Вівторок, 17 жовтня 2023 — Сайт міста Шепетівка

На Шепетівщині було засуджено чотирьох осіб, які збували метадон в місті Славута. За публічного обвинувачення Хмельницької обласної прокуратури суд визнав винними групу осіб у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотиків (ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України).

На Хмельниччині відбувся обласний (окружний) пластовий змагання-похід «Мужність». Цьогоріч в змаганнях взяли участь пластуни та усі бажаючі з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки та Старокостянтинова. Загальна кількість учасників становить 100 осіб.

На початку жовтня на Лимано-Куп’янському напрямку бійці 88 окремого батальйону тероборони у взаємодії з 66-ою окремою механізованою бригадою імені князя Мстислава Хороброго відбивали потужні танкові атаки ворога. Епізоди цих боїв зафіксували оператори БПЛА батальйону, які забезпечували у цей період «очі» Силам оборони.

Педагоги Шепетівщини змагались на Чемпіонаті області зі спортивного туризму
Розділ Спорт

З 12 по 15 жовтня поблизу села Черче Чемеровецької територіальної громади відбувся Чемпіонат області серед працівників закладів освіти зі спортивного туризму «Листопад-2023». У змаганнях взяли участь команди зв’язок від Городоцької, Нетішинської, Полонської, Славутської та Хмельницької територіальних громад Хмельницької області, які, за регламентом Чемпіонату, повинні були сформовані з числа педагогічних працівників, що працюють в закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.

0
репостів
0
репостів