![Шепетівський "Лісівник". Передматчеве фото](/media/k2/items/cache/fb019d5251dbb24db346621c7e3f7a26_Generic.jpg?t=20210614_161715)
Шепетівський "Лісівник" вдома поступився "Патріотам" з Деражні
Вчора, у неділю 13 червня, відбувся 5 тур Чемпіонату Хмельницької області з футболу. На стадіоні Локомотив у Шепетівці команда «Лісівник» приймала "Патріотів" з Деражні.
![Шепетівські ветерани “Темпу” зіграли у нічию із теофіпільською "Іскрою"](/media/k2/items/cache/38b9e51f5224ed8aa6fa8dfaa4bee2a2_Generic.jpg)
Шепетівські ветерани “Темпу” зіграли у нічию із теофіпільською "Іскрою"
12 червня на стадіоні «Локомотив», в рамках третього туру чемпіонату Хмельницької області серед ветеранів 40+, Шепетівська команда “Темп” приймала гостей із Теофіполя команду «Іскра»
![На Всесвітній день донора у Шепетівці здали майже 10 л крові](/media/k2/items/cache/09b2a69889615ef14bd2514143ad7ff0_Generic.jpg?t=20210614_173012)
На Всесвітній день донора у Шепетівці здали майже 10 л крові
14 червня відзначається свято донорів, які жертвують свою кров іншим людям. У цей день згадують про важливість переливання крові, адже ця процедура рятує життя багатьох важких пацієнтів. Слово “донор” з латинської означає “дарувати”, адже при переливанні пацієнтові дарують життя.
![COVID-19 на 14.06.21: одужали - 3, без нових інфікованих та летальних випадків](/media/k2/items/cache/0e0b3f80535bd992c38fd6ecc594852a_Generic.jpg)
COVID-19 на 14.06.21: одужали - 3, без нових інфікованих та летальних випадків
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 14 червня в Хмельницькій області зареєстровано 88530 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 3438 - діти, 4947 - медпрацівники.
![Шепетівка відсвяткувала свій День народження](/media/k2/items/cache/035767c84c6e1390309e1fc079d2a987_Generic.jpg?t=20210614_173512)
Шепетівка відсвяткувала свій День народження
На площі перед міською радою та навколо неї відбувалося святкування Дня міста Шепетівка. Про деталі заходів розповіли у пресслужбі Шепетівської міської ради.
![Полковник Січових Стрільців Євген Коновалець не один раз відвідував Шепетівку](/media/k2/items/cache/abdad7e2baffe285054c300aa4f02328_Generic.jpg?t=20210614_100928)
Полковник Січових Стрільців Євген Коновалець не один раз відвідував Шепетівку
У Шепетівці, у мікрорайоні Косецький біля школи №8, паралельно вулиці Січових Стрільців знаходиться вулиця Є. Коновальця. Названа вона на честь полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів, першого голови ОУН. Усю його біографію можна звести до короткої формули: «Жив для України і загинув за неї». Він ще при житті став символом національно-визвольної боротьби за Українську Державу.