![Коронавірус за добу забрав життя двох краян, ще 22 захворіли](/media/k2/items/cache/bd19928bce1289e655fbaef4d6a1855c_Generic.jpg?t=20201108_212704)
Коронавірус за добу забрав життя двох краян, ще 22 захворіли
За інформацією Шепетівського міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації станом на 20.00 8 листопада у місті Шепетівка підтверджено 21 новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19, з них один летальний (чоловік 1952 р.н.).
У 2 шепетівчан, які хворіли на коронавірусну інфекцію COVID-19, контрольний ПЛР-тест показав негативний результат.
На цей час у місті Шепетівка зареєстровано 638 лабораторно підтверджених випадків захворювання на COVID-19, з них:
- 316 - лікуються;
- 299 - одужали;
- 23 - летальних.
Районний штаб повідомив, що станом на на сьогодні жителька с. Сенігів отримала позитивний результат COVID-19, госіталізована до Шепетівської ЦРЛ. Один житель села Білопіль 1940 р.н. помер.
Щиро співчуваємо рідним та близьким!
По Шепетівському району з початку карантину підтверджених випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19 є 212 осіб, з них:
- 119 осіб лікується: 43 особи стаціонарно - в КНП «Шепетівська ЦРЛ», 76 осіб – амбулаторно;
- 84 – одужали;
- 9 – померли.
У Шепетівці спостерігається значний приріст інфікованих на коронавірусну інфекцію COVID-19. Збільшення кількості нових випадків захворювання на коронавірус є наслідком ігнорування правил карантину.
"Міський штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації закликає шепетівчан дотримуватися встановлених протиепідемічних норм та вимог!
Використання масок, рукавичок, антисептиків та дотримання соціальної дистанції знижують ризики захворювання на COVID-19.
Будьте свідомими та відповідальними!" - закликають у штабі міста.
![COVID-19 на 8.11.2020: нових інфікованих - 509, летальних випадки - 6, одужало - 259](/media/k2/items/cache/190b45d6e70c926b2036190992a772ce_Generic.jpg)
COVID-19 на 8.11.2020: нових інфікованих - 509, летальних випадки - 6, одужало - 259
Хмельницька ОДА інформує: станом на 17.30 08 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 21369 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 716 - діти, 1508 - медпрацівники, 1329 - працівники освіти.
![Укрзалізниця відкриває продаж квитків у Шепетівці](/media/k2/items/cache/99f96c5b99e363e03747beae954989bf_Generic.jpg)
Укрзалізниця відкриває продаж квитків у Шепетівці
Як ми повідомляли раніше, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для Шепетівки зняли обмеження на регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним, залізничним транспортом, міським електротранспортом у міському сполученні. Сьогодні Укрзалізниця оголосила про відкриття продажу квитків на станції "Шепетівка".
![Оголошено список новообраних депутатів Шепетівської районної ради](/media/k2/items/cache/08f469abef87fd9a9295f128b6f07087_Generic.jpg?t=20201108_125744)
Оголошено список новообраних депутатів Шепетівської районної ради
Дняму у стінах Шепетівської районної територіальної виборчої комісії оголосили про результати виборів депутатів Шепетівської районної ради. Загалом у виборах взяло участь 85 995 виборців, 6545 бюлетенів визнали недійними.
![У Шепетівці під час пожежі загинув чоловік, одну жінку врятували та 8 осіб евакуювали](/media/k2/items/cache/d9c0aa57a4cbd8acd224f00e49eab0e2_Generic.jpg?t=20201108_081014)
У Шепетівці під час пожежі загинув чоловік, одну жінку врятували та 8 осіб евакуювали
7 листопада о 21:02 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у квартирі п’ятиповерхового житлового будинку на вулиці Амосова в м. Шепетівка.