![Чотирьох мешканців Шепетівщині засуджено за збут метадону](/media/k2/items/cache/4563cf9de4805e00e838246decb87c74_Generic.jpg?t=20231017_135804)
Чотирьох мешканців Шепетівщині засуджено за збут метадону
На Шепетівщині було засуджено чотирьох осіб, які збували метадон в місті Славута. За публічного обвинувачення Хмельницької обласної прокуратури суд визнав винними групу осіб у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті наркотиків (ч. ч. 1, 2 ст. 307 КК України).
![Шепетівчани взяли участь у обласному пластовому змаганні-поході «Мужність»](/media/k2/items/cache/6a92a99eee1d0ccc0974fc51510f6662_Generic.jpg)
Шепетівчани взяли участь у обласному пластовому змаганні-поході «Мужність»
На Хмельниччині відбувся обласний (окружний) пластовий змагання-похід «Мужність». Цьогоріч в змаганнях взяли участь пластуни та усі бажаючі з міст Хмельницького, Кам’янця-Подільського, Шепетівки та Старокостянтинова. Загальна кількість учасників становить 100 осіб.
![Аеророзвідники 88 окремого батальйону тероборони показали нові відео знищення техніки окупанта](/media/k2/items/cache/7199567f4c2017f27e3876757333d3a0_Generic.jpg)
Аеророзвідники 88 окремого батальйону тероборони показали нові відео знищення техніки окупанта
На початку жовтня на Лимано-Куп’янському напрямку бійці 88 окремого батальйону тероборони у взаємодії з 66-ою окремою механізованою бригадою імені князя Мстислава Хороброго відбивали потужні танкові атаки ворога. Епізоди цих боїв зафіксували оператори БПЛА батальйону, які забезпечували у цей період «очі» Силам оборони.
![Педагоги Шепетівщини змагались на Чемпіонаті області зі спортивного туризму](/media/k2/items/cache/dc120feb3f43688f031b11f995734dbc_Generic.jpg)
Педагоги Шепетівщини змагались на Чемпіонаті області зі спортивного туризму
З 12 по 15 жовтня поблизу села Черче Чемеровецької територіальної громади відбувся Чемпіонат області серед працівників закладів освіти зі спортивного туризму «Листопад-2023». У змаганнях взяли участь команди зв’язок від Городоцької, Нетішинської, Полонської, Славутської та Хмельницької територіальних громад Хмельницької області, які, за регламентом Чемпіонату, повинні були сформовані з числа педагогічних працівників, що працюють в закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та позашкільної освіти.