але у тебе мабуть халатно процес наладжений. Це ж який має бути бардак, щоб ти не міг вирахувати за чиєї зміни пропадало майно?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Вирахувати я можу Що я власне і зробив. Але до останнього вірити просто не хотілось. І чувак постійно розповідає історії - то цигани, мабуть, вкрали. То він мабуть комусь переплутав віддав, а номера цієї людини нема і т.д. А деякі речі взагалі...

Вирахувати я можу Що я власне і зробив. Але до останнього вірити просто не хотілось. І чувак постійно розповідає історії - то цигани, мабуть, вкрали. То він мабуть комусь переплутав віддав, а номера цієї людини нема і т.д. А деякі речі взагалі робив "на ничку", тобто не фіксував письмово. Я це все знав, але терпів до певного моменту. Це, Саша, не так просто - сказати людині в очі, що вона злодій. Принаймні мені це нелегко.

Детальніше
Misha-Voronchuk-facebook
This comment was minimized by the moderator on the site

Таких як ти більшість, у нас чомусь люди не можуть сказати в очі те, що думають. Така безнаказаність породжує ще більші злочини, про таке не можна мовчати, для блага злочинця в тому числі.

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

То ж бач - не мовчу Там усе виявилось дуже сумно, тому і довелось цю справу уже по серйозному розкручувати. А так би - да, я просто б плюнув.

Misha-Voronchuk-facebook
This comment was minimized by the moderator on the site

Таку людину лікувати потрібно десь в психодиспансері !!!! Коли вона загнана боргами в куток ще намагається щось вкрасти щоб перекрити борги а краде в самого себе! Тобто неадекват! За вкрадене майно легенько закрити можуть! Михайло візьміть його...

Таку людину лікувати потрібно десь в психодиспансері !!!! Коли вона загнана боргами в куток ще намагається щось вкрасти щоб перекрити борги а краде в самого себе! Тобто неадекват! За вкрадене майно легенько закрити можуть! Михайло візьміть його до себе в релігійну громаду хай покається! Можливо змінить погляди на життя! В мене теж близька мені люди вдарилась в ігрові автомати ще за часів коли вони були легальні! Спочатку це були низькі ставочки а потім все пішло по серйозному, останній раз 6000 $ запихнув в апарат та продув з тріском та ще й не в нашому міста а поїхав купувати автоі! Зі слів мого товариша до останнього вірив, що відіграється але поїзд поїхав! Потім товариша сімя возила до лікаря з питань ігроманії але він і сам зрозумів, що безоплатний сир лише в мишоловці! З того часу на любих видар азартного шахрайства не грає і іншим не радить!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Саме сумне (чи смішне), що цей хлопака у релігійній громаді уже був Правда, не в нашій.

Misha-Voronchuk-facebook
This comment was minimized by the moderator on the site

Перебування в релігійних громадах якраз і затьмарює свідомість. фанатично працювати віруючому - ще не означає бути адаптованим до навколишнього світу.

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

В Україні на даний момент громад, де можна було б хоч з якоїсь сторони застосувати слово "фанатичний" практично нема. Це "знамя" давним давно перейшло до різного роду політичних угрупувань, які любе "біле братство" за пояс заткнуть. Ну і висновок...

В Україні на даний момент громад, де можна було б хоч з якоїсь сторони застосувати слово "фанатичний" практично нема. Це "знамя" давним давно перейшло до різного роду політичних угрупувань, які любе "біле братство" за пояс заткнуть. Ну і висновок твій, друже, просто ідіотський, вже вибач Особливо в світлі цієї теми.

Детальніше
Misha-Voronchuk-facebook
This comment was minimized by the moderator on the site

Картишки/игровые автоматы в свое время не одного шепетовчанина вынудили в срочном порядке эмигрировать в Португалию)))

Staruy
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://shepetivka.com.ua/