Понеділок, 03 серпня 2026 20:20

На щиті повернувся до рідного дому: на Шепетівщині прощались із захисником Миколою Водзінським

Автор

Ямпільська громада провела в останню дорогу свого земляка, жителя села Лепесівка, солдата Миколу Івановича Водзінського. Захисник повернувся на щиті до рідної домівки, віддавши життя за свободу та незалежність України.

Провели на колінах під звуки гімну та залпи салюту

Прощалися із воїном у його рідному селі Лепесівка. Жителі громади зустріли та провели Захисника живим коридором, схиливши коліна й устеливши дорогу квітами.

В останній земний шлях Миколу Водзінського провели духовенство, побратими, рідні, близькі та численна громада. Поховали воїна на місцевому кладовищі з військовими почестями — під звуки Державного Гімну України та залпи почесної варти.

Співчуття родині та світла пам'ять про земляка

У полеглого воїна залишилася велика та любляча родина — мама, дружина, діти, зокрема донечка, та онук. Уся громада висловлює щирі співчуття рідним і близьким Миколи Івановича, розділяючи з ними цей непоправний біль.

Земляки та побратими згадують Миколу Водзінського як надзвичайно світлу, порядну, надійну та щиру людину, яка завжди була готова підставити плече у складну хвилину.

«Його життєвий шлях обірвався передчасно, але світла пам’ять про його добрі справи, відкриту душу та щиру усмішку назавжди залишиться серед нас. Ми ніколи не забудемо, якою ціною виборюється свобода нашої рідної землі. Вічна шана і царство небесне Герою!», — зазначили в Ямпільській селищній раді.

Коментувати...
Увійти за допомогою ( Зареєструватися? )
або опублікувати як гість
Завантаження коментаря... Коментар буде оновлено через 00:00.

Будьте першим, хто залишить коментар.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів