Акція протесту

Більше
26 лип. 2016 20:39 #107722 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Акція протесту
Спостерігач за спостерігачами, нащо ці понти, тут з такими заявами, як ви, вже з десяток "псевдосторонніх" приїжджих вигулькувало))

Про політиків і співаків ви мене не здивуєте, а от школа № 1 культом російської мови частенько дивувала. Передайте педагогам, нехай опановують солов'їну, бо корисно знати не тільки мову Путіна.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 лип. 2016 20:47 #107724 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
Схоже мене ввели в оману, був не 33 канал, а ПЦ

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2016 20:50 #107725 від Sposterigach
Відповідь від Sposterigach у темі Акція протесту
Боже мій, яка демократія. А де ви всі були за часів правління Золотого батона? Щось робили чи сиділи тишком-нишком і пописували статті в газету "Шепетівка"?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лип. 2016 21:13 - 26 лип. 2016 21:14 #107727 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Акція протесту
це мені напоминає коли знімали можейко з ліцею,але пройшов час,новий директор працює,ніяких нарікань немає.Ато взяли за моду,що не так,зразу страйк,діти,медсестра дає коментарі.На мою думку,воду каламутять,ті,хто боїться втратити якусь у школі керуючу посаду.Бо всі знають,що нова метла ,,,дальше не буду писати
Останнє редагування: 26 лип. 2016 21:14 ким KrOt.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2016 21:14 #107728 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Спостерігач пише: Боже мій, яка демократія. А де ви всі були за часів правління Золотого батона? Щось робили чи сиділи тишком-нишком і пописували статті в газету "Шепетівка"?

Слухай, ну реально задовбав вже. Вже питав сьогодні. Мо', хоч якісь паростки вільних думок будем вітати? Колись мовчали? А ти сам зразу в вишиванці з шаблюкою народився?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2016 21:19 #107729 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

KrOt пише: це мені напоминає коли знімали можейко з ліцею,але пройшов час,новий директор працює,ніяких нарікань немає

А з якого села з'явився новий директор ліцею? А, стоп, згадав! Це був працівник того самого ліцею, і це дозволило залишити ліуей на рівні.... І що ж на цей раз завадило шановним назначаючим повторити вже перевірену методу?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лип. 2016 21:22 #107730 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Акція протесту
а ця людина не працювала там,чи ви не дивились відео,там чітко сказано,що людина допрацювала до зауча і пішла на підвищення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лип. 2016 21:29 #107731 від
Відповідь від у темі Акція протесту

Алоїз пише: Я думаю, що Галина Рафіківна справді віддана школі, якщо навіть позивний собі обрала на честь шкільного автобуса - RAF-іка www.google.com.ua/search?q=%D1%80%D0%B0%...UCkywKHTVSBB0QsAQIKg

Я не знаю,кто ти Азоиз,но высмеивать отчество женщины это подло и низко. Как известно Есть три рода подлецов на свете: подлецы наивные, то есть убежденные, что их подлость есть высочайшее благородство, подлецы, стыдящиеся собственной подлости при непременном намерении все-таки ее докончить, и, наконец, просто подлецы, чистокровные подлецы
Найди себя сам(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лип. 2016 21:33 #107732 від
Відповідь від у темі Акція протесту

Островський О.В. пише: Схоже мене ввели в оману, був не 33 канал, а ПЦ

Навіть собі не уявляєте в якому стані "омани" ви знаходитесь. Але у вас такий обов'язок... То не вводьте в оману інших! Тим паче, що ви тут ще й Модератор. Приходьте, слухайте, транслюйте правду, бо таке враження, що це неофіційний сайт МР.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 лип. 2016 21:37 #107733 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
А ну да, можна подумати те що був не 33 канал, а ПЦ, дуже сильно змінило реальний стан речей :-) Ще раз попереджаю як модератор, якщо ви не будете писати під одним ніком, більше я вашу пости не публікуватиму.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів