![Середня зарплата у грудні 2021 року на Хмельниччині становила 16 194 грн](/media/k2/items/cache/647974adcc6e016b4893abb75b757aa8_Generic.jpg)
Середня зарплата у грудні 2021 року на Хмельниччині становила 16 194 грн
Головне управління статистики у Хмельницькій області опублікувало звіт про розмір заробітної плати працівників Хмельницької області у грудні 2021 року, а також про стан заборгованості із її виплати.
![Василь Боднар праворуч](/media/k2/items/cache/755b5382d62c6c1b8c4d6fedff34d1eb_Generic.jpg?t=20220203_111156)
З «клонованих» сторінок шепетівського священника у соцмережах виманюють гроші
Днями у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм через «клоновані» сторінки настоятеля шепетівської парафії Української греко-католицької церкви, отця Василя Боднара почали розсилати повідомлення з проханнями пожертвувати гроші для військових у зоні ООС. Однак жодних зборів коштів отець Василь через соціальні мережі не організовував.
![Віталій Бузиль обмежив доступ громадян до приміщень міськради](/media/k2/items/cache/1d981cb1069bff29e1fe953de76ea988_Generic.jpg)
Віталій Бузиль обмежив доступ громадян до приміщень міськради
Причиною такого рішення міський голова називає загострення ситуації з коронавірусним захворюванням на території Шепетівської громади. Про це міський голова Віталій Бузиль повідомив на своїй сторінці у Facebook.
![«Шепетівський деревообробний комбінат» заплатив до місцевого бюджету 1 млн грн боргу](/media/k2/items/cache/29be81cb30ae901e4b6f4de3711f36ea_Generic.jpg)
«Шепетівський деревообробний комбінат» заплатив до місцевого бюджету 1 млн грн боргу
За результатами робочої зустрічі керівників приватного акціонерного товариства «Шепетівський деревообробний комбінат» з представниками Головного управління ДПС у Хмельницькій області забезпечено надходження до місцевого бюджету за рахунок погашення податкового боргу по орендній платі з юридичних осіб у сумі 1 мільйон гривень.
![COVID-19 на 3.02.22: інфікувалось - 2283, одужало - 675, померло - 8](/media/k2/items/cache/4c256cacd24beb91058f712b46d2cd7d_Generic.jpg?t=20220203_131448)
COVID-19 на 3.02.22: інфікувалось - 2283, одужало - 675, померло - 8
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 3 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 172110 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. З них 12326 - діти, 6778 - медпрацівники.