![Вперше засідала Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання](/media/k2/items/cache/bdf9bb126aee75e9f463477c53eede46_Generic.jpg)
Вперше засідала Координаційна рада з питань національно-патріотичного виховання
Тимчасовий консультативно-дорадчий орган був утворений для вивчення проблемних питань, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері національно-патріотичного виховання на території Шепетівської територіальної громади.
![Ірина Якимчук: “Кожній дитині у школі має бути комфортно”](/media/k2/items/cache/21bcfb7d42fb45624b57710a2e1a1667_Generic.jpg?t=20210831_132442)
Ірина Якимчук: “Кожній дитині у школі має бути комфортно”
Вже майже 2 роки директоркою Шепетівської загальноосвітньої школи №8 є Ірина Вікторівна Якимчук. З січня 2020 року вона опікується близько 400 учнями та 50 працівниками, з яких 30 є педагогами.
![Травмованого лося не вдалось врятувати. Волонтери звинувачують чиновників](/media/k2/items/cache/241218a8576ea237cdbfb63c0d7b7e65_Generic.jpg)
Травмованого лося не вдалось врятувати. Волонтери звинувачують чиновників
Дводенна історія з травмованим у ДТП лосем, на жаль, завершилась на сумній ноті. Волонтер Сергій Пальохін повідомив, що сьогодні тварина загинула.
![Із кранів шепетівчан тече блакитна вода. Ми з'ясували чому так трапилось](/media/k2/items/cache/77feba163590a0fb57760dffc17dcd81_Generic.jpg?t=20210831_105903)
Із кранів шепетівчан тече блакитна вода. Ми з'ясували чому так трапилось
Вчора у нашій групі "Шепетівка віртуальна" підписник Ольга Тарасюк поскаржилась, що у неї з крану, на вулиці Шешукова, тече блакита вона. Ми спробували з'ясувати як це трапилось і як цьому зарадити.
![COVID-19 на 31.08.21: нових випадків - 50, одужало - 57, летальних - 5](/media/k2/items/cache/106879542ac3db90f1eb1c6ad7a6a9f9_Generic.jpg)
COVID-19 на 31.08.21: нових випадків - 50, одужало - 57, летальних - 5
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 31 серпня в Хмельницькій області зареєстровано 90337 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3510 - діти, 4882 - медпрацівники.
![Травмованого лося вже доправили до ветеринарів у Хмельницькому](/media/k2/items/cache/da44a84d589d07fc7f2467eeb8e0c0a1_Generic.jpg?t=20210831_084529)
Травмованого лося вже доправили до ветеринарів у Хмельницькому
Вчора на узбіччі дороги між Шепетівкою та Плесною, велосипедист виявив лося, який очевидно в трапив у ДТП. У лося виявили перелам лівої ноги, ушкодження кістки і тазу, перебитий ріг.
!["Темп" здобув перемогу у 8 турі чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів](/media/k2/items/cache/f539d84997d205f22f4d4aaf7af13919_Generic.jpg)
"Темп" здобув перемогу у 8 турі чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів
29 серпня 2021 року в смт. Теофіполь в рамках восьмого туру чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів 40+ місцева команда «Іскра» приймала гостей із Шепетівки команду «Темп».