![У Шепетівці хочуть демонтувати пам'ятник Миколі Островському](/media/k2/items/cache/3d0f1112c2692f706ed17423b08f3167_Generic.jpg)
У Шепетівці хочуть демонтувати пам'ятник Миколі Островському
Демонтувати пам’ятник письменнику Миколі Островському біля Музею пропаганди в Шепетівці хочуть депутати Хмельницької обласної ради. Про це Суспільному розповів голова гуманітарної комісії ради Віктор Бурлик. За його словами, музей та пам’ятник є власністю обласної ради, тому пам’ятник планують прибрати, відповідно до чинного законодавства. Яке значення для Шепетівки та історії України має постать Миколи Островського і чому потрібно прибрати з центру міста його пам’ятник – у матеріалі Суспільного.
![У Шепетівці вшанували пам’ять Народного Героя України Михайла Балюка](/media/k2/items/cache/3b91f1854c690e2a3ed6bcbeb216b1b4_Generic.jpg?t=20220209_155719)
У Шепетівці вшанували пам’ять Народного Героя України Михайла Балюка
Сьогодні в краєзнавчому відділі Музею пропаганди відбулося вшанування пам’яті солдата, Народного Героя України, кавалера ордена «За мужність» III ступеня, Балюка Михайла Борисовича, санітара 7-ї окремої автомобільної санітарної роти, який героїчно загинув 9 лютого 2015 року поблизу села Логвинове, Бахмутського району, Донецької області.
![125 тварин на рік зможуть стерилізувати у Шепетівці](/media/k2/items/cache/159cbf4731f9f10f0ddef09a9bf0f456_Generic.jpg)
125 тварин на рік зможуть стерилізувати у Шепетівці
Питання опіки над вусолапими безхатченками було і є дискусійним. У Шепетівці відбулася робоча нарада у стінах Шепетівської міської ради за участі авторки проекту «Стерилізація безпритульних тварин» Юлії Димніч та ініціативної групи волонтерів зоозахисників, заступника міського голови Віталія Янушевського, начальників фінансового та житлово-комунального управлінь Василя Дрища та Юрія Гудзика, а також Віталія Стародубова, начальника головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.
![У Шепетівському лісгоспі розводять благородних оленів](/media/k2/items/cache/77cda37698ccb90a80c7b44315874d95_Generic.jpg)
У Шепетівському лісгоспі розводять благородних оленів
У Шепетівському лісгоспі розводять благородних оленів. На площі майже 8 гектарів облаштували вольєр і обгородили його. Для тварин тут справжній рай: пасовище, ліс, підгодівельний комплекс з укриттям, а поблизу є озеро, куди олені ходять на водопій.
![COVID-19 на 9.02.22: інфікувалось - 2093, одужало - 1026, померло - 4](/media/k2/items/cache/c96a04dc174c12ec84bd3e457fdd39fa_Generic.jpg?t=20220209_151602)
COVID-19 на 9.02.22: інфікувалось - 2093, одужало - 1026, померло - 4
Хмельницька ОДА інформує: станом на 11.00 9 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 183691 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них 13215 - діти, 7109 - медпрацівники.
![Шепетівчанку інтернет-шахраї ошукали на понад 100 тисяч гривень](/media/k2/items/cache/ebe3d175c409b58b03668a7a7625c5e9_Generic.jpg)
Шепетівчанку інтернет-шахраї ошукали на понад 100 тисяч гривень
Вчора 30-річна шепетівчанка, продаючи взуття на одній із інтернет-платформ, втратила більше 100 тисяч гривень.