Що робити з пам"ятником Леніну?

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 груд. 2009 19:17 #45627 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
в свій час кожен зробив свій вибір: хтось подався в УПА, хтось виїхав за кордон, а хтось добровільно-примусово пішов служити савєтам. І ще раз наголошую (для водіїв танків, зациклених на савєцькій пропаганді): УПА боролось як проти НАЦИСТІВ, так і проти САВЄТІВ.І ми підтримуємо цю ідеологію. А тобі друже, я би радив навчитись друкувати без суржику )) Чи принцип меншовартості не дозволяє розмовляти українською мовою?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2009 19:28 #45628 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Я, на відміну від тебе, спілкуюсь українською мовою, а не КАВЄРКАЮ слова як ти(щоб підкреслити своє "фу")

добровільно-примусово пішов служити савєтам

Примусово???? Тоді для кожного хлопця пійти на війну - був обов'язок честі. Бо вони були істинні патріоти. Ніхто не хотів сидіти, склавши руки, коли твою державу хочуть захопити. І юнаки хотіли наслідувати своїх батьків і дідів, які йшли в нерівний бій, заради істиної цілі.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 груд. 2009 19:56 #45629 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
))) цікава позиція. Розберемо по запчастинах твій пост (дозволь мені це зробити і я покажу тобі матрицю :))) )"Примусово????"Саме примусово. Україні потрібен був союз? Чи ти думаєш що оті всі, кого розкуркулили була просто на сьомому небі від щастя ? А вони все це ще пам"ятали .. і саме через то були такі страшні репресії, голодомори і саме через то були такі великі втрати (назвемо їх етнічними чистками... бо СССР тоді мало величезний потенціал, але дозволило тодішньому ворогу а перед тим союзнику дійти аж до сталінграду ). + не забуваємо про загони в синіх мундирах з червоними комірцями, які мали чудові кулемети і сиділи чомусь в тилу.. а їх побратими помирали на фронтах із однією 3-хлінійкою на 7-мох чоловік. Яку вони місію виконували, оті тилові загони ? Оце тобі друже домашнє завдання ))Далі. "Бо вони були істинні патріоти. Ніхто не хотів сидіти, склавши руки, коли твою державу хочуть захопити. І юнаки хотіли наслідувати своїх батьків і дідів, які йшли в нерівний бій, заради істиної цілі."Патріоти ЧОГО? якщо "твою державу хочуть захопити", то захищай СВОЮ державу. а не державу тих, хто розстрілював твоїх батьків і дідів, та морив їх голодом або висилав у сибір!Це братику, ти мені співаєш доволі стару комуністичну байку ))) а якщо вже ти такий затятий, то давай грузани мене фактами, які мають більшу історичну вагу))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 груд. 2009 20:07 #45630 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Так шановні давайте не будемо вдаватися в крайнощі. Наших людей розміняли в брудній боротьбі нацики і совки, а ви до цих пір слиною плюєтесь. Для початку розкладіть котлети і мухи окремо. Українці в красній армії боролись за визволення України від загарбників, УПА боролись за незалежність України. І та і та мета благородна і похвальна. Ну сталось так що людей лбами зіштовхнули то що перший раз? Народ як завжди як тупе стадо пішло за партреатми, що спостерігалось і в 2004 і зараз. І люди не каються.Але давайте цю тему поки відкладем. Ми зараз говорим про памятник Володі. Що він зробив для вас позитивного настільки що ви зараз захищаєте ці брили каменю які називаються памятниками? Коли його за ваш рахунок ставили вас не питаючи то ніхто не виступав бо по попі надавали, а зараз як тільки Україна накінець виборола незалежність ви шось хочете доказати. Скільки ви ше будете собі ідолів в голові тримати? У всіх постсовкових країнах які ввішли до єврозоюзу незалежність починалась з того що бомбили совкові пережитки в прах, у нас же на жаль старі комуняки остались в кабінетах. Тому і маємо що маємо.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2009 20:13 #45631 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Я не заперечую голодомор, але це було при Сталіні.Розумієш, такі "націоналісти" були тіки у окремих західних областях, ще починаючи з Речі Посполитої. Я не заперечую, що економіка України працювала на Союз. Але кожен воїн не був зрадником. Ось трохи порився в неті і нашов таку цитатку"Готуючись до війни з російськими більшовицькими окупантами, ОУН-революційна вирішила використати внутрішню боротьбу між певними військовими колами Вермахту і гітлерівською партією для організації вишкільних військових українських відділів при німецькій армії. Було створено північний український легіон "Нахтігаль" ("Соловейко") під командуванням Романа Шухевича та південний легіон "Роланд". Передумовами їх створення було те, що ці відділи могли бути засновані тільки для боротьби проти більшовиків, і вони не мали права вважатися складовою частиною німецької армії, на військових мундирах вояки цих легіонів мали носити тризуб і йти у бій під синьо-жовтими прапорами. "Щось тут не чисто. Відділ при німецький армії, але не є їхньою складовою. Вам, мабуть, краще було знищити комуністів і бути рабами в німців?? Всерівно, щоб ти мені не говорив, я свою думку про вас не зміню. Ти вийди на вулицю, і запитай у старшого покоління(Львова і Тернополя це не стосується) чи було їм погано жити після війни? Бо війна - об'єднала народ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • trolik
  • trolik аватар
  • Молодший учасник
  • Молодший учасник
Більше
06 груд. 2009 20:18 - 06 груд. 2009 20:26 #45632 від trolik
Відповідь від trolik у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
ооо )) дякую за відро холодної води, вона дуже доречна, бо я вже потроху почав закіпати)))Отже, які були цікаві ідеї (в середу буде сесія міської ради. тож до того часу треба щось путяще придумати і запропонувати )) ):1) Звільнити площу взагалі2) Побудувати капличку3) Поставити пам"ятник Шевченку або_ще_комусь __4) Лишити лєніна, шоб під ним пили комуністи ))) 5) Зробити клумбу.Пи.Си. ARTIST , ти сам почав ))) Там, в твоїй цмтаті все написано, ти просто її неуважно читав: "вирішила використати внутрішню боротьбу між певними військовими колами Вермахту і гітлерівською партією для організації вишкільних військових українських відділів"Тобто мета була вишколити/озброїти своїх людей... що і було: ОУН через ці підрозділи пропустила досить багато свого особового складу для тоого, щоб вийти з рамок селянськоїї війни і мати добре вишколених регулярних вояків які знали дисципліну + мали можливість добувати зброю.А якщо ти вже шукаєш таку інформацію, то подумай над пактом молотова-ріббентропа, над спільними німецько-радянськими парадами, над поставками майже халявної сировини що дозволила досить довго вести війну з усією європою, і т.д.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
06 груд. 2009 20:22 - 06 груд. 2009 20:30 #45633 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Відповідь: Бандерівці в місті!

Скільки ви ше будете собі ідолів в голові тримати?

Я ж не кажу, що я фанат "культу вождя". Я не кажу, що Ленін робив щось позитивне. Але комунізм - невід'ємна частина як Росії, так і УкраїниПам'ятник Леніну нікому не заважає. Хай стоїть собі. Просто мені здається, що це вже лишнє.Те, що пам'ятник демонтують - мені від того ні холодно і не жарко.

вишкільних військових українських відділів при німецькій армії.

Ось я найшов відповіді на свої питання))) Ти виділив одні слова в цій цитаті, а я - інші. Для мене особисто це багато чого сказало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 груд. 2009 20:31 #45634 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Бандерівці в місті!

Пам'ятник Леніну нікому не заважає.

Якби не заважав то не було би дискусії на 4 сторінки форуму. Якщо він не заважає тобі це не значить що він мені не заважає

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Forester
  • Forester аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
06 груд. 2009 21:05 #45635 від Forester
Від Os: Що він зробив для вас позитивного настільки що ви зараз захищаєте ці брили каменю які називаються памятниками?Що він зробив негативного??? Конкретні факти.

Всё пройдёт и это тоже пройдёт. (с)Царь Соломон[SIGPIC][/SIGPIC]

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
06 груд. 2009 21:26 #45636 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Бандерівці в місті!
Безпосередньо винний в організації голоду 1921-22 в Україні, видавши наказ насильно вилучати і вивозити хліб з України в голодуючі райони Поволжя, одночасно затягуючи з дозволом Американській адміністрації допомоги та ін. організаціям надати допомогу голодуючому українському населенню.Попри заяву про національну самовизначеність усіляко перешкоджав українському народу в його прагненнях.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.177 секунд
0
репостів
0
репостів