Сайт міста Шепетівка v.2

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
17 жовт. 2011 23:12 #71919 від admin
На сторінках форуму я вже згадував, що поступово ведеться робота над наступною версією нашого сайту. Хотілось би дізнатися що з цього приводу думають наші користувачі. Які функції хотіли б ви бачити на новій версії сайту. Хочу наголосити що ваша активність в цій темі буде індикатором попиту. Тобто якщо не буде активного обговорення, я буду вважати що наступна версія сайту поки що не потрібна. Чекаю ваших думок.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 жовт. 2011 00:53 #71920 від Шепетівчанин
Було б круто дошку оголошень зробити розділом форуму, наприклад, людина надає послуги постійно і щоб не робити кожен раз нове оголошення щоб воно було на виду, а просто писати у темі, та і відгуки буде краще писати ніж зараз.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 07:51 #71921 від LuK
зміни у кращу сторону - це завжди добре.про оголошення підтримую. не знаю всіх можливостей нового сайту. можна було добавити у можливості вставляння відео , і чат трошки змінити. (це перше що спало на думку)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 жовт. 2011 11:09 #71924 від Эвген
Частіше оновлювати головну сторінку сайту, щоб вона нагадувала газету .... тоді отримаєте багато нових користувачів адже інтернет є майже в кожного в нашому місті да із-за кордону люди також хочуть знати, що відбувається в нашому містечку!)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 11:10 #71925 від LuK
о,ще можна було б почистити старі теми,в яких вже ніхто не пише декілька років.і оголошення теж.на рахунок оголошень на сайті - можна зробити,щоб вони самі автоматично видалялись після певного терміну. старі теми давно хотіла почистити,але не знаю чи варто?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 11:19 #71926 від admin
Чомусь здебільшого пропозиції ви пишете по форуму, я вас прошу писати пропозиції по сайту. Які функції ви хочете мати на ньому?

Частіше оновлювати головну сторінку сайту, щоб вона нагадувала газету .... тоді отримаєте багато нових користувачів адже інтернет є майже в кожного в нашому місті да із-за кордону люди також хочуть знати, що відбувається в нашому містечку!)

А ви готові брати участь у цьому наповненні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 жовт. 2011 11:38 #71927 від Эвген
Я би з радістю брав участь і зробив би навіть окремий сайт, але я не проживаю зараз у нашому місті і буваю тут 1 раз в 2 місяці так що обєктивно про щось писати не зможу!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 11:44 #71928 від LuK
ГоловнаІнформаціяСервісСпілкуванняРозвагиГалереяДовідкаКаталог Шепетівки.... та решта тексту на головній сторнці зправа та зліва.можна зробити його яскравішим та більшим.як на мене,він трошки дрібний (чи молживо сліпну з роками)))і на фоні яскравої реклами виглядає бліденько і фон білий можна поміняти.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 11:45 #71929 від admin
Я вас прошу залишати побажання по функціям, дизайн буде повністю перероблений і так.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
18 жовт. 2011 11:58 #71930 від LuK
конвертер валют якщо можна (бажано всіх)бо теперішній не працює

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.118 секунд
0
репостів
0
репостів