Що робити з пам"ятником Леніну?

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2009 17:01 #45615 від IIIkinep
здається мені що не за ідею вони бомбили...тролік,а шо по чём?ти скільки отримуєш??Мене візьмете?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 груд. 2009 17:08 #45616 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
можна тут сваритись до бескінечності!і відстоювати свою думку.Я на бік бандерівців ніколи не стану по декількох причинах. 1944 вони розстріляли мого дідуся. 1942 , мого маленького тата з бабусею вивозили німці до німеччини на примусові роботи, їм під Львовом вдалося втекти,але їх затримали бендерівці.почувши що вони з Шепетівки-відразу оголосили вирок-Совети!!!Расстерлять!!!(і це невинну молоду жінку з дитиною)мій тато часто згадує це!!!коли на них вже наставлили автомати-дивом з"явились радянські війська і їх врятували.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 груд. 2009 17:10 #45617 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
ггг )) прайс в студію ? хм))Сьогодні акція ! Всі бандерівці працюють ЛИШЕ за ідею!Якщо так цікаво, "скільки", то краще вже спитатьсь "кому це потрібно"... І якій це партії потрбіно ? 1)Таміфлюшенко ? Ні... вонм ж не визаває УПА і дуууууже любить їздити в росію кланятись2)Ющ ? Ні.. Не його методи... Він навіть не може заставити виконувати СВОЇ підписані накази3) Ригіони ? Ну пашутіл )) да ))4) Ну тоді напевно пан Олежек Тягнибок ? А чом би не зробити це своєю партією? З цього ж можна стільки бонусів зірвати.... П.С. Вибачте за сарказм, але вже дістали. Чому завжди гроші ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
06 груд. 2009 17:12 #45618 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
як не гроші-значить промивка моска))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 груд. 2009 17:15 #45619 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
знову: навіщо ? ))))))))))))))))) кому ? Вимагаю пояснень ))) Можливо ми на грані викряття чергової всесвітньої змови ! ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2009 17:19 #45620 від IIIkinep
Ну бо тому що не вірю я в національних "героїв".Половина фанатиків,які мені здається сплагіатили у німців накрут що до"арійської раси"Другі просто заробляють на цьому гроші.Олежик своєю розмовою і жестикуляцією.Та впринципі і політикою нагадує когось з німецьких урядовців.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 груд. 2009 17:23 #45621 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
ииии..... які арійці ? прошу не плутати, напевно я мушу пояснити:Якщо людина чеше про "арійців", "жидівську змову" і ше подібні речі - то це скоріше всього скінхед (нацист) або язичник (у них теж там є свої таргани)... іноді вони йдуть у партії та організації. Це НІЧОГО спільного із класичним націоналізмом по Бандері і Донцову не має !!!А гроші заробляють у партіях, а не у організаціях.. тимбільше орденського типу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • IIIkinep
  • IIIkinep аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2009 17:26 #45622 від IIIkinep
Можливо,вам видніше.я з цим знайомий не дуже добре.Ну тоді удачі.вам у вашій не зрозумілій мені справі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 груд. 2009 17:28 #45623 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
ну і на тому дякую ))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2009 18:57 #45626 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Я вважаю вчинки членів "організації орденського типу" дибілізмом. Ну вважаєте ви свого Бендеру героїм, то ввжажайте дальше. Руйнуючи пам'ятники Леніна, чого ви хочете добитись??? Стерти це з історії?? Нав'язати іншим людям свою ідеологію?? чи ви такі старанні виконувачі наказів Ющенка???

А визволителі, це хто ? Оті із зірочками на вушанках та у фуфайках?? Як на мене, їх потірбно прирівнювати до нацистів

Блін, а ви хто? не нацисти? якщо люди, які визволяли весь союз від фашистів, люди-патріоти - нацисти, то ви хто? Особисто я вважаю їх героями, а не вас, які з початком незалежності України, починаєте качати свої права, і "несете в маси свою ідеологію". Може ще навчіть нас нової "істиної" історії. Люди кров'ю і подвигами захищали нас від загарбників. А ви що робили? З ким боролися? З німцями чи з союзниками?Історію - не змінити. Якщо ви хочете прославляти свого Бендеру, то збирайте гроші у своїй організації на пам'ятник йому. Но не трогайте те, до чого вам лізти не нада! і я особисто гордий, коли на 9 травня, в нас на вулиці є парад вчесть Перемоги, що є ветерани, горить вічний вогонь, що люди несуть квіти до могили воїнам-визволителям.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.190 секунд
0
репостів
0
репостів