За що не люблять "Свободу"?

Більше
16 черв. 2015 18:45 #98813 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я політикою не цікавлюсь, але от по розсилці прийшло про вибух у Сумах, де підірвали офіс партії "Свобода".
Мене уже давно це питання бентежить - "Свободу" люблять чи ні? Зі срачів на нашому форумі, бачу що не дуже. То вона за кого? І проти кого? Вони в "тренді", чи тіпа опозиція? "Правий сектор" за них, чи проти? А у нас в Шепетівці хто рулить? Полодюк і компанія звідти? Хтось може пояснити профану? :blink:
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 20:02 #98814 від НЕкремлебот
Рулить, якщо не помиляюсь, Одуд.
Що значить "люблять - не люблять"? Як і любу партію))) І вони вже в тренді, але значно заспокоїлись останнім часом.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 21:35 #98816 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну я не в сенсі люди люблять\не люблять. А чи положено її любити, згідно генеральної лінії? Ну як раніше - є головна партія, скажімо, "ПР", а всі інші навколо неї крутяться. Всі очільники, всіх адміністрацій, наприклад, з БЮТа якогось, робляться ярими "регіоналами". Ну і навпаки.То хто зараз замість ПР? Бо я нічо не можу поняти :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 22:03 #98819 від НЕкремлебот
А ти ніколи не звертав уваги хто сидить зараз поряд в нашим невибраним мером та його замісниками на фотках тіпа "міська рада на черговий сесії черговий раз поперейменовувала вулиці та роздала землю"? Самооборона та "Свобода". Висновки роби сам)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 22:06 #98820 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?
Слухайте, не робіть зі Свободи другу Партію Регіонів, ну смішно же...Вона навіть вибори програла і не пройшла до парламенту. Москалі роздули с Правого Сектору слона, а Міша зі Свободи хоче те саме зробити:-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 22:18 - 16 черв. 2015 22:20 #98822 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Слухайте, не робіть зі Свободи другу Партію Регіонів, ну смішно же...Вона навіть вибори програла і не пройшла до парламенту. Москалі роздули с Правого Сектору слона, а Міша зі Свободи хоче те саме зробити:-)

Кому смішно так само як Островському - натисніть, будь-ласка, під його дописом "дякую".

ЗІ: Михайло, гарний вброс. От тільки в житті не повірю що людина, яка регулярно підкреслює те що постійно спілкується різними людьми в "неформальній" обстановці не в курсі положення "Свободи")))
Останнє редагування: 16 черв. 2015 22:20 ким НЕкремлебот.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 23:00 #98825 від 259051213422@odnoklassniki.com

Некремлебот пише: ЗІ: Михайло, гарний вброс. От тільки в житті не повірю що людина, яка регулярно підкреслює те що постійно спілкується різними людьми в "неформальній" обстановці не в курсі положення "Свободи")))

Так фішка ж в тому, що люди в неформальній обстановці такого розділення не роблятьм- свободи\регіони\самооборони і т.д. Якщо і йде мова про політику, то лиш в руслі "всі одним миром мазані" і "злодюги". Це те, про що я тут постійно говорю - людям це просто не цікаво.
От ти кажеш - подивись хто сидить біля мера. Я цих людей не знаю, і навіть не уявляю чим вони займаються :) Ось ця "Самооборона" - кого і від чого вони обороняють? І що це взагалі за кантора така? "Свобода" у мене хоч з О. Тягнибоком асоціюється. А цими хто командує? Хочу зрозуміти - якщо я "молодий і перспективний" і прийшла пора переключитись з металолому чи гороху на "потреби громади" - до якої партії зараз треба належати? Гіпотетично :)
А Сашко мені уже тут приписує чорний піар. :S

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 23:10 #98827 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?

А Сашко мені уже тут приписує чорний піар. :S

Де це я тобі приписував? :lol: Я тобі лише пояснюю, що Свобода у нас не партія влади. Такою можна назвати БПП, але після Революції гідності і таке поняття вже нарвяд чи застосовуване.
В самообороні люди з різних партій, не лише Свободи. Це звичайна ГО.
Так шо нікуди примикати не треба, ніхто тобі грошей не дасть :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
16 черв. 2015 23:23 #98828 від 259051213422@odnoklassniki.com
Ну от, уже щось проясняється. Примикати я не збираюсь, та й просто не можу. Я поставив таке питання лиш тому, що це єдиний реальний показник - яка партія зараз "сматряща". Якщо тобі "натякають" - хочеш таке-то місце - треба бути у такій то партії. І от мені цікаво - керівники тих чи інших установ Шепетівки - у більшості своїй, до якої партії належать? От вона і буде головною :) То це не Свобода, я так поняв? А хто тоді?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 23:30 #98829 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?
Я вже ш тобі пояснював, шо ніхто в ніякі партії зараз не заганяє. У тому ж міськвиконкомі працюють і з БЮТа, і з Свободи і ще чорт зна яких партій.
У нас зі Свободи керівну партію лише ударяні та енергоінвест ліплять, а головний по Шепетівці, на їх думку, у нас Одуд :-)
Так шо розслабся і не забивай собі голову дурнею.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.192 секунд
0
репостів
0
репостів