Helix. Чергова піраміда чи велика інвестиційна компанія?

Автор Олег Дзюба
Останнім часом у нашому місті бурхливо почала набирати обертів така собі компанія Helix. Вона гордо себе називає глобальною міжнародною інвестиційною компанією і обіцяє золоті гори для тих, хто вкладе в неї свої кошти чи приведе "інвестора". Що ж насправді ховається за цією назвою? Давайте будемо розбиратись.
Всі напевне чули про наслідки роботи піраміди «МММ» в СРСР на чолі з Сергієм Мавроді? Скільки людей залишилось обдуреними без коштів. І що саме дивне, що в теперішній час продовжують успішно процвітати в Україні такі собі Мавроді. Але люди все одно продовжують вірити у казку, яку їм розповідають про надприбутки. При чому активність пірамід різко зростає прямо пропорційно з погіршенням доходів населення. І це не дивно, адже розраховані вони на бідних і від їхньої діяльності страждають насамперед соціально незахищені верстви населення. Чому? Та тому що багаті люди мають достатньо юристів, які відмовлять їх від вкладення коштів у такі афери.

Звісно, що вигляд у сучасних «пірамід» уже зовсім інший, в красивій обгортці. Маскуються по різному під виглядом надання юридичної допомоги, участі у незрозумілих міжнародних обмінних операціях, інвестпроектах.

Ось ознаки фінансової піраміди:
1. В організації немає ліцензії. Представники запевняють, що для цього виду діяльності вона не потрібна.
2. Вкладникам обіцяють високу дохідність.
3. У рекламі сповіщають, що високу дохідність обумовлюють нові надприбуткові методи інвестування.
4. Вкладників закликають не думати довго, а якнайшвидше вкладати гроші.
5. Виплати клієнтам здійснюють не з прибутку компанії, а з вкладів нових клієнтів.
6. Вкладників не інформують про можливі ризики.
7. Договір складено таким чином, що у разі краху компанії вкладники нічого не отримають.
8. Приховують інформацію про керівництво компанії та її реквізити.
9. Клієнти пишуть розписку про нерозголошення конфіденційної інформації.
10. Вкладників змушують оплатити реєстраційний збір, а розмір прибутку залежить від кількості приведених особисто ним клієнтів.

А тепер зверніть увагу на діяльність компанії «Хелікс». Невже не схоже? Особливо мене зацікавили заявки активістів «Хеліксу» про нібито вкладення ними залучених у вкладників коштів у так звані перспективні види бізнесу, від яких ви нібито будете отримувати шалені відсотки 120-200% на рік.

Давайте дивитись тверезо. Ви знаєте в Україні вид бізнесу, який дає такі відсотки? Я, ні. Більше того, я знаю лише один вид бізнесу в світі, який може давати понад 150 % доходу в рік. Це торгівля наркотиками. Навіть незаконна торгівля зброєю дає менше ніж 120%. Так звідки візьмуться гроші? Напевне від нових вкладників, поки вони є…

Вам звичайно скажуть. В Україні таких відсотків немає, але ми вкладаємо кошти за кордон. Наша головна компанія знаходиться в Лондоні і називається HELIX Capital Investment LTD (код 09082357, Office 11/43, BedfordStreet, LondonWC2E 9HA).

А що каже на це Міністерство зовнішніх справ України та офіційні дані з реєстру платників податків Великої Британії? HELIX Capital Investment LTD – це компанія з нульовим рейтингом, розмір статутного капіталу аж 500 фунтів, підприємство з одним працівником – директором, без бухгалтера та підлеглих, обороти компанії нульові. Це значить, що юридично вона є, але фактично жодної діяльності не здійснює. Ви б вклали гроші у таку компанію?

Хочемо показати справжнє лице видуманого представництва вказаної компанії на території України – ТОВ «Хелікс Кепітал Україна». Отже почнемо з того, що згідно даних Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Helix Capital Investments Ltd (код 9082357) не виступає засновником свого «дочірнього» представництва ТОВ «Хелікс Кепітал Україна», тобто немає жодного юридичного відношення до діяльності вказаного товариства. Крім того, серед засновників ТОВ чомусь не видно десятків тисяч вкладників, які нібито інвестують гроші у бізнес.

А ТОВ «Хелікс Кепітал Україна» засноване лише ідеологами Хелікс. Статутний фонд складає мільйон гривень і належить чомусь не вкладникам, а трьом засновникам. При цьому офіційно податкова звітність ТОВ майже повністю відповідає звітності своєї уявної прародички Лондонської Хелікс, тобто близька до нуля. Дивіться самі, за рік оборот ТОВ склав аж 8,6 тис. грн.

Це не тільки всиляє сумніви в правдоподібність діяльності Хелікс ай підтверджує те, що всі вклади людей йдуть мимо, напряму в кишені ідеологів Хелікса, які за ваш рахунок проживають шикарне життя. Думайте самі, чи варто вкладати гроші у Хелікс? Ми не полінувались і всього за 60 гривень отримали дані про цю чудо компанію, яка обіцяє величезні відсотки від інвестування грошей у бізнес. Результат можете переглянути в додатках під статтею.

Як справжня «інвестиційна» компанія Хелікс приймає вклади від своїх клієнтів-інвесторів через власну платіжну систему helixmoney24. Ви думаєте це зроблено для зручності вас – вкладників компанії, ні це зовсім навпаки.

Платіжна система helixmoney24 є насправді звичайним офшором – HELIX MONEY CORP зареєстрованим в Publico de Panama, як Інтернет магазин, що завуальовано служить для ідеологів Хелікс, інструментом шахрайського отримання коштів вкладників, які фактично нічим непідкріплені та неприв’язані до жодного офіційного банківського рахунку. Також копнувши глибше ми дізналися що платіжна система helixmoney24 її функціонування та використання на території України є незаконним через те, що платіжна система helixmoney24 не пройшла реєстрації в Національному банку України.

Тобто створення та отримання коштів через helixmoney24 є нічим іншим як ще одним обманом Хелікса, а в порівнянні з іншим «фейками» компанії є найбільш ефективним засобом за допомогою якого лідери Хеліксу в один прекрасний момент, коли запахне жареним виведуть всі вкладені в Хелікс кошти, а тоді шукай вітра в полі. Вас це ще нецікавить та навіть не викликає підозру – отже ви або зовсім не усвідомлюєте всю глибину обману або взагалі наївна людина.

Зверніть увагу на документи та основні тези, що ми хочемо до вас довести:
1. Національний банк України в своєму листі зазначає, що для безпечності розрахунків слід користуватися послугами тих платіжних систем, які узгодили правила у Національному банку України. Для поповнення рахунку в “інвест. компанії” використовується абсолютно кустарний обмінник, з помилковим позиціонуванням мети поповнення (внесення коштів), обманюючи і підміняючи юридичні поняття ще на старті співробітництва і тому Helix Capital Investment LTD – це магазин а поповнення гаманця вказаної платіжної системи відбувається через магазин https://helixcapital.biz, платіжну хайповску систему Perfect Money, і через ряд незаконних (нелегальних) обмінників – що доводить, суть проекту як чергового хайпу (фінансової піраміди) тобто шахрайства.
2. Ось іще цікавий факт: в Національній комісії з фінансових послуг про українську компанію ТОВ «Хелікс Кепітал Україна» як фінансову установу, що може залучати інвестиційні кошти клієнтів, нічого не знають
3. Те саме із Національним банком України, якому невідомий платіжний сервіс Хеліксмані nacbank nacbank2 Helix Capital Investment LTD – це магазин а поповнення гаманця вказаної платіжної системи відбувається через магазин https://helixcapital.biz, платіжну хайповску систему Perfect Money, і через ряд незаконних (нелегальних) обмінників – що доводить, суть проекту як чергового хайпу (фінансової піраміди) тобто шахрайства.

Гадаю поки що на цьому можна завершити. Якщо для вас буде недостатньо наведених доказів, то очікуйте наступного матеріалу. Там ми більше детально розглянемо чи має компанія взагалі право займатись інвестиційною діяльністю, на яких правах про компанію писали українські бізнес-видання та хто ж насправді є її засновниками.

Друга частина

Останнє редагування Понеділок, 25 січня 2016 11:57

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (205)

This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Chapik"]Так-так, саме дітвора, яка заробляє таке бабло, що тобі й не снилося :lol: :P[/quote]<br /><br />Щось я не помітив в нас в Шепетівці нових "алігархів"))) сцк, дійсно ржачно<br />один з "керівників-інвесторів" місцевих...

[quote name="Chapik"]Так-так, саме дітвора, яка заробляє таке бабло, що тобі й не снилося :lol: :P[/quote]<br /><br />Щось я не помітив в нас в Шепетівці нових "алігархів"))) сцк, дійсно ржачно<br />один з "керівників-інвесторів" місцевих машину продав, в іншої чоловік на заробітках був, ще один на старенькому росавтопромі їздить (ні, я звичайно розумію - дань класиці :lol: ) - бачу дійсно бабло таке, що й не снилось, та й краще хай і не сниться)))

Детальніше
Symbioz
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Symbioz"][quote name="Chapik"]Так-так, саме дітвора, яка заробляє таке бабло, що тобі й не снилося :lol: :P[/quote]<br /><br />Щось я не помітив в нас в Шепетівці нових "алігархів"))) сцк, дійсно ржачно<br />один з...

[quote name="Symbioz"][quote name="Chapik"]Так-так, саме дітвора, яка заробляє таке бабло, що тобі й не снилося :lol: :P[/quote]<br /><br />Щось я не помітив в нас в Шепетівці нових "алігархів"))) сцк, дійсно ржачно<br />один з "керівників-інвесторів" місцевих машину продав, в іншої чоловік на заробітках був, ще один на старенькому росавтопромі їздить (ні, я звичайно розумію - дань класиці :lol: ) - бачу дійсно бабло таке, що й не снилось, та й краще хай і не сниться)))[/quote]<br />Мільйонерами стають не за один рік. Побачиш на чому вони будуть їздити через рік два. А ти працюй на державній роботі на дядю Петю (Рошенка) і дядю Сєню (Кролика), то й за все життя і на наш ЗАЗ не заробиш, не те що на російський автопром :lol:

Детальніше
Chapik
This comment was minimized by the moderator on the site

Та я і не напрягаюсь, S! Я ж казав, що відпочиваю, спілкуючись з такими "вумними", як ти. І до мого інтелекту тобі ще ого, як далеко. Так що це ти не напрягайся. А думай краще, як копійку заробити, щоб прогодувати себе.

Chapik
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Chapik"]А ти працюй на державній роботі на дядю Петю (Рошенка) і дядю Сєню (Кролика), то й за все життя і на наш ЗАЗ не заробиш, не те що на російський автопром :lol:[/quote]<br /><br />Можу покатати))) - здивуєшся, при...

[quote name="Chapik"]А ти працюй на державній роботі на дядю Петю (Рошенка) і дядю Сєню (Кролика), то й за все життя і на наш ЗАЗ не заробиш, не те що на російський автопром :lol:[/quote]<br /><br />Можу покатати))) - здивуєшся, при чому без всяких там хуєліксів)

Детальніше
Symbioz
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Chapik"]Та я і не напрягаюсь, S! Я ж казав, що відпочиваю, спілкуючись з такими "вумними", як ти. І до мого інтелекту тобі ще ого, як далеко. Так що це ти не напрягайся. А думай краще, як копійку заробити, щоб прогодувати...

[quote name="Chapik"]Та я і не напрягаюсь, S! Я ж казав, що відпочиваю, спілкуючись з такими "вумними", як ти. І до мого інтелекту тобі ще ого, як далеко. Так що це ти не напрягайся. А думай краще, як копійку заробити, щоб прогодувати себе.[/quote]<br />Я ж не спорю, одне прошу, не напрягайтесь, ждіть, після свят буде і в вашій палаті обход.

Детальніше
Старик Хотабыч
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Symbioz"][quote name="Chapik"]А ти працюй на державній роботі на дядю Петю (Рошенка) і дядю Сєню (Кролика), то й за все життя і на наш ЗАЗ не заробиш, не те що на російський автопром :lol:[/quote]<br /><br />Можу...

[quote name="Symbioz"][quote name="Chapik"]А ти працюй на державній роботі на дядю Петю (Рошенка) і дядю Сєню (Кролика), то й за все життя і на наш ЗАЗ не заробиш, не те що на російський автопром :lol:[/quote]<br /><br />Можу покатати))) - здивуєшся, при чому без всяких там хуєліксів)[/quote]<br />6564?

Детальніше
Старик Хотабыч
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Symbioz"][quote name="Chapik"]А ти працюй на державній роботі на дядю Петю (Рошенка) і дядю Сєню (Кролика), то й за все життя і на наш ЗАЗ не заробиш, не те що на російський автопром :lol:[/quote]<br /><br />Можу...

[quote name="Symbioz"][quote name="Chapik"]А ти працюй на державній роботі на дядю Петю (Рошенка) і дядю Сєню (Кролика), то й за все життя і на наш ЗАЗ не заробиш, не те що на російський автопром :lol:[/quote]<br /><br />Можу покатати))) - здивуєшся, при чому без всяких там хуєліксів)[/quote]<br />Я теж можу покатати і що з того. А ти на свою каталку на державній роботі заробив?

Детальніше
Chapik
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="S"][quote name="Chapik"]Та я і не напрягаюсь, S! Я ж казав, що відпочиваю, спілкуючись з такими "вумними", як ти. І до мого інтелекту тобі ще ого, як далеко. Так що це ти не напрягайся. А думай краще, як копійку заробити, щоб...

[quote name="S"][quote name="Chapik"]Та я і не напрягаюсь, S! Я ж казав, що відпочиваю, спілкуючись з такими "вумними", як ти. І до мого інтелекту тобі ще ого, як далеко. Так що це ти не напрягайся. А думай краще, як копійку заробити, щоб прогодувати себе.[/quote]<br />Я ж не спорю, одне прошу, не напрягайтесь, ждіть, після свят буде і в вашій палаті обход.[/quote]<br />До тебе теж обов'язково зайдуть :lol:

Детальніше
Chapik
This comment was minimized by the moderator on the site

Я знаю деяких людей які щось там навіть заробляють. Тим і живуть. Тому ХЗ :-?

Mihailo-Voronchuk-JW-odnoklassniki
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="S"]6564?[/quote]<br />трохи не так

Symbioz
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением