Що робити з пам"ятником Леніну?

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 груд. 2009 08:30 #45650 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Ох і полеміка піша....Додам і своїх 5 коп.Зразу обмовлюся, що я проти пам"ятника Леніну в центрі міста.Голосую за клумбу.До Островський хоть він і був комунякою, в мене ставлення дещо інше: бунтар, хуліган, писака як не як. Тай на відміну від інших з наших країв хлопець був, наводив страх і жах, поки комуняки мозок йому не промили в боротьбі за червоні ідеї і поліг бідолаха. Зрештою лишив якийсь відбиток в історії нашого краю. Яким боком Ульянов до нас відноситься щоб в центрі міста стояти, я не знаю.Що до Володі, то на жаль до цього часу не знайшлося твердої руки щоб демонтувати його монумент законно, одним махом. Зате знайшлися гарячі голови які його зносять частинами. Ставити пам"ятники політичним діячам, справа невдячна. Заміни Леніна наприклад Бандерою завтра знайдуться не менш гарячі хлопці які і йому щось відіб"ють. Таким хлпцям памятники треба ставити лише на крадовищі, ну і можливо в місцях їхньго народження та діяльності (чисто для туристів).Вибачайте може когсь образив, та це моя особиста думка.P.S. З чотирьох затриманих, двом адмінка, ще двом кримінал шиють, вчора мало відбутися засідання суду щодо міри запобіжних заходів до останніх двох.

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 груд. 2009 10:30 #45651 від Dj Os
Історію потрібно памятати але коли памятник в центрі міста це не память, це поклоніння! Взяли би ці всі совкові памятники і вивезли б в одне місце і хай собі комуняки лоби б'ють.

Твого деда розкулачили равно как и мого! Разница лишь в том, что мой предпочел честно работать дальше и не подвергать опасности свою немалую семью! Я представить не могу если бы все рванули в лес партизанить и прислуживать фрицам!

Може будем більш коректнішими в своїх висловах а? Якщо в партизани то вже фріцам служить?? Якщо комуняк як і вони ненавидиш то вже нацист? Тобі не здається що не варто всіх під одну гребінку чесати? Тут не біле і чорне, тут значно більше елементів які потрібно розуміти.У одного УПА ніби розстріляли, у іншого комуняки замордували... Все це є факт і від цього нікуди не дінешся. Але є ще багато елементів за які ми навіть не задумуємось. Вже доведений факт що комуняки перевдівались в форму УПА і робили розстріли щоб дискретувати їх, також я не спорю о і в самому УПА не без урода. В кожному випадку треба розбиратися конкретно. Але якщо ми дещо глобальніше поглянемо на картину? Скільки людей загинуло від рук УПА а скільки від комунізму? Скільки людей було комуняками репресовано, розстріляно, розкулачено і тд?.. Совок нас мордував майже століття, а УПА скільки існувала?Раджу всім не полінуватися і полазити по архівах і знайти звістки про своїх рідних. Дізнатися їх історії. Я думаю багато здивуються як я свого часу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 11:15 #45652 від Lego
Чувак, было бы Бендеровцев больше - не факт, что не было бы столько же жертв!Тех же украинцев, только партийцев...И называлось бы все это - чистка украинского народу от коммунизма...Полазить в архиве? У меня бабушка - живой архив, который погорбил долгий труд на полях коммунизма... Она и без архивов расскажет историю моей родословной до 6-го колена... и мне этого достаточно!Ты призываешь смотреть глобальнее - ок, с чьей помощью они планировали освободить Украину? К кому примыкали? Ясно-понятно, что самим это сделать трудновато было бы и поэтому пришлось примыкать к фашистам, НО очистив народ Украины от коммунистов кто бы правил страной? Хочешь сказать что УПА? Кто бы им дал????? Наивные как дети ей Богу...Гадать "да как бы да кабы" можно бесконечно!Вопрос на самом деле другой - что они доказали раздобив памятник? Переписали историю или что???? Или у всех кардинально изменилась точка мнения???И второе - этот метод борьбы с коммунизном (причем в прошлом) они считают нормальным, гуманным и уместным?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 груд. 2009 11:23 #45653 від Dj Os

Гадать "да как бы да кабы" можно бесконечно!

Це ти вірно підмітив так що давай не будемо фантазувати, ми говоримо про минуле а не про майбутнє. Факт що комуняки винищили декілька мільйонів українців бесперечний! Протилежне ти не доведеш! А щоб пісял цього я ще кожен день дивився на пику цього нелюда??? Ми зараз говоримо не про встановлення памятника бандері, ми говоримо про демонтування памятнику Леніну! Те що він стоїть в центрі міста неповага до самого себе, а ви пропускаєте все це через себе ж. Одвічна проблема українців - байдужість! Поки в сраку не клюне...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
07 груд. 2009 11:38 #45654 від dialex-m
А хто це "голосування" робив? Чи не простіше було в три "сухих" пункти без побічних впливів: залишити, знести, змінити. Чи тут присутня маніпуляція? Так я сам для себе вирішу чи любуватись мені тими ранами, чи ні, бо це особисте. Або, реставрувати, чи що зробити на тому місці -це вже окрема тема для обговорення.. А взагалі, то вважаю подібні прояви боротьбою незрозуміло з чим, схожі на походи дона Кіхота на млини -прийде час і пам'ятник сам по собі піде в історію, а той кого за це притягли до відповідальності, буде ще розповідати, що він політичний в'язень, хоча на мою думку таким не є. Це вандалізм і нічого більше.. Хай стоїть пам'ятник, проявіть повагу, чи хоча б терпимість до поколінь, які на цьому всьому жили і виросли, хай вони вирішують потрібен цей пам'ятник чи ні. Фізично він не заважає.

цьоми в оцьми, мицьо

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
07 груд. 2009 12:00 #45655 від Forester
Ми знову починаємо говорити про різні речі.Питання не втому хто скільки людей замордував, для цього потрібно створювати іншу тему. Питання в руйнуванні памятника.Пропоную написати листа Єгипетському уряду про демонтаж пірамід, так їх фараони знущались з бідних рабів заставляючи їх тягати кілька тонні брили.А людям які безпосередньо приймали участь в цьому акті вандалізму пропоную взяти молотки і піти до Вопака де розбирають стару бідівлю. Буде можливість заробити пару гривень, а не пару років.

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 13:09 #45657 від Immortal
що ви як малі діти, для чогось щось зносити? Бо це комусь не подобається? Так може і пам,ятник варенику знесемо чи галушці? бо я шото їх не дуже "люблю"...
Додано о 13:09
Попереднє повідомлення було написане в 13:01
доречі чого опитування стало прихованим?

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Zelya
  • Zelya аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 груд. 2009 13:18 #45659 від Zelya

Dj Os;45653 пише: Факт що комуняки винищили декілька мільйонів українців бесперечний!

Цікаво, чи винны "комуняки" в тому, що за часи незалежності населення України зменшилось з 52 до 46 мільйонів?

Вертолеты - души погибших танков!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
07 груд. 2009 13:26 #45661 від Dj Os
Винні)) Ви шо хочете сказати що зараз при владі демократи?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 груд. 2009 13:38 #45663 від trolik
Я би навіть висунув теорію про те, що вони винні у цілеспрямованому винищені українського генофонду: захід України, який не зазнав 2 голодомори із 3-х та був у "обіймах" союзу майже на 30 років менше набагато європеїзованіший та політично активніший, ніж решта країни. Це через те, що всі хто підіймав голову - були винищені... ось і зараз: підвищили черговий раз ціни - ми мовчимо, прийняли черговий дурнуватий закон - ми мовчимо.... А у європейській Франції вже би напевно спалили зо 20 машин по кожному факту, і уряд би зранку хаотично шукав вирішення проблеми.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.194 секунд
0
репостів
0
репостів