Сайт міста Шепетівка v.2

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 жовт. 2011 21:53 #72214 від Filini

Віддайте сайт людині яка дійсно хоче приносити користь!!!

Цікаво кого ви маєте на увазі? Можливо себе? Ви готові витрачати цю годинку?Щодо сайту то хотілось би більш зручний інструментарій мати для додавання фото та відео, хотілось би інтерактивну карту, а ще хотілось би щоб були обмеження для гостей, а то сайт відвідує чимало шепетівчан, але в житті сайту беруть участь одиниці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
27 жовт. 2011 12:48 #72232 від igga

Dj Os;72158 пише: А ви хлопята вже задрали тут нюняти, не нравится сайт - зробіть свій краще і викладуйте туди рерайт.

Саш, да я тобі добра бажаю, чо ти тут... ))) Якщо б у мене був зайвий час, я б давно нормальний шепетівський сайт новин запустив. І фінансування у знайомих підприємців тищонку-дві на місяць би знайшов.Просто мене цей місцевий цирк вже не цікавить і я давно іншим займаюсь.У тебе абсолютно нормальне бажання розкрутити сайт, але ти хочеш це зробити руками інших людей. А для чого іншим людям треба витрачати на нього свій час?Якщо ти не хочеш чи не можеш витратити дві-три години на тиждень написати 5-10 коротких новин по 200 знаків з місцевих газет, то чого ти це просиш у інших?А функції сайту ці додаткові: конвертер валют там, інтерактивна карта... те все не те. На Гугл Мепс все одно кручє.Люди хочуть читати місцеві новини, а їх тут майже немає.От дивись, регіональні кримські сайти: news.allcrimea.net/ e-crimea.info/ www.kianews.com.ua/ Всі вони мають збоку стрічку місцевих нових, як і на Українській Правді, і на УНІАН, і на інших сайтах.Чому такої стрічки новин немає тут?Ми бачимо якісь "Панель користувача", "Хто онлайн" і подібну нікому не потрібну фігню.Просто поки ніша місцевого сайту незайнята і цей сайт тут тіпа самий крутий. Але якщо комусь в голову прийде витратити час і гроші на створення нормального шепетівського сайту, то...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 жовт. 2011 14:12 #72237 від Dj Os
Добре шо мене хоч по імені всі знають..тільки до цих пір не розуміють шо я сайт продав. Адміна я захищаю тому шо знаю як це вкалувати за спасибі по пів дня..а натомість чути "ну круто, але я можу зробити краще". Повір таких героїв як ти з Євгеном тут було вже чимало, тільки чомусь жоден з їхніх сайтів так і не зміг стати альтернативою цьому. До речі ти не береш до уваги шо окрім новин адміну ше треба і сайтом займатись...модерувати форум, правити скрипти, займатись безпекою, якісь нововведення реалізовувати..для вас все так просто як двері.

Якщо б у мене був зайвий час, я б давно нормальний шепетівський сайт новин запустив. І фінансування у знайомих підприємців тищонку-дві на місяць би знайшов.Просто мене цей місцевий цирк вже не цікавить і я давно іншим займаюсь.

Якщо не цікавить то навіщо тут ці нюні? Займайся своїми справами, якщо крім пустої балаканини допомогти нічим. Краще б тих підприємців звів з адміном раз на те пішло. Був би хоч якийсь толк.А так тикати в приклад кримські сайти які описують події цілого автономного округу на противагу сайту який описує події 45 тисячного містечка як на мене не дуже коректно.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
27 жовт. 2011 16:04 #72238 від igga
Ладно. Якщо ти поради по дизайну сприймаєш як "нюні", то бажаю удачі.Встановлюй конвертер валют, онлайн-перекладач, чат...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
27 жовт. 2011 19:19 #72246 від Lego
По-моему, на счет дизайна вопрос не возникал, нет?Дизайн и содержание разве это одно и то же? (ирония)Пожалуй, соглашусь с Осом в том, что много народу уже замахивались на создание альтернативы. "Но воз и ныне там"(с)Улыбает, когда говорят "да я бы... да мне бы ничего не стоило..." и т.д. Дак в чем же дело? Как мы умеем критиковать то, что сделал другой, при этом не сделав даже половины аналогичного. Такая реакция (игнор) видимо потому, что подобное встречается довольно часто.И пожалуй не соглашусь в том, что предложения называют "нюнями". Из каждого предложения надо делать выводы. Если народ предлагает, значит оно востребовано.Другой вопрос - на сколько то, что интересно одному будет интересно другим.Кому-то нужен конвертер валют, кому-то нет. Но информация по курсам валют по всем (большинству) банкам г.Шепетовка была бы востребована. А если еще и нанести метки выставленных банков на карту, то что еще может быть исчерпывающе? Почему у нас на радио данная информация востребована, а в Шепетовке нет? Или проще самому сесть и обзвонить банки? А может еще проще объездить их?Расписание пригородных автобусов, стоянки такси, ближайшие точки банкоматов и т.д.Каждую идею можно реализовать. Нужно лишь немного вдуматься.Но как обсуждение может быть без оскорблений и надуманных обид? Это же будет не форум...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 жовт. 2011 14:23 #72271 від Эвген

Dj Os;72237 пише: Повір таких героїв як ти з Євгеном тут було вже чимало, тільки чомусь жоден з їхніх сайтів так і не зміг стати альтернативою цьому.

Да да да ..... просто як було вище написано хтось хоче виїхати на чужих стараннях!!! P.S. даже силу репутації мені вже зняли до 0 !!!! це як адмін мстить чи як ? звісно це дрібниця і вона мене не цікавить,але ж відповідати такими діями на критику .... це низько, а тим паче для адміна....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 жовт. 2011 15:25 #72273 від Dj Os
Це я оцю кнопочку нажав і виявив ставлення до твого поста. Ти шо думаєш на цьому сайті мільйони колотять? Людина витрачає свій час і кошти на сайт а у відповідь заздрисливі пости-хейти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 лист. 2011 09:09 #72731 від LuK

Admin;71919 пише: Які функції хотіли б ви бачити на новій версії сайту. .

розклад руху поїздів.оновлений.бо у тому що зараз є - половина поїздів відмінено:ac:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 лист. 2011 14:42 #72736 від admin
Новий розклад обов'язково буде, хай но лише саме залізниця заспокоїться, а то змінюється той розклад мало не щотижня.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
16 лист. 2011 15:17 #72737 від T-S
Зробіть граббер з сайту УЗ :bm:
Додано о 15:17
Попереднє повідомлення було написане в 15:16

LuK;72731 пише: розклад руху поїздів.оновлений.бо у тому що зараз є - половина поїздів відмінено:ac:

Якшо поїзд потрібен не приміський, то зареєструйся на e-kvytok.com.ua. Там навіть побачиш які місця в якому вагоні вільні... :bm:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.221 секунд
0
репостів
0
репостів