Грабіжники увірвались в квартиру

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 17:37 #60014 від
- застосуванням технічних засобів та інших пристосувань;

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • makar75
  • makar75 аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
08 лют. 2011 18:25 #60015 від makar75

Andryuha941;60011 пише: В спортзал, або в качалку нада ходити, або як я на турнік і заніматися собою! Ато забрали як в малих дітей морожино...то які ж вони тоді студєнти, шо свої вєщі не можуть захистити "грабітжлі забрали, а вони..аааа...і плакати зразу".Булоб цікаво глянути як би тобі допоміг турнік та спортзал,коли ствола до голови приставляють.Мабуть сам би плакав і з радістю віддав би все своє майно,аби тільки зберегти своє життя.Дуже багато випадків коли відморозки вбивають і за 10гр.Так що хлопцям можна сказати ще повезло,що живі,а грабіжники можливо ще знайдуться.Взагалі в таких випадках розумні грабіжники свідків не залишають....я би догнав і так надавав би хоть би чим, хоть бітой, хоть ломом, хоть чим....но отомстив би!!!Хотілось би глянути на людину з ломом яка машину доганяє.А взагалі ніколи не знаєш як себе в таких ситуаціях правильно повести,чи рвануться в бой і втратити своє життя,чи з власної волі віддати своє майно і можливо зберегти своє життя.Ніколи не знаєш що за люди прийшли тебе грабити.Якщо людина зважилась на грабіж,де гарантія що не зважиться і на вбивство.І для інформації тобі,що в середині 90 грабували і вбивали і не таких крутих спортсменів як ти.Багато тоді полягло і майстрів спорту ,і КМСів,і навідь озброєних чемпіонів.Так що зроби висновки.Не можна вважати себе самим крутим ,навідь з відмінною фізичною підготовкою.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2011 18:35 #60016 від jaruto
а він ямакасі):bm::cg:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2011 18:40 #60018 від Andryuha941

makar75;60015 пише:

Andryuha941;60011 пише: В спортзал, або в качалку нада ходити, або як я на турнік і заніматися собою! Ато забрали як в малих дітей морожино...то які ж вони тоді студєнти, шо свої вєщі не можуть захистити "грабітжлі забрали, а вони..аааа...і плакати зразу".Булоб цікаво глянути як би тобі допоміг турнік та спортзал,коли ствола до голови приставляють.Мабуть сам би плакав і з радістю віддав би все своє майно,аби тільки зберегти своє життя.Дуже багато випадків коли відморозки вбивають і за 10гр.Так що хлопцям можна сказати ще повезло,що живі,а грабіжники можливо ще знайдуться.Взагалі в таких випадках розумні грабіжники свідків не залишають.

Ну а сіла в такому случаї не нада???Єслі би хоть вміли трохи руками чи ногами махати то можна було б захищатися.......і де указано шо в них був пєкаль???Просто шуганули паходу і всё, ім навєрно десь до 25 років....і за пєкаля братись за якісь два ноута? ну нах...воно їм нада, сісти на довго....і тєм боліє, в нас оружиєм мало хто обладає

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 18:41 #60019 від
"я би догнав і так надавав би хоть би чим, хоть бітой, хоть ломом, хоть чим....но отомстив би!!!"і сів би. бо проломав голову людині і все.тюрьма тоді тобі буде.Які турнічки?що ти несеш.може ще лесенку зіграти з нальотчиками.Якщо вже такий розбій пішов,то там пресують з проходу так що не хочеш очей навіть піднімати не те що підніматись самому. А геройствувати не треба, людина при збудженні може на робити багато лиха.які долги!?галіма наводка що на хаті пасуться малолетки з технікой.ось і все. Тут і дурню зрозуміло що не в сліпу йшли.Макар , все дуже правильно написав.кмс,мс,мсмк. без різниці. розумій що з самого початку грабіжу "ти жертва".і це психологічно подавить.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2011 18:53 #60021 від IIIkinep
пф.Андрюшка,я тебе прошу. виключи "Улицы разбитых фонарей",зніми плакат Дукаліса.і йди вчись. Ну дуже прошу не пиши такого.З чого ти взяв що до 25?! можливо для них 25.5 або ж 26 )))А зброї у нас вистачає.зайди у наше віділення і подивись на стенді кількість вилученої вогнепальної зброї.вилученої вдосталь а на руках.стартових перероблених. газових.плевматів я не рахую, бо вже навіть в 8 класі у одного бачив.шокувало.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2011 19:04 #60022 від Andryuha941

makar75;60015 пише: ...я би догнав і так надавав би хоть би чим, хоть бітой, хоть ломом, хоть чим....но отомстив би!!!Хотілось би глянути на людину з ломом яка машину доганяє.А взагалі ніколи не знаєш як себе в таких ситуаціях правильно повести,чи рвануться в бой і втратити своє життя,чи з власної волі віддати своє майно і можливо зберегти своє життя.Ніколи не знаєш що за люди прийшли тебе грабити.Якщо людина зважилась на грабіж,де гарантія що не зважиться і на вбивство.І для інформації тобі,що в середині 90 грабували і вбивали і не таких крутих спортсменів як ти.Багато тоді полягло і майстрів спорту ,і КМСів,і навідь озброєних чемпіонів.Так що зроби висновки.Не можна вважати себе самим крутим ,навідь з відмінною фізичною підготовкою.

Яка машина?? :bm::bm:Пляшкой спід водки чи пива йо**ти з балкона чи так кинути в башку і вСЁ! Забирай своє добро:bd:Да ясне дєло шо бувають разні сітуації...но їм повезло значить, тоїсть фортуна! Вони живі здорові тільки майна лишились, то це ж просто сидіти оплакувати горе, тоже не діло...а від міліції думаю толку буде НОЛЬ!(ну може трохи накаркаю, шоб вони тіпа уже нормально робити стали) ато блін крадут, або просять найти те то те то, шо тіпа хтось вкрав...а вони на це забють і всё! або єслі й случайно найдуть, то не власнику отдадуть вєщь крадену, а собі замутять...я увєрєн шо вони так і роблять...в моєї сеструхи просто в "Клондайку" вкрали з сумки два тєлєфона і 100 грн....Збитки не малі!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2011 19:08 #60023 від IIIkinep

Andryuha941;60022 пише: Яка машина?? :bm::bm:Пляшкой спід водки чи пива йо**ти з балкона чи так кинути в башку і вСЁ! Забирай своє добро:bd:а від міліції думаю толку буде НОЛЬ!!

в тебе дуже велика точність кидка напевно.щоб з балкона попасти в голову))):ck:Та не думаю що толку ноль,там також не дурні сидять.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2011 19:08 #60024 від Andryuha941

апівп;60019 пише: "я би догнав і так надавав би хоть би чим, хоть бітой, хоть ломом, хоть чим....но отомстив би!!!"і сів би. бо проломав голову людині і все.тюрьма тоді тобі буде.Які турнічки?що ти несеш.може ще лесенку зіграти з нальотчиками.Якщо вже такий розбій пішов,то там пресують з проходу так що не хочеш очей навіть піднімати не те що підніматись самому. А геройствувати не треба, людина при збудженні може на робити багато лиха.які долги!?галіма наводка що на хаті пасуться малолетки з технікой.ось і все. Тут і дурню зрозуміло що не в сліпу йшли.Макар , все дуже правильно написав.кмс,мс,мсмк. без різниці. розумій що з самого початку грабіжу "ти жертва".і це психологічно подавить.

Сів??? за шо??!:ai:За то шо захистив своє життя чи майно?!Ти даже не понімаєш в якому смислі я написав турнічёк....тоїсть розвивати силу...борьба, бокс і всё такое могли би помогти в такій сєтуаціїНу ХЗ!......сєтуацію я в очі не бачив....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2011 19:12 #60025 від IIIkinep
Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, вчинене у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця,—карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.Напевно все таки ти не був в таких ситуаціях і від коментарів краще утриматись.:bk:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.190 секунд
0
репостів
0
репостів