Сайт міста Шепетівка v.2

Більше
18 жовт. 2011 12:02 #71931 від Эвген
интернет тв можна добавити

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 жовт. 2011 14:08 #71938 від jaruto
готови допомогти!будь як!за дошку оголошень +1

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 жовт. 2011 15:32 #71940 від ARTIST
Я навіть не пам'ятаю, коли останній раз заходив на сайт міста. Весь час на форумі тільки)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 жовт. 2011 15:34 #71941 від jaruto
на мою думку,Якщо буде змінюватися сайт,то і форум зміниться)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
23 жовт. 2011 14:28 #72134 від Dj Os
Як на мене то нічого кардинально нового на сайті зробити не вийде. Доки юзери не почнуть активніше додавати контент самі не буде толку.

Я навіть не пам'ятаю, коли останній раз заходив на сайт міста. Весь час на форумі тільки)

Якби не сайт і його наповенння то думаю і сайт би загнувся, майжі всі нові теми це копіпасти з новин та статей з сайта

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • igga
  • igga аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
24 жовт. 2011 12:36 #72141 від igga
Юзери ніколи не будуть нічого нікому наповнювати, бо напрягатися просто так ніхто не хоче. А форуми взагалі найважче підняти серед сайтів, якщо сталого коммюніті немає.Ось подивись на портали: www.gazeta.ru/ unian.net/ www.kommersant.ru/ www.pravda.com.ua/ Там відразу для очей відвідувача доступні десятки новин та статей. Лише головну сторінку можна читати хвилин 20.А на головній цього сайту лише 6 статей, а на іншій площі всяка фігня та реклама.Треба дизайн міняти, короче. В першу чергу.Адмін може сам на основі рерайтингу публікацій ШВ, ДзД і газети Царика кожен тиждень на головну додавати 10-15 коротких новин з життя міста. І не треба нікому навіть платити за написання.А чекати, поки юзери будуть писати статі, будеш ще кілька років.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
24 жовт. 2011 13:03 #72142 від admin
На даному етапі у вищезгаданих газетах немає матеріалів які були би цікаві користувачам, та редакції до перепублікування їх матеріалів певно ставитимусь негативно. Як би нам не хотілось, але такої динаміки як на вищезгаданих порталах нам не бачити в силу тематики сайту.Я можу розтянути дизайн і викладати на головній по 10-15 матеріалів, але сенс? Періодичність у нас та ж яка була.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 жовт. 2011 14:35 #72146 від Эвген

Admin;72142 пише: На даному етапі у вищезгаданих газетах немає матеріалів які були би цікаві користувачам, та редакції до перепублікування їх матеріалів певно ставитимусь негативно. Як би нам не хотілось, але такої динаміки як на вищезгаданих порталах нам не бачити в силу тематики сайту.Я можу розтянути дизайн і викладати на головній по 10-15 матеріалів, але сенс? Періодичність у нас та ж яка була.

Ставитися будуть погано газети до цього ? Роби рерайт так і не буде проблем .... Головна сторінка сайту завжди була і є недобитою якоюсь ..... Ну толку з тих 2-3 новин які ти викладаєш?Приїхав Кличко, а на головній навіть згадки немає про це!!! Просто ти інколи забиваєш на оновлення сайту ..... нічим іншим я це сказати не можу. Немає цікавого матеріалу в газетах??? То чого люди їх ще купляють?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 жовт. 2011 21:57 #72158 від Dj Os
День за днем купляють із-за оголошень, Шепетівку і Вісник примусово підписують бюджетників, ось так і купляють))А ви хлопята вже задрали тут нюняти, не нравится сайт - зробіть свій краще і викладуйте туди рерайт.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2011 21:24 #72212 від Эвген

Dj Os;72158 пише: А ви хлопята вже задрали тут нюняти, не нравится сайт - зробіть свій краще і викладуйте туди рерайт.

Чуєш "уважаємий" ти простіші слова підбирай.... ідею підтримують і якщо комусь важко 1 годинку в день витратити на сайт то це бред... ти як за адміна відповідаєш? чи захищаєш його? тобі було тяжко то й йому теж в вас мабуть темперамент однаковий... Віддайте сайт людині яка дійсно хоче приносити користь!!! А не пишіть на пропозициії відповіді мол нам не те пропонують що ми хочемо зробити!!!))) навіщо тоді тему відкривати якщо люди просять,а ніхто не виконує ....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів