Що робити з пам"ятником Леніну?

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 груд. 2009 04:32 #45637 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Тут дехто своїми радикальними поглядами нагадує мені героя Булгакова-Шарікова))) щоб припинити цю безглузду суперечку пропоную Адміну встановити голосування,щоб всі могли висказати свою думку,за вони чи проти.1) Лишити Леніна 2) Поставити пам"ятник Шевченку або_ще_комусь __3) Побудувати капличку4) Зробити клумбу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 06:03 - 07 груд. 2009 06:07 #45638 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Почему-то Тролик делает упор на то что Ленин терран, а сам в упор не видит тех предательских расстрелов, пример которого привела Нино!В чем были виноваты те люди???????????? Может ответишь????Мои бабушки и дедушки также НИКОГДА о бендеровцах не говорили позитивно!Мого прадедушку разкулачили и принудительно загнали в колхоз, и ничего... работали!!Чувак, работали!!! Не бежали к немцам в надежде на помощь, не видя элементарного продолжения своей судьбы - того же рабства, только в гораздо ужаснейшей степени!Никогда бы они не дали свободу тому народу, который завоевали! Это очевидно!Володя как ни крути - часть истории! Вы предлагаете просто вырвать ее... а чем заполнить?? Чем?Псевдопатриотичными "подвигами" бендеровцов?Ленин не без греха, но и Бендера не чем его не лучше! Что вы пытаетесь доказать разрушая памятники? Не могу догнать? Чем памятник Бендере не такой же "кусок гранита???Для меня что Ленин, что Бендера - монопенисуально...Тем не менее историю не переписать! Каким бы ты потриотом не был! Патриот историю ценит, а не уничтожает! А те кто уничтожает - место в тюрьме! А то вы через некоторое время и вечный огонь разнести захотите, под предлогом того что это была воля Сталина, а не народа! Может еще и Колю Островского подолбете? Он ведь вроде как враг-пропагандист для вас!Народ, что ж вы никак понять не можете: памятники политического мотива НЕДОЛГОВЕЧНЫ! Сколько бы мы здесь не спорили!Поэтому поддерживаю идею голосования!Хотя опять же - не мы этот памятник ставили - не нам его и трогать!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 груд. 2009 06:26 #45641 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
добре... не буду нічого казати, бо це викличе написання ще 4-х сторінок форуму )) Голосування, так голосування ! Я - за каплчику )))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 06:43 #45642 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Вот в чем и заключается вся ваша фальшивая натура - молчать о грешках своих и тыкать носом в чужие!Ах да... и добить памятники еще... красавчики.. что уж сказать!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 06:47 - 07 груд. 2009 06:52 #45643 від Lego
Відповідь від Lego у темі Що робити з пам"ятником Леніну?
В связи с актом вандализма и развязавшейся дискусией предлагаю ответить на наболевший вопрос.Желательно с комментариями и аргументами)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
07 груд. 2009 07:05 #45644 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Грішки ? Добре.. Ось тобі цитата одного відомого росіянина:„Радянський Союз - це зовсім не та країна, яку ви зображували у шкільних підручниках і своїй брехливій пресі. Радянський Союз - це не тільки політруки, стахановці, ударники комуністичної праці і космонавти. Радянський Союз - це ще й селянські повстання, жертви колективізації та Голодомору, сотні тисяч невинно розстріляних в чекістських підвалах і мільйони закатованих у ГУЛАГу під звуки поганого михалковського гімну. Радянський Союз - це безстрокові психушки для дисидентів, вбивства з-за рогу, і на незліченних табірних кладовищах - безіменні могили моїх друзів-політв'язнів, які не дожили до нашої свободи”, – написав відомий правозахисник, колишній політв’язень, москвич Алєксандр Подрабінека ще раджу почитати таку книженцію як "Жовтий князь" (є фільм по цьому роману, зветься "Голод 33") .. а що ти мені можеш протиставити ? Заказну совєцьку пропаганду? Тут протиставляли чиюсь бабцю, діда і ше когось.. мовляв їх бандерівці хотіли вбити із гаслами "растрєлять". Ви подумали, що бандерівці не могли так казати... от і калькування.. вже навіть не можуть розібратись із своєю мовою.. логіка де? А в мого діда була кузня.. коли прийшли савєти, все забрали.. і після того вся сім"я пішла в УПА, бо не могли змиритись: все що було нажите цілими поколіннями було знищене і відібране за кільки днів! А при чому тут лєнін, скажете ви ? А при тому, що саме з його легкої руки в україну закидались комуністичні десанти і пізніше на допомогу їм були послані війська муравйова... ще щось ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 07:24 - 07 груд. 2009 07:29 #45645 від IIIkinep
ви би краще зі своїми ідеями і настроями економіку піднімали.А то памятник зруйнувати треба зусиля і кошти.Побудувати новий також кошти.Закривали вас тепер ще й годувати треба,також кошти....Виходить дорого для держави...Більше шкоди чим добра....
Додано о 07:24
Попереднє повідомлення було написане в 07:13
Я ось не розумію.Ти пишеш що воювати треба було не за чужу країну,а за свою.Хотіли помститись своїми кривдникам,але не хватало зусиль тому подались до іншого загарбника.Але ж в західній україні в 1941 році важали німців спасителями проти "червоного терору"Якщо не помиляюсь то Шухевич,воював за німців і розтрілював українських євреїв.Да і вашого героя був цілий батальон у німецькій армії - "Ніхтігаль" (здається).

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 07:36 #45647 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Чувак, кидаться умными фразами типа почитай то, да почитай это не стоит...Я имею свой взгляд на историю на основании своего мировозрения... и я не впадаюсь в крайности, т.к. не являюсь фанатиком идей!Ты можешь дальше упивать на мнения других и ссылаться на книги...Но я скажу тебе одно - у меня бабушка пережила 2 голодомора и она б тебе рассказала много того, что ты не прочитаешь в книгах и в статьях! Со всей подноготной!В том числе и о бендеровцах!Я бы посмотрел как ты ей втирал о том, какие вы "заебмечательные пацаны"... и показала бы куда идти со своими "актами правосудия"!Твого деда розкулачили равно как и мого! Разница лишь в том, что мой предпочел честно работать дальше и не подвергать опасности свою немалую семью! Я представить не могу если бы все рванули в лес партизанить и прислуживать фрицам!Ему пришлось выбирать из двух зол меньшее... и он поступил правильно как по мне!Жить под ярмом умопопраченного Володи ему показалось целесообразней чем прогибаться под тем, с кем нет ничего общего кроме как понятия "homo sapiens" Их даже людьми тяжело назвать!И как бы не было, в итоге - род его продолжает жить и бороться за новую, политически здоровую Украину! А один предтавитель рода твоего дедушки борется с призраком прошлого, поддерживая вандалов и вознося себя в праведники-патриоты!Ты мне одно скажи - что вы хотите доказать, ломая памятники? И где гарантия что вы не разнесете Вечный огонь через некоторое время под предлогом того, что это Сталин всех "реперсировал" на войну за отчизну!Бороться нужно с теми "памятниками" что окупировали Раду сейчас... а не с теми, что когда-то слепили (пусть даже ценой крови) одну из сильнейших держав мира и уже давно сгнили не смотря на бальзамирование!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 07:48 #45648 від Immortal

trolik;45644 пише: Ось тобі цитата одного відомого росіянина:

1. ну те що відоми росіянин, москвич заговорив українською мо вою то вже є великий плюс, но то таке...2. були вже і євреї, і цигани, і готи, і емо, католики і християни. Думав вже всіх обговорили, нє, ще про Бендеру забули. Ні до чого путнього ця тема не доведе, ніхто не змінить свою думку і не переконає іншого, в результаті будуть тільки сварки і бани!3. не ми ті пам,ятники ставили і не нам їх руйнувати4. а про вулиці я взагалі в шоці, Леніна, Сталіна, яка різниця як зветься вулиця? Може ще й Карла Маркса переіменіємо? Га?:dg:

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 груд. 2009 08:05 #45649 від Immortal
Особисто мені він нічим не заважає, а історію слід пам,ятати, якою б вона не була!сумніваюся що зараз багато хто в школі зможе дати від повідь на запитання хто такий Ленін, Бандера, Островський )))

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.187 секунд
0
репостів
0
репостів