П'ятниця, 01 лютого 2019 17:51

ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" знову виводить кошти "наліво"?

Автор

У зв’язку із критичною ситуацією, яка склалась у місті Шепетівці щодо проходження поточного опалювального сезону, виконавчий комітет почав турбуватись за стан розрахунків теплопостачального підтриємства за газ (станом на 8 січня цього року за офіційними даними НАК «Нафтогаз» заборгованість ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» за спожитий природний газ становила 47,8 млн.грн., а на 22 січня борг зріс до 63,3 млн. грн.)

Місцева влада має підозри, що кошти населення за теплопостачання знову потрапляють не на спец. рахунки, з яких частина коштів автоматично перераховується за спожитий газ, а на поточні рахунки з яких кошти зникають у невідомому напрямку.

ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 червня 2014 року № 217 мало би проінформувати споживачів про відкриті в уповноваженому банку (ПАТ «Державний ощадний банк України») спеціальні рахунки для оплати послуг з централізованого опалення. Проте таку інформацію жителям міста товариство надало лише 22 січня 2019 року, після повторного звернення місцевої влади. Чи платило весь цей час населення на спец. рахунки, ще треба буде розібратись.

ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” повідомляє, що для оплати за послуги теплопостачання на сьогодні діють спецрахунки в ХОУ АТ “Ощадбанк”:

  • ХОУ АТ “Ощадбанк” 26038301796715
  • ХОУ АТ “Ощадбанк” 26039300796715
  • ХОУ АТ “Ощадбанк” 26036303796715
  • ХОУ АТ “Ощадбанк” 26031301703103

Оскільки, банківські рахунки – це закрита інформація, 20 листопада 2018 року виконавчий комітет звернувся до Шепетівської місцевої прокуратури з листом щодо можливих порушень ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» нормативних актів при проведенні розрахунків за надані послуги.

23 листопада 2018 року прокуратура повідомила що запит виконкому спрямовано до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг .

16 січня 2019 року до міської ради надійшов лист від НКРЕКП  з пропозицією звернутися для вирішення вищезазначених питань до органу ліцензування господарської діяльності ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» — Хмельницької обласної державної адміністрації.

Органи державної влади не можуть на сьогодні дати роз’яснення, а виконавчий комітет не має повноважень, щоб отримати цю інформацію з банку.

Так само, чомусь Державна виконавча служба не поспішає виконувати рішення суду, згідно якого ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» взагалі мало би вже передати об'єкти теплопостачання місту.

За матеріалами Відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Шепетівської міської ради

Останнє редагування П'ятниця, 01 лютого 2019 18:16

Новини Шепетівки в месенджерах

Viber | Telegram

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Знову ті самі граблі! Цікаво хто з депутатів ВРХ стоїть за цим цирком????? Пустовойт один в полі не воїн! Щоб таке творив простий Їван вже закрили його без питань! А тут і суди програли і ніяк цей позор з Шепетівки вигнать не можна! Але...

Знову ті самі граблі! Цікаво хто з депутатів ВРХ стоїть за цим цирком????? Пустовойт один в полі не воїн! Щоб таке творив простий Їван вже закрили його без питань! А тут і суди програли і ніяк цей позор з Шепетівки вигнать не можна! Але Пустовойт депутат міської ради!

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением