За що не люблять "Свободу"?

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
05 серп. 2015 14:51 #100090 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?
Аналогове ефірне мовлення – 8 грн\сек.
Цифрове ефірне мовлення – 5 грн\сек.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 серп. 2015 11:17 #100184 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі За що не люблять "Свободу"?
Це тільки за трансляцію,а ще САМ сюжет...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 серп. 2015 20:49 #100800 від 259051213422@odnoklassniki.com
Я так поняв, судячи з фейсбука, шо тепер цю партію будуть любити ще менше :dry: А взагалі я трохи прифігєл від сьогодняшніх подій.
Ці користувачі подякували: LuK, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 вер. 2015 00:50 #100813 від НЕкремлебот

Михайло Ворончук пише: Я так поняв, судячи з фейсбука, шо тепер цю партію будуть любити ще менше :dry: А взагалі я трохи прифігєл від сьогодняшніх подій.

Він трохи прифігєл... Я два дні назад старшу в Київ відправив, я трохи посивів поки не додзонився....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Fitale
  • Fitale аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
01 вер. 2015 02:04 - 01 вер. 2015 02:07 #100815 від Fitale
Відповідь від Fitale у темі За що не люблять "Свободу"?
Як знайти хто гранату кинув, так це за 2 години, як посадити гандонів, які розстрілювали майдан, так вже 1.5 року пройшло і глухо.
Ой дуже ймовірно схоже на злив партії. Самій Свободі щось не вигідний такий форс-мажор, А чого там ще ляшківці притулились?
Останнє редагування: 01 вер. 2015 02:07 ким Fitale.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 вер. 2015 13:27 #100844 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?
Хто кинув гранату, то ще не ясно. Але сам факт такого протистояння не надає Свободі балів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 вер. 2015 13:28 #100845 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?
От чому я завжди розрізняю загальноукраїнську Свободу від шепетівської. Тягнибок тягне партію вже в занадто радикальну сторону.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 вер. 2015 15:22 - 01 вер. 2015 15:39 #100857 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі За що не люблять "Свободу"?

Островський О.В. пише: От чому я завжди розрізняю загальноукраїнську Свободу від шепетівської. Тягнибок тягне партію вже в занадто радикальну сторону.

Тобто, наші свободівці білі, пухнасті, сліпі і глухі ? Своєю мовчазною згодою вони лише підтримують Тягнибока і радикальний курс партії. Згадайте хоча б останній мегамарш вишиванок, який пройшов, попри домовленості, з партійною символікою. Не подобаються вчорашні події біля ВР ? Заявіть про це відкрито, вийдіть з партії, поки не пізно. Тоді з"явиться хоч якийсь шанс на місцевих виборах. А взагалі, "Свобода" - це був штучний політичний проект, який зараз посилено "зливається". Причому зливається саме партійним керівництвом, його недолугими діями. А можливо, навпаки, ретельно спланованими і продуманими діями. Інакше як пояснити все це ?








Долучення:
Останнє редагування: 01 вер. 2015 15:39 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 вер. 2015 15:47 #100859 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі За що не люблять "Свободу"?
А от мені було завжди цікаво, хто такий авторитет "Вова Морда" і чому його газ. "Експрес" пов"язувала з криміналом і ВО "Свобода"

expres.ua/main/2013/09/16/93785-groshi-t...ayin-partiyi-svoboda

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 вер. 2015 15:56 #100861 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?
Якраз Свобода не штучний проект, про це говорить сам факт як вони зібрали цей мітинг. Інші партії отак людей не зберуть без грошей. Але інше питання в тому, що ви за тих людей відповідаєте і зі сцени я не чув щоб лідери заспокоювали людей.

Тобто, наші свободівці білі, пухнасті, сліпі і глухі ? Своєю мовчазною згодою вони лише підтримують Тягнибока і радикальний курс партії. Згадайте хоча б останній мегамарш вишиванок, який пройшов, попри домовленості, з партійною символікою. Не подобаються вчорашні події біля ВР ? Заявіть про це відкрито, вийдіть з партії, поки не пізно. Тоді з"явиться хоч якийсь шанс на місцевих виборах.

Не переживай ти так, у місцевої Свободи шанси набрати пристойний результат на виборах більший ніж в будь кого. І повір справа тут не в тому, що зараз в.о. мера з їх партії. Люди добре пам'ятають, хто найбільше чинив спротив регіоналам із самого початку, а не як інші партії, вже били лежачого.
Звичайно київські події найбільше вдарять саме по місцевим осередкам. Якщо ти забув у нас на вибори можуть йти лише партії і нову створити вже не встигають, ЦВК вже нові не прийме.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.167 секунд
0
репостів
0
репостів