![Документи на реконструкцію "Судилківського моста" обійдуться у 1,5 мільйона гривень](/media/k2/items/cache/360f8e1710c80d0cef31aed714775b04_Generic.jpg?t=20220221_143944)
Документи на реконструкцію "Судилківського моста" обійдуться у 1,5 мільйона гривень
Питання реконструкції шляхопроводу нарешті зрушено з "мертвої точки". За слова очільника Шепетівки Віталія Бузиля сьогодні укладено договір на виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію шляхопроводу на перетині вулиць Судилківської та залізничних колій у м. Шепетівці.
![Вшанували пам’ять шепетівчанина-кіборга Кревогубця Ярослава](/media/k2/items/cache/571da8949a2547fd99b4cec39c6b38b0_Generic.jpg)
Вшанували пам’ять шепетівчанина-кіборга Кревогубця Ярослава
Сьогодні у краєзнавчому відділі музею відбулося вшанування пам’яті шепетівчанина-кіборга Кревогубця Ярослава Івановича, солдата, радіотелефоніста зенітно-артилерійського взводу роти вогневої підтримки 90-го окремого аеромобільного батальйону, який загинув 22 лютого 2015 року в результаті артилерійського обстрілу колони техніки поблизу села Новоселівка Ясинуватського району Донецької області.
![Шепетівчанин хотів перетнути кордон з фальшивим COVID-сертифікатом](/media/k2/items/cache/50c006c3cebf5b74837d662edb2798cc_Generic.jpg?t=20220221_132755)
Шепетівчанин хотів перетнути кордон з фальшивим COVID-сертифікатом
У Львівській області суд на 17 тис. грн оштрафував чоловіка, який на принтері роздрукував фальшивий COVID-сертифікат, а коли його викрили, пропонував прикордонникам хабара. Про це йдеться у вироку Яворівського районного суду Львівської області.
![Шепетівський суд закрив провадження у справі, де водія звинувачували у нетверезому кермуванні](/media/k2/items/cache/fddc60e5911d1284d7f00b1152771721_Generic.jpg)
Шепетівський суд закрив провадження у справі, де водія звинувачували у нетверезому кермуванні
Шепетівський міськрайонний суд закрив провадження щодо 30-річного жителя Шепетівки у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння).
![Україні загрожують новими кібератаками 22 лютого](/media/k2/items/cache/9e169044750e4515e82a52cc859e11c0_Generic.jpg?t=20220221_123925)
Україні загрожують новими кібератаками 22 лютого
У вівторок 22 лютого на українські ресурси в зоні .ua можуть здійснити кібератаки. Про це попередила урядова команда реагування на комп'ютерні надзвичайні події України CERT-UA.
![Шепетівчани привезли нагороди із чемпіонату Хмельниччини з важкої атлетики](/media/k2/items/cache/40f6016c3fe9d3e9007b28c4501eb74f_Generic.jpg)
Шепетівчани привезли нагороди із чемпіонату Хмельниччини з важкої атлетики
19 лютого 2022 року у місті Хмельницький відбувся чемпіонат Хмельницької області з важкої атлетики серед команд ДЮСШ. Бажання позмагатися за нагороди виявили 117 спортсменів з різних куточків Хмельниччини. Честь міста Шепетівки захищали 7 вихованців відділення важкої атлетики Шепетівської КДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Медведя Володимира Івановича.
![COVID-19 на 21.02.22: інфікувалось - 203, одужало - 545, померло - 4](/media/k2/items/cache/6fd8543299fe911fe4459a0e34ab676f_Generic.jpg)
COVID-19 на 21.02.22: інфікувалось - 203, одужало - 545, померло - 4
Станом на 13.00 21 лютого в Хмельницькій області зареєстровано 198703 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 14257 - діти, 7457 - медпрацівники.
![Хмельниччина серед лідерів по рівню госпіталізації хворих на COVID-19](/media/k2/items/cache/e5e693e7bd69a52bc3fdb45ff7f16fab_Generic.jpg)
Хмельниччина серед лідерів по рівню госпіталізації хворих на COVID-19
Однак перші ознаки стабілазації захворюваності на коронавірус в Україні за останній тиждень перейшли у більш явні. Про це заявив на ранковому брифінгу міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко.
![«Лісівник» – переможець обласного турніру з волейболу](/media/k2/items/cache/856cba8a7c8e87081607c5e6700dead5_Generic.jpg?t=20220221_095511)
«Лісівник» – переможець обласного турніру з волейболу
Минулими вихідними Хмельницький обласний центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" провів обласний турнір з волейболу серед чоловічих команд, присвячений Дню Героїв Небесної Сотні.