Грабіжники увірвались в квартиру

Більше
12 бер. 2011 13:24 #62228 від MMM18051991

Lego;62227 пише: Слушай "правЕльный" ты наш, то, что ты "норально гуляв" заметно... только вот за такие гулянья на зону тебе давно пора, гопота неотесанная...Сам бы лично руки тебе подобным переломал и сказал что это "нормально". А потом посмотрел как ты этими культяпками кушать пытался бы.

взаимно, я таких как ты тоже ненавижу.
Додано о 13:24
Попереднє повідомлення було написане в 13:13
і вообще до чого ти це кажеш. Я ж не пропагандую насилля, а просто констатую факт, що всі нормальні люди іноді помиляються, б'ються, порушують закон.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2011 13:50 #62233 від IIIkinep
1.

MMM18051991;62218 пише: Да ппц как у вас все просто и нормально... подумаешь гопота разпоясалась... чего уж там... пойду сегодня и я вынесу пару ноутов... видимо в Шеп это нормальное явление.

чувак. скільки тобі років? 90? сидить бурчить....правельний дуже..таке враження шо ти сам ніколи не гуляв нормально, не бився ніколи, не получав пиз..... ти в школі ботом був?)Уявляю,якщо в твому розуміні гуляв так виражається.то рахуй що так. я також ботан і в школі і на даний момент )так ми не гуляєм.[2.який нафіг взлом? брехня і провокація!!!! самі двері відкрили.:cf:і ноутбук з телефонами напевно самі відали. можливо ще чаю запропонували?3.курили.))) в них в комнаті водний стояв!!!!!!!то ти був там чи ні? бо так впевнено говориш.а що таке водний?:bh:м

MMM18051991;62228 пише: і вообще до чого ти це кажеш. Я ж не пропагандую насилля, а просто констатую факт, що всі нормальні люди іноді помиляються, б'ються, порушують закон.

то хто помилився? ті що курили і ноут самі відали.чи ті що не курили і ноут забрала )):ag::ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 бер. 2011 14:13 #62235 від MMM18051991

IIIkinep;62233 пише: 1.чувак. скільки тобі років? 90? сидить бурчить....правельний дуже..таке враження шо ти сам ніколи не гуляв нормально, не бився ніколи, не получав пиз..... ти в школі ботом був?)Уявляю,якщо в твому розуміні гуляв так виражається.то рахуй що так. я також ботан і в школі і на даний момент )так ми не гуляєм.[2.який нафіг взлом? брехня і провокація!!!! самі двері відкрили.:cf:і ноутбук з телефонами напевно самі відали. можливо ще чаю запропонували?3.курили.))) в них в комнаті водний стояв!!!!!!!то ти був там чи ні? бо так впевнено говориш.а що таке водний?:bh:я не був!!! Друг мій кращий був! Водний - така штучка, шоб траву з неї курити!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2011 14:15 #62236 від IIIkinep
то ким він був?терпілой чи налётчиком?ого!!!яку траву? осику можна?а сіно можна чи воно вже старе?а дубове листя?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 бер. 2011 14:22 #62237 від MMM18051991
...................
Додано о 14:22
Попереднє повідомлення було написане в 14:20

IIIkinep;62236 пише: то ким він був?терпілой чи налётчиком?ого!!!яку траву? осику можна?а сіно можна чи воно вже старе?а дубове листя?

налётчиком! можна все, но краще конопельку)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2011 14:27 #62239 від IIIkinep
ого.нічого собі.стрёмні в тебе друзі.а можеш якось покажеш як?я з друзями з обнона підійду))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 бер. 2011 14:30 #62240 від MMM18051991

IIIkinep;62239 пише: ого.нічого собі.стрёмні в тебе друзі.а можеш якось покажеш як?я з друзями з обнона підійду))

нормальні в мене друзья! самі кращі! не хужі чим в тебе , або будь в кого іншого! ОБНОН - головний розповсюджувач наркоти по Україні, просто у величезних масштабах. А пакують вони лише бариг мєлких!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2011 14:34 #62241 від IIIkinep
нічого против не маю.друзі в тебе самі кращі планокури,налётчики.точно. а СБУ і МВД найбільші бандити в Україні.а Таможня найбільший контрабандист )))а ти який?маленький чи великий?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 бер. 2011 14:38 #62242 від Lego

MMM18051991;62228 пише: взаимно, я таких как ты тоже ненавижу.


Додано о 13:24
Попереднє повідомлення було написане в 13:13
і вообще до чого ти це кажеш. Я ж не пропагандую насилля, а просто констатую факт, що всі нормальні люди іноді помиляються, б'ються, порушують закон.

:bj: да ты крут чувак... прочитал 2 поста обозвал ботаном и уже ненавидишь... ну-ну... далеко пойдешь)))Может ты и не пропагандируешь, но то, что делаешь из этого нормальное явление само по себе уже не нормально... Адекватная личность вряд ли станет искать повод нарушать закон, тем более при нынешнем "совершенстве" законов.Поэтому можешь считать меня НЕнормальным, ботаном и еще кем угодно... но когда прийдешь ко мне за ноутом, поверь, я в накладе не останусь :bl: Заодно и проверим кто из нас кто, ок?Знаю я вашего "брата"... только перед ботанами и могут прыгать... а сами после первой плюхи уже в соплях и у мамы под юбкой...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 бер. 2011 14:48 #62243 від MMM18051991

IIIkinep;62241 пише: нічого против не маю.друзі в тебе самі кращі планокури,налётчики.точно. а СБУ і МВД найбільші бандити в Україні.а Таможня найбільший контрабандист )))а ти який?маленький чи великий?

video.mail.ru/mail/svyatoi-76/217/239.html 18? см81-85кг
Додано о 14:45
Попереднє повідомлення було написане в 14:41

Lego;62242 пише: :bj: да ты крут чувак... прочитал 2 поста обозвал ботаном и уже ненавидишь... ну-ну... далеко пойдешь)))Может ты и не пропагандируешь, но то, что делаешь из этого нормальное явление само по себе уже не нормально... Адекватная личность вряд ли станет искать повод нарушать закон, тем более при нынешнем "совершенстве" законов.Поэтому можешь считать меня НЕнормальным, ботаном и еще кем угодно... но когда прийдешь ко мне за ноутом, поверь, я в накладе не останусь :bl: Заодно и проверим кто из нас кто, ок?Знаю я вашего "брата"... только перед ботанами и могут прыгать... а сами после первой плюхи уже в соплях и у мамы под юбкой...

после первой плюхи у мамы под юбкой? у тебя есть конкретные факты подобной ситуации?
Додано о 14:48
Попереднє повідомлення було написане в 14:45

MMM18051991;62243 пише: video.mail.ru/mail/svyatoi-76/217/239.html 18? см81-85кг


Додано о 14:45
Попереднє повідомлення було написане в 14:41
после первой плюхи у мамы под юбкой? у тебя есть конкретные факты подобной ситуации?

а ноут у тебя какой? стоит ради него рисковать:ag:?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.144 секунд
0
репостів
0
репостів