"Темп" здобув перемогу у 8 турі чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів

Автор 31 серпня 2021, 10:23

29 серпня 2021 року в смт. Теофіполь в рамках восьмого туру чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів 40+ місцева команда «Іскра» приймала гостей із Шепетівки команду «Темп».

Перший тайм закінчився за нічийного рахунку 2:2. Рахунок у матчі відкрив півзахисник «Темпу» Гордилюк Олександр. «Іскра» зуміла оформити два взяття воріт. На останніх хвилинах першого тайму півзахисник «Темпу» Катревич Іван зрівняв рахунок.

У другому таймі Гордилюк Олександр потужним ударом за меж штрафної у дев’ятку вивів свою команду вперед. Катревич Іван збільшив перевагу «Темпу» забивши ще один м’яч, рахунок 2:4. «Іскра» в свою чергу реалізувала призначений пенальті. На 65 хвилині відзначився півзахисник Шепетівської команди Головань Юрій. 3:5 «Темп» впевненого перемагає «Іскру».

Склад команди:

• Воротар - Сидорчук Олександр.

• Захисники - Басюк Юрій, Рибачок Віктор, Фещенко Олександр, Косовський Віталій, Чайка Микола.

• Півзахисники - Максимчук Микола, Гордилюк Олександр, Катревич Іван, Зубарев Володимир, Денисюк Олег, Головань Юрій, Колодяжний Вадим.

• Нападаючий - Вихристюк Роман.

• Тренер команди - Панасюк Юрій.

Відрядження команди та супроводжуючого тренера здійснювалося за рахунок «Програми розвитку фізичної культури та спорту в Шепетівський міській територіальній громаді на 2021 рік».