Грабіжники увірвались в квартиру

Більше
08 лют. 2011 19:16 #60026 від Andryuha941

IIIkinep;60021 пише: пф.Андрюшка,я тебе прошу. виключи "Улицы разбитых фонарей",зніми плакат Дукаліса.і йди вчись. Ну дуже прошу не пиши такого.З чого ти взяв що до 25?! можливо для них 25.5 або ж 26 )))А зброї у нас вистачає.зайди у наше віділення і подивись на стенді кількість вилученої вогнепальної зброї.вилученої вдосталь а на руках.стартових перероблених. газових.плевматів я не рахую, бо вже навіть в 8 класі у одного бачив.шокувало.

:bj::bj:ахах...1-2 роки..Да то великої ролі не іграє, хоть і 30 років....но не судімі то це 70%Да не у всіх, шоб замутити якісь два ноута брати макарова, кнайф і то жостко...єслі знали на кого йшли значить могли і в рукопашку росправитисьПнєвматка?? :bj:Це тіпа ним уже вбити можна??? :bj:В мене в одного, в другого в третього знакомого вона є....один свому другу в лоб помню давно стрельнув, то в нього дирочка невелика була, ну тіпа вавка потом
Додано о 20:16
Попереднє повідомлення було написане в 20:14

IIIkinep;60023 пише: в тебе дуже велика точність кидка напевно.щоб з балкона попасти в голову))):ck:Та не думаю що толку ноль,там також не дурні сидять.

Да єслі тільки захтіти, то можна і на 3-етажну стєну запригнути, в стресові сєтуації і т.п....возможное многое!:bi:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2011 19:16 #60028 від KrOt
точно без царика необішлось,він навів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2011 19:21 #60029 від Andryuha941

IIIkinep;60025 пише: Умисне заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, вчинене у разі перевищення меж необхідної оборони або у разі перевищення заходів, необхідних для затримання злочинця,—карається громадськими роботами на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.Напевно все таки ти не був в таких ситуаціях і від коментарів краще утриматись.:bk:

Ну фільми всім нада більше дивитись, там всё-таки фігню не покажуть......А як жінка убила чловіка, бо він її постоянно бив і іздівався, а вона походила до трєнєра, то він її багато чого харошого научив шоб битись...і давати здачу.....Ну вроді сіла вона чи нє не помню, за те шо скинула його з 2-ого етажа хати, і він помер.....Но самозащіта повинна бути!:bf:
Додано о 20:21
Попереднє повідомлення було написане в 20:20

Toha;60028 пише: точно без царика необішлось,він навів

Царика??? :bm:Царика Ігаря чи шо?:ag::ag:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2011 19:49 #60031 від jaruto
нє,Царика-царя!Ігарь тут не причом,він на царя не пайдьт,шібашо на школоло)Царик прийде-порядок наведе!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
08 лют. 2011 20:24 #60034 від
Нда, Андрюха розійшовся не падеццки))))Лишилась ще у деяких людей ця підліткова віра в те, що всі проблеми можна і треба порішати кулаками, і що "якби там я, то я би всіх"...

Да не у всіх, шоб замутити якісь два ноута брати макарова, кнайф і то жостко...єслі знали на кого йшли значить могли і в рукопашку росправитись Пнєвматка?? Це тіпа ним уже вбити можна???

Яка рукопашка? Ідти на пограбування і не взяти з собою зброї? І при цьому ввалюватись в квартиру, в якій уже є люди? І якщо вони були настільки впевнені в тому, що обійшлись би рукопашкою, то боюся, в них були для цього підстави. І нічого б ніхто не зробив би зі своїми турніками. З пневматики вбити можна. Нормальна пневматика пробиває пляшку на відстані 20-25 метрів. Напевно, у випадку твого друга пістолет куплявся на третьому поверсі дружби))) Про

один свому другу в лоб помню давно стрельнув

мовчу. Хлопці, підвязуйте з турніками....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
08 лют. 2011 21:42 #60039 від IIIkinep

Andryuha941;60026 пише: :bj::bj:ахах...1-2 роки..Да то великої ролі не іграє, хоть і 30 років....но не судімі то це 70%Да не у всіх, шоб замутити якісь два ноута брати макарова, кнайф і то жостко...Пнєвматка?? :bj:Це тіпа ним уже вбити можна??? :bj:


Додано о 20:16
Попереднє повідомлення було написане в 20:14
Да єслі тільки захтіти, то можна і на 3-етажну стєну запригнути, в стресові сєтуації і т.п....возможное многое!:bi:

фух. є і в 12 рокі судимі.сурові реалії життя :bd:якого макарова? ти в свому розумі?:bm:є меньш радикальні способи.по секрету травматична зброя.бо ти якийсь кровожерливий. вбити зразу хочеш.уявляєш,вбити можна і ложкой.було б бажання.а пневматика зажене шарики так під шкіру.що довго лікарі ще буду розрізати і витягати їх.можливо краще не думати про такі речі а навчатись і ходити на турніки.бо тебе несе сильно вже.:bc::bc:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
08 лют. 2011 23:06 #60051 від Andryuha941
Кароче.....хватить спорити ЁмаЁ! Бо цей наш базар я так поняв ні до чого, як найдуть цих грабітєлєй то узнаєм може шо і як, не найдуть так і буде.......

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лют. 2011 12:28 #60207 від Zajka2011
А этот дом находится возле магазина с сигаретами?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лют. 2011 14:40 #60209 від Шепетівчанин

Zajka2011;60207 пише: А этот дом находится возле магазина с сигаретами?

Так це був ти? :-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лют. 2011 20:10 #60213 від Zajka2011
Нет,просто это моих друзей ограбили.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.202 секунд
0
репостів
0
репостів