![Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію](/media/k2/items/cache/f720ad060f8490d7cd0cd6318129cb49_Generic.jpg?t=20220224_221617)
Зеленський підписав указ про загальну мобілізацію
У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до частини другої статті 102, пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України постановляю:
![У Шепетівці, Нетішині та Старокостянтинові була загроза ракетного удару](/media/k2/items/cache/333a8106122fa1bbe9b48ff900c6fbe9_Generic.jpg?t=20220224_221853)
У Шепетівці, Нетішині та Старокостянтинові була загроза ракетного удару
У містах Шепетівка, Нетішин та Старокостянтинів, що на Хмельниччині, гули сирени. Жителів попередили про загрозу ракетного удару та попросили людей сховатися в укриття.
![Буде вимкнене вуличне освітлення та введуть комендантську годину](/media/k2/items/cache/1b4e7dbb249a33501b3874c1ac30adf0_Generic.jpg?t=20220225_155523)
Буде вимкнене вуличне освітлення та введуть комендантську годину
Сьогодні відбувся ряд нарад на різних рівнях щодо ситуації яка склалась в країні внаслідок військової агресії Росії. Міський голова Віталій Бузиль коротко тезово описав головне, бо не все можна детально доносити.
![У Судилкові вантажівка зіткнулась з легковим автомобілем](/media/k2/items/cache/f8dfaec0254f2cea4ff79e00d2a4edc8_Generic.jpg?t=20220224_165248)
У Судилкові вантажівка зіткнулась з легковим автомобілем
Щойно у Судилкові зіткнулись вантажний автомобіль DAF та червоний ВАЗ 2109. Удар був такої сили, що легковий автомобіль склався як паперовий.
![Міська влада Шепетівки прозвітувала про підготовку до надзвичайних ситуацій](/media/k2/items/cache/96a50f15631cf8c1d2aecb52ef415b0e_Generic.jpg?t=20220224_165305)
Міська влада Шепетівки прозвітувала про підготовку до надзвичайних ситуацій
Шепетівська міська рада прозвітувала про становище в місті станом на 13:45 24 лютого. Головне, що ви маєте знати - загроз безпосередній безпеці мешканцям Шепетівської громади поки немає.
![До сімейних лікарів просять звертатись виключно по терміновим питанням](/media/k2/items/cache/9878d1b101af0e2ce24f6464bdb34c13_Generic.jpg?t=20220224_165310)
До сімейних лікарів просять звертатись виключно по терміновим питанням
В зв’язку з введенням військового стану по всій території України, просимо Вас звертатися до своїх сімейних лікарів виключно по терміновим питанням. Всі планові візити прохання відмінити.
![Поліція просить шепетівчан не одягати камуфляжний одяг](/media/k2/items/cache/d918b1f946c55075024bcab331f2c6b1_Generic.jpg?t=20220224_165323)
Поліція просить шепетівчан не одягати камуфляжний одяг
Поліцейські Шепетіщини переведені в режим бойової готовності і посилено охороняють публічний порядок в населених пунктах району. Сьогодні вранці усі підрозділи поліції області були підняті по бойовій тривозі. Правоохоронці отримали зброю і приступили до посиленої охорони публічного порядку в містах і селах.
![Громадський транспорт у Шепетівці не працює](/media/k2/items/cache/ca76130b68928defe0e4db56f0caf3eb_Generic.jpg?t=20220224_165341)
Громадський транспорт у Шепетівці не працює
Наразі усі автобуси, які обслуговують автобусні маршрути загального користування були зняті з маршрутів та перенаправлені на інші потреби. Про це повідомили у пресслужбі Шепетівської міської ради.
![На межах Хмельницької області встановлено блок-пости](/media/k2/items/cache/e5315d7c90b120e1c434c9aa26460a09_Generic.jpg?t=20220224_165354)
На межах Хмельницької області встановлено блок-пости
В зв’язку із запровадженням надзвичайного стану на всій території України, Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області повідомляє про встановлення блок-постів на дорогах, які перетинають кордони між сусідніми із Хмельниччиною областями – з Рівненською, Житомирською, Вінницькою.
![Що робити шепетівчанам якщо зазвучать сирени](/media/k2/items/cache/a8dfa42516b834adba7ebeed850fc21e_Generic.jpg?t=20220224_165410)
Що робити шепетівчанам якщо зазвучать сирени
Шепетівчани! Інформація станом на 08:45 24 лютого.
- в нашій громаді все спокійно, вибухи не звучать!
- якщо ви чуєте звуки сирени - вмикайте телевізор, український телеканал або інформаційні сайти
- у разі небезпеки використовуйте як укриття підвали будинків, льохи, погреби, у крайньому випадку - кімнати без вікон.
- якщо маєте можливість дістатися, укриттями можуть слугувати підвали: ДНЗ 1, 4, 5, 7, 9, 10, 11, 12, ЗОШ 2, НВК 2, 3, ЗОШ 8, Плесна, Пліщин, Укрпошта, Будинок культури.
Шепетівка наразі приймає евакуйованих з потенційно небезпечних районів! Зберігаймо спокій і холодний розум. Про всі зміни - будемо повідомляти.
Віталій Бузиль