За що не люблять "Свободу"?

Більше
16 черв. 2015 23:37 #98830 від 259051213422@odnoklassniki.com
:) Нічого собі дурня - офіси взривають по Україні. Інших же не чіпають. Так не вгадаєш з партією - і тютю...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 черв. 2015 23:38 #98831 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі За що не люблять "Свободу"?
Взривають не лише офіси Свободи, тут не вгадаєш.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 черв. 2015 08:30 #98838 від gorobchik
Відповідь від gorobchik у темі За що не люблять "Свободу"?
Мабуть,місцеві вибори покажуть,"люблять" чи "не люблять" і кого саме...Звичайно,якщо вони пройдуть чесно і прозоро...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 черв. 2015 09:27 #98839 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі За що не люблять "Свободу"?
Були випадки фальсифікування зі сторони Свободи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 черв. 2015 13:20 #98842 від
Відповідь від у темі За що не люблять "Свободу"?

gorobchik пише: Мабуть,місцеві вибори покажуть,"люблять" чи "не люблять" і кого саме...Звичайно,якщо вони пройдуть чесно і прозоро...

АЩось мені підказує,що ті люди Шепетівки дуже втомилися від тих подій,що відбуваються протягом 2 років.На хвилі революції та за підтримки депутатів - боягузів,в.о мера стала людина,яка ніколи не мала авторитету в місті,така собі сіренька людина((Ми ,громадяни,це проковтнули й що маємо? З початку "люстрації" бібліотекарів та вчителів,потім призначення на посади людей по протекції((Проблема не в партії,а в людях (((Нам треба самим змінюватися!Не вірити "гарним" проповедям Одуда,про 5 колону,про чистоту нації української,тощо.Погляньте в що перетворюється наше місто!Поки ми сваримося ,не даємо ГО "Ліга керівників" створювати красу на центральній площі,шукаємо ворогів,шпиняємо один одного..наше місто перетворюється в старе,занедбане звалище(( Працівники міськвиконкому обурені тим, що місцева влада поставили камери й відслідковує,хто з ким говорить,хто коли й де...Питання - камери ,я думаю стоять гроші,ще й немалі,...можливо необхідно було б їх направити на нужди міста,я про гроші(Чому?Скажить мені чому,ми всі так вірили в зміни,вважали,що щось зміниться.а стає все дедалі гірше??Хлопці,ті що при владі схаменіться,прошу,адже часи коли у моді були смітники,як символ люстрації,дуже скоро зміняться на щось більш радикальне,зрозумійте,це!Люди не прощають .коли їх обманюють! а ви переткнули всі дозволені межі(шкода вас...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 черв. 2015 16:00 #98845 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі За що не люблять "Свободу"?

trend пише:

gorobchik пише: Мабуть,місцеві вибори покажуть,"люблять" чи "не люблять" і кого саме...Звичайно,якщо вони пройдуть чесно і прозоро...

АЩось мені підказує,що ті люди Шепетівки дуже втомилися від тих подій,що відбуваються протягом 2 років.На хвилі революції та за підтримки депутатів - боягузів,в.о мера стала людина,яка ніколи не мала авторитету в місті,така собі сіренька людина((Ми ,громадяни,це проковтнули й що маємо? З початку "люстрації" бібліотекарів та вчителів,потім призначення на посади людей по протекції((Проблема не в партії,а в людях (((Нам треба самим змінюватися!Не вірити "гарним" проповедям Одуда,про 5 колону,про чистоту нації української,тощо.Погляньте в що перетворюється наше місто!Поки ми сваримося ,не даємо ГО "Ліга керівників" створювати красу на центральній площі,шукаємо ворогів,шпиняємо один одного..наше місто перетворюється в старе,занедбане звалище(( Працівники міськвиконкому обурені тим, що місцева влада поставили камери й відслідковує,хто з ким говорить,хто коли й де...Питання - камери ,я думаю стоять гроші,ще й немалі,...можливо необхідно було б їх направити на нужди міста,я про гроші(Чому?Скажить мені чому,ми всі так вірили в зміни,вважали,що щось зміниться.а стає все дедалі гірше??Хлопці,ті що при владі схаменіться,прошу,адже часи коли у моді були смітники,як символ люстрації,дуже скоро зміняться на щось більш радикальне,зрозумійте,це!Люди не прощають .коли їх обманюють! а ви переткнули всі дозволені межі(шкода вас...

А я вже майже повірив - ось він, голос народа, озвучив все, що накипіло. Готовий був підписатися під кожним словом. Але фраза "не даємо ГО "Ліга керівників" створювати красу на центральній площі" все поставила на місце.
ЗІ. НЕ ВЕРЮ !!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 черв. 2015 16:29 #98846 від LuK
Відповідь від LuK у темі За що не люблять "Свободу"?

Михайло Ворончук пише:

А у нас в Шепетівці хто рулить? :blink:

самооборона

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 черв. 2015 19:07 #98847 від
Відповідь від у темі За що не люблять "Свободу"?

LuK пише:

Михайло Ворончук пише:

А у нас в Шепетівці хто рулить? :blink:

самооборона

Самооборона???это бандформирование не рулит:-)а устраивает разборки такие себе междусобойчики:-)Хотите прогноз? Через полгода Свобода уйдет в подполье политическое,если будет кому уходить до этого времени:-)Самообоорона протягивая на городских выборах своих кандидатов через разные партии,не брезгуя ни чем, перестанет существовать,так как переругаются:-)Все просто - то,что искусствено создано должно исчезнуть!Жаль Ступака,если не посадят за избиение однопартийца,опять начнет бегать за следующим мером и просить строительные роботы:-)Банану легче,он служит и вашим и нашим,выплывет,Валюшке не кому и не за что зарплату платить будет,опять в депутаты подастся,да не пройдет,а пенсия не заработана:-)Эх,тяжелая жизня у них начнется:-):-):-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 черв. 2015 19:26 #98849 від
Відповідь від у темі За що не люблять "Свободу"?

Некремлебот пише: Рулить, якщо не помиляюсь, Одуд.
Що значить "люблять - не люблять"? Як і любу партію))) І вони вже в тренді, але значно заспокоїлись останнім часом.

Одуд не рулит,он командует мишаней,что в кресле мерском сидит и выдает приказы дядюшкиО за свои умозаключения:-)Одуд занял правильную позицию,везде рассказывает как вербовали Кгбисты его,но утверждает,что им это вроде как не удалось,а сейчас ведет себя как типичный сексот кгб,обратите внимание,проанализируйте почерк кгбистов эпохи ссср прослеживается, живут по принципу -кто не с нами тот враг Шепетовки,а если нет явного врага,то обязательно его придумать:-)Им бы еще вспомнить,чем заканчиваются игры с народом:-)СПЕЦИАЛЬНО ПИШУ НА РУССКОМ ЯЗЫКЕ,что б дядюшка одуд смог с чистой душой назвать меня пятой колонной,все ему легче станет:-):-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
17 черв. 2015 21:05 #98852 від 259051213422@odnoklassniki.com
Йолки... Хоть фотку цього Одуда покажіть, шо за "сірий кардинал", такий? :huh:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.198 секунд
0
репостів
0
репостів