![Уряд ухвалив низку рішень для забезпечення життєдіяльності країни в умовах воєнного стану](/media/k2/items/cache/e10c8903b59b13364ebf3f8420c11b39_Generic.jpg)
Уряд ухвалив низку рішень для забезпечення життєдіяльності країни в умовах воєнного стану
26 лютого Уряд провів позачергове засідання, під час якого ухвалив рішення, спрямовані на зміцнення української армії та на забезпечення життєдіяльності країни в умовах воєнного стану у зв’язку із масштабним вторгненням Росії на територію України.
![Шепетівчани активно допомагають нашим захисникам](/media/k2/items/cache/1273cbae313dc48ba69b31dc9623e785_Generic.jpg?t=20220226_121311)
Шепетівчани активно допомагають нашим захисникам
Шепетівчани активно включилися до робіт з посилення оборони рідної землі. Волонтери збирають продукти харчування та все необхідне, приймають переселенців та плетуть массітки. Міський голова дякує громаді за активність.
![Сьогоднішня ніч на Хмельниччині запам'ятається лише ударами по аеродрому міста Старокостянтинова](/media/k2/items/cache/880d0303feab0af5ae99b4b01a17e77b_Generic.jpg)
Сьогоднішня ніч на Хмельниччині запам'ятається лише ударами по аеродрому міста Старокостянтинова
Сьогодні про ситуацію в Хмельницькій області у зв’язку з російським вторгненням в Україну під час брифінгу розповіли начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, голова обласної ради Віолета Лабазюк, Хмельницький міський голова Олександр Симчишин, народні депутати Сергій Мандзій та Сергій Лабазюк.
![У Шепетівці активно шукають диверсантів](/media/k2/items/cache/b51ff65f82133df0a67efacfc3673553_Generic.jpg)
У Шепетівці активно шукають диверсантів
Сьогодні у нас була тиха ніч. Але як повідомляє міський голова Шепетівки це не означає, що ситуація покращилась. Навпаки, очевидно ворог змінює стратегію.