![У Шепетівці проходить військово-патріотична гра “Сокіл Джура”](/media/k2/items/cache/69f2aa7b2c2658919b158bb072aded0a_Generic.jpg)
У Шепетівці проходить військово-патріотична гра “Сокіл Джура”
Вдесяте відбувається обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл Джура”. Таборування на цей раз проводиться у Шепетівці. Тривають військово-патріотичної гри шість днів, де змагаються 14 роїв по 8 чоловік у кожному.
![У Шепетівці відзначали медиків Шепетівської багатопрофільної лікарні та Центру ПМСД](/media/k2/items/cache/65539491251238a65aa76d67a5d0dd82_Generic.jpg?t=20210619_101703)
У Шепетівці відзначали медиків Шепетівської багатопрофільної лікарні та Центру ПМСД
18 червня у місті відбулись урочистості з нагоди Дня медичного працівника, який відзначається в Україні щорічно у третю неділю червня. Про це повідомила пресслужба Шепетівської міської ради.
![У Шепетівці презентували виставку "Биківня - територія пам'яті"](/media/k2/items/cache/d6dbc4405223d9b91d31113e9f0498b8_Generic.jpg)
У Шепетівці презентували виставку "Биківня - територія пам'яті"
Сьогодні у Музеї пропаганди відбулась презентація фотодокументальної виставки "Биківня - територія пам'яті". Про це повідомили на сторінці культурного закладу.
![Як працюють у сільських амбулаторіях на Шепетівщині](/media/k2/items/cache/da76eb829ca6d58aa440fe7e816f41a3_Generic.jpg)
Як працюють у сільських амбулаторіях на Шепетівщині
69 тисяч 600 осіб на території п’яти територіальних громад обслуговує Шепетівський центр первинно медико-санітарної допомоги. Всього на території Шепетівської тергромади пацієнтів обслуговує 45 сімейних лікарів з якими уклали угоди 60 тисяч жителів.
![У Шепетівці вшанували пам'ять Народного Героя України Ігоря Ляшенка](/media/k2/items/cache/0b234cf64f07da4b5f5ddfd09e4cdd31_Generic.jpg)
У Шепетівці вшанували пам'ять Народного Героя України Ігоря Ляшенка
Сьогодні в краєзнавчому відділі Музею пропаганди відбулось вшанування пам'яті Народного Героя України, полковника Ігоря Ляшенка, командира 1-го окремого механізованого батальйону 24-ї окремої механізованої бригади.
![Відбулися півфінальні матчі відкритого чемпіонату громади з міні-футболу](/media/k2/items/cache/d119d9405a373aa94e5f59224855e650_Generic.jpg)
Відбулися півфінальні матчі відкритого чемпіонату громади з міні-футболу
17 червня 2021 року відбулися півфінальні матчі відкритого чемпіонату Шепетівської міської територіальної громади з міні-футболу з нагоди Дня міста. Про це повыдомило Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.
![Вихованець Шепетівської ДЮСШ здобув бронзу на Гімназіаді України з боксу серед учнів 2005-2006р.н.](/media/k2/items/cache/0aa02cf823004c2321ceed4a47bb1e2d_Generic.jpg)
Вихованець Шепетівської ДЮСШ здобув бронзу на Гімназіаді України з боксу серед учнів 2005-2006р.н.
З 15 по 20 червня 2021 року у місті Умань (Черкаської обл.) на базі спортивного залу Уманського державного педагогічного університету імені П.Тичини проходить III Гімназіада України з боксу серед учнів 2005-2006 р.н. У змаганнях беруть участь 142 боксери з 18 областей України та міста Києва.
![Шепетівська школярка виростила "найоригінальніший кристал" України](/media/k2/items/cache/f71c3383fcb11eb303282bc99a9d5d80_Generic.jpg)
Шепетівська школярка виростила "найоригінальніший кристал" України
Днями визначали переможців Всеукраїнського конкурсу юних дослідників «Кристали» імені Євгена Гладишевського, який відбувся вже удванадцяте. Зважаючи на карантинні обмеження, подію провели в онлайн-форматі. Цьогоріч вона об’єднала понад 3000 юних дослідників з усіх регіонів України, в тому числі з Хмельниччини.
![У Шепетівці вітали дільничних офіцерів поліції](/media/k2/items/cache/7cfd78e4f18ae6d95cd97dd0092d032d_Generic.jpg?t=20210618_121516)
У Шепетівці вітали дільничних офіцерів поліції
В приміщенні Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня дільничного офіцера поліції. Про це повідомили на сайті Шепетівської РДА.
![COVID-19 на 18.06.21: нових випадків - 35, одужали - 48, летальних - 1](/media/k2/items/cache/d9fe907157a843b84644c1e17f25589f_Generic.jpg)
COVID-19 на 18.06.21: нових випадків - 35, одужали - 48, летальних - 1
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 18 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88717 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3449 - діти, 4888 - медпрацівники.