Вівторок, 22 березня 2016 22:16

Шепетівщина в лідерах у заготівлі деревини

Понад 3,4 мільйонів гривень отримали бюджети Хмельниччини від заготівлі деревини. Ще 1,7 мільйона перераховано у держбюджет.
Загалом представники бізнесу, які проводять на території Хмельницької області рубки головного користування та санітарне розчищення лісу сплатили до бюджетів усіх рівнів 5,1 мільйона гривень рентної плати за користування лісовими ресурсами, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС області.

Місцеві бюджети краю отримали 3,4 мільйона гривень. Важливо, що місцеві скарбниці краю від заготівлі лісу отримали додатковий і вагомий фінансовий ресурс.

Слід зауважити, що через здорожчання газу багато споживачів для опалення приміщень почали використовувати дрова та відходи деревини.

Найбільше надходжень від лісових багатств до місцевих бюджетів надійшло у Шепетівському, Славутському, Летичівському та Ізяславському районах. В цілому на обліку у податкових інспекціях області нараховується більше сотні лісокористувачів.
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну, пилить лес у нас все мастера.<br /><br />А сколько посадили деревьев именно в штуках, а не в мифических гектарах. Огласите, пожалуйста, весь список.<br /><br />Например, в Шепетовском р-не спили столько-то, а посадили столько-то....

Ну, пилить лес у нас все мастера.<br /><br />А сколько посадили деревьев именно в штуках, а не в мифических гектарах. Огласите, пожалуйста, весь список.<br /><br />Например, в Шепетовском р-не спили столько-то, а посадили столько-то. Причём садить деревьев надо раза в два больше, чем спилили. Потому как не все молодые деревца доживут до больших размеров.

Детальніше
Леший Нелесхозный
This comment was minimized by the moderator on the site

Хе-хе, "лідери")))

Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Скоро і лісу не буде, знайшли чим хвалитися

Старик Хотабыч
This comment was minimized by the moderator on the site

пиляти,це не будувати,ми тут перші

KrOt
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением