Грабіжники увірвались в квартиру

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2011 19:53 #62175 від LuK
то ширялись чи курили?чи те і друге?)))а потім водкою запивали?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 19:57 #62176 від
яка різницявони були не в адекватному станіі це факт

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2011 20:01 #62178 від LuK
по суті - яка різниця в якому стані вони були,якщо їх визнано потерпілими? мене особисто цікавить чи знайшли злочинців? бо переживаю за свій ноут,вже почала його вечорами ховати:al:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 20:13 #62179 від
а як на мене є різницяне накурювались би, були б нормальними..то хоча б двері замикали (це самий мінімальний спосіб захисту), бо наскільки відомо, події сталися в жилому домі і якби двері були зачиненими, грабіжники б не виламували їх силою, щоб не піднімати шум

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 бер. 2011 20:19 #62180 від LuK
тоды сказали б -відкрийте,міліція!!!-вам просили передати гроші-пожаррр!!!відкривай!!!!-ви нас топите,відкрийте!!!-проверка газа,света ,і т.д. варіантів безліч...якщо основна задача ввійти,то найшли б що сказати. особисто я-завжди закриваю двері,і сумнівним людям не відкриваю. відповідаю " В нас немає нікого домаааааааа!":bm: то знайшли ті ноути та злодіів чи ні???

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 20:19 #62181 від

Гість1;62179 пише: а як на мене є різницяне накурювались би, були б нормальними..то хоча б двері замикали (це самий мінімальний спосіб захисту), бо наскільки відомо, події сталися в жилому домі і якби двері були зачиненими, грабіжники б не виламували їх силою, щоб не піднімати шум

У мене сусідів пограбували декілька років тому. Так там геть до стрілянини дойшло і нічого, ніхто з сусідів навіть не рипнувся на площадку втановлювати справедливість))) ПС. Я теж не рипнувся, бо дуже-дуже хоробрий, але не дурний.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 20:27 #62183 від

monax;62181 пише: У мене сусідів пограбували декілька років тому. Так там геть до стрілянини дойшло і нічого, ніхто з сусідів навіть не рипнувся на площадку втановлювати справедливість))) ПС. Я теж не рипнувся, бо дуже-дуже хоробрий, але не дурний.

сусіди могли хоча б міліцію визватихоч якась допомога

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 20:30 #62184 від
Як потім виявилось, міліція і стріляла, її самі господарі встигли визвти. Там ще одного міліціонера поранили в цю... в сідницю)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 20:32 #62185 від

monax;62184 пише: Як потім виявилось, міліція і стріляла, її самі господарі встигли визвти. Там ще одного міліціонера поранили в цю... в сідницю)))))

ахахахачим же його поранили?!))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
11 бер. 2011 20:37 #62186 від

Гість1;62185 пише: ахахахачим же його поранили?!))))

Ні, стрілянина була на повному серйозі, і міліціонера дійсно поранили. Потім ми всі (свідки) підписували протокола, так там було "в м'яку частину стегна".До речі, десь півроку тому ці грабіжники вже вийшли на волю. А сусіди продали квартиру і переїхали, бо боялись...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.131 секунд
0
репостів
0
репостів