За що не люблять "Свободу"?

Більше
20 черв. 2015 13:55 #98934 від НЕкремлебот

Dentist пише: Таке відчуття що в нас лише 1 політ партія, це через в.о. мера Полодюка чи що?

Якщо чесно, то на рахунок належності Полодюка до якоїсь партії я і не думав, писав в свій час про тих що сидить біля нього. Так навскидку з неадміністраторів тільки Верхогляд вроді свободовець.... Але про частину просто не знаю.
Да, і на фотках точно бачив що на засіданнях ще й Одуд буває))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 черв. 2015 13:56 #98935 від НЕкремлебот

Островський О.В. пише: Усьо? Більше немає бажаючих? Так цікаво було спостерігати як закидали лайно на вентилятор. :)

А по-моєму дуже навіть спокійно спілкуємось, згоден з Михайлом))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
20 черв. 2015 13:58 #98936 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі За що не люблять "Свободу"?
Вахоцький ще свободівець.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 черв. 2015 14:09 #98939 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?

Dentist пише: Вахоцький ще свободівець.

Але на засіданні я вже не пам'ятаю коли він останній раз був. :) Одуд якщо і буває то лише в ролі глядача.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
20 черв. 2015 19:59 #98956 від
Відповідь від у темі За що не люблять "Свободу"?

praporschik пише: Чому не люблят во Свобода?Питання доволі цікаве та неоднозначне.Таке питання можна задати по кожній політсилі і аргументів буде предостатньо як за так і проти.Я,наприклад,не люблю Фріменів за радикальний націоналізм,побудований на нашій історії(ОУН,УПА...).Не люблю їх за те що програвши вибори до ВР намагаються перетягнути владу в свої руки на рівні місцевих та районних рад.Новопризначений голова Шепетівської міської організації Богдан Одуд повідомив про плани діяльності партійної організації та запевнив присутніх у тому, що "Свобода" на Шепетівщині стане провідною політичною силою.Біув у нас вже один такий керівник райради(890 га землі чи скільки?).Не люблю за те що Фрімени використовують брудні методи боротьби з політичними конкурентами.(не дуже давні події в нашому місті після чергової сесії,повязані з колишніми Ударівцями,попри домовленості влаштували "цирк ганьби").Ось така моя думка.Висловлюйте свої та не пишіть загальні фразипо типу а які ті чи ті.Перший мій аргумент стосується всього об"єднання,решта відноситься до наших місцевих діячів(певен що подібні випадки можна знайти поінших містах та раойнах),які в моїх очах паплюжать все об"єднання.

Повністю згоден! За що я не люблю Го Свобода?За блюзнирство,брехню в пресі та перед людьми,за брудні політ тезнології,за неповагу до людей нашого міста,останій приклад,як член Свободи наш в.о ,робив все,щоб влаштувати на посаду завідуючоі садочка сваху свого однопартійця , людину яка не є фахівцев цієі справи((Заперечення працівників садочка,громади не бралися до уваги,адже Пан в.о мера вирішив,чи хтось його навчив так казати,що его рішення єдине яке має право на існування. І його не цікавить що колектив садочка,батьки обурень.Шановні вам це не нагадує часи ,коли у влади був Малькін і Одуд ?Мені дуже нагадує((І що ми так просто проковтнемо цю зневагу???Одуд говорив що Свобода стане провідною партією??Вважаю,що з такими партагеносе стане вона наступною після КПУ!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • S L
  • S L аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
04 серп. 2015 18:10 #100060 від S L
Відповідь від S L у темі За що не люблять "Свободу"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2015 18:26 #100061 від НЕкремлебот
Те же самые рожи, те же самые инструменты (с)

Це я про один і той самий канал і одну і ту саму ведучу з однією і тею самою темою...
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
04 серп. 2015 22:42 #100070 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі За що не люблять "Свободу"?
саме хотіла викласти це відео :ohmy: :ohmy: :ohmy: піар-технологї на рівні фантастики :lol: :lol: :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 серп. 2015 23:04 #100075 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі За що не люблять "Свободу"?
добре 33 канал влаштувався, їм при будь-якій владі треба завжди гнати на когось, цікаво в скільки обходяться такі сюжети?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
05 серп. 2015 14:15 #100087 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі За що не люблять "Свободу"?

Dentist пише: добре 33 канал влаштувався, їм при будь-якій владі треба завжди гнати на когось, цікаво в скільки обходяться такі сюжети?


я думаю,недешево...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.170 секунд
0
репостів
0
репостів