Грабіжники увірвались в квартиру

  • admin
  • admin аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 лют. 2011 23:55 #59995 від admin
Лишаємо тут ваші відгуки стосовно матеріалу: Грабіжники увірвались в квартиру

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 лют. 2011 08:41 #59997 від makar75
Да лохонулись хлопці,треба зачинятись.Хоча гарантії що якби вони були зачинені,то не відчинилиб двері зловмисникам немає.А взагалі становиться в Шепетівці страшнувато жить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 08:48 #59999 від
Лоханулись, а перед цим або засвітілись, або на них хтось навів. Дуже вже збіг цікавий - і двері незакриті, взламувати не треба, і ноути на руках (не в кожного є), і не взяли більше нічого...А якби не було ноутів? Заради двох мобілок на пограбування та взлом ідти?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2011 08:51 - 08 лют. 2011 08:57 #60000 від LuK
на рахунок мобілок - можна зробити висновок що грабіжники лохи повні))) саме легше за ними вичислити треба нашого позаштатного юриста форуму запитати скільки за проникнення у житло з ціллю заволодіння чужим майном світить. здається багато,і 2 ноута з мобілкаим не варті декількох років життя за гратами....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 09:14 #60001 від
"які силоміць"нормально світить. розбій же ,а не кража.по попередній змові ще й і группою осіб. а якщо ще з застосуванням транспортного засобу......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 09:15 #60002 від
Промайнула думка: а ці студенти часом сліди не замітають від спущенних бабок?Ну недолуге якесь пограбування...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
08 лют. 2011 09:28 #60003 від LuK
схоже й на таке)))все може бути... попепеду 14 лютого і 8 березня... грошенята потрібні всім. як правило на передодні великих свят збільшується число крадіжок та розбійних нападів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 09:39 #60004 від
А ще в районі 14 лютого збільшується клькість сексуальних маньяків. Але на них, як правило, ніхто ніколи не заявляє))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2011 16:14 #60011 від Andryuha941
Кароче вот шо я думаю з цього поводу:Ті студєнти, якісь мала*єтки знач, єслі не знають шо треба закривати калітку дома!Ще й сиділи як задроти, паходу вк :DDВ спортзал, або в качалку нада ходити, або як я на турнік і заніматися собою! Ато забрали як в малих дітей морожино...то які ж вони тоді студєнти, шо свої вєщі не можуть захистити "грабітжлі забрали, а вони..аааа...і плакати зразу"....я би догнав і так надавав би хоть би чим, хоть бітой, хоть ломом, хоть чим....но отомстив би!!!І ще один прікол....ці грабітєлі знають навєрно шо це за студєнти, або наказали за долг, чи тіпа шось тогоІнтєрєсно яка іменно вулиця, в мойому домі Пр.Мру 11, наді мною...я на першом етажі, а на другому студєнти снімають хату...так вони там так гупають, шо в мене скоро вирветься і я буду нєрвнічяти, і тоді їм буде біда, ще й єслі друг поможе, вони ж всё-таки гості в нашом домі, то хай ведуть себе по людськи, а не як свині

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 17:12 #60012 від

фипер;60001 пише: "які силоміць" нормально світить. розбій же ,а не кража.по попередній змові ще й і группою осіб.а якщо ще з застосуванням транспортного засобу......

А шо, застосування транспорту збільшує строк?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.127 секунд
0
репостів
0
репостів