![Шепетівчани вшанували пам'ять героя АТО Мазунова Руслана Олександровича](/media/k2/items/cache/e089b075f1110c8b81af83bb23fc4f6b_Generic.jpg)
Шепетівчани вшанували пам'ять героя АТО Мазунова Руслана Олександровича
Сьогодні шепетівчани вшановували пам'ять героя АТО, майора Мазунова Руслана Олександровича, бортового авіаційного техніка вертолітної ланки вертолітної ескадрильї 16-ї окремої бригади армійської авіації. Вертоліт, на якому було 9 чоловік, збито терористами над горою Карачун 24 червня 2014 року.
![У шепетівських лісах встановили нові годівниці для козуль](/media/k2/items/cache/c699aef1802a298fc3b7ca3c8d33090e_Generic.jpg)
У шепетівських лісах встановили нові годівниці для козуль
Працівниками ДП «Шепетівський лісгосп» було виготовлено та встановлено годівниці для козуль (біотехнічні споруди) в лісах підприємства. Встановлювали як нові, так замінені вже існуючі годівниці.
![Вихованці Шепетівської ДЮСШ посіли 3 місце на футбольному турнірі у Скалаті](/media/k2/items/cache/61f6d878b0208e424cc758f888100379_Generic.jpg)
Вихованці Шепетівської ДЮСШ посіли 3 місце на футбольному турнірі у Скалаті
22 червня в місті Скалат, що на Тернопільщині, відбувся футбольний турнір серед дітей 2007-2008 р.н. присвячений 5-річчю створення Скалатської міської громади. У ньому взяли участь чотири команди – ДЮСШ (Скалат), ДЮСШ (Шепетівка), ФА «Тернопіль» та ФК «Чемпіон» (Тернопіль).
![COVID-19 на 24.06.21: нових випадків - 49, одужали - 88, завантаженість ліжкомісць - 23,3%](/media/k2/items/cache/85c4e5caef1a4cf7e0d6c330285e5da1_Generic.jpg)
COVID-19 на 24.06.21: нових випадків - 49, одужали - 88, завантаженість ліжкомісць - 23,3%
Хмельницька ОДА інформує: станом на 13.00 24 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88844 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 3452 - діти, 4877 - медпрацівники.
![У Чотирбоках рятувальники спільно з персоналом відточували дії з гасіння пожежі](/media/k2/items/cache/a2d706aaf7614e5cc251c821a3387b39_Generic.jpg)
У Чотирбоках рятувальники спільно з персоналом відточували дії з гасіння пожежі
23 липня на хлібоприймальному підприємстві ТОВ «Прометей Сайлос» в селищі Чотирбоки Шепетівського району відбулися тактико-спеціальні навчання, у яких взяли участь адміністрація та персонал об’єкта, підрозділ ДСНС та служби взаємодії.
![Рятувальники надали допомогу жінці, ногу якої затисло між бетонними плитами](/media/k2/items/cache/ca29326c9971ed699a345edfd13680f5_Generic.jpg)
Рятувальники надали допомогу жінці, ногу якої затисло між бетонними плитами
23 червня на вулиці Климовича в місті Шепетівка надзвичайники звільнили жінку, ногу якої затисло між бетонними плитами, вимощеними навколо водонапірної колонки. Повідомлення про подію до Служби порятунку надійшло о 22:26.