Акція протесту

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 лип. 2016 16:05 #107853 від
Відповідь від у темі Акція протесту
О.В.Островський, на конкретні питання - дають конкретні відповіді. Навчіться спокійно сприймати те, що відбувається на форумі.Вас зачіпає за живе , що є люди, які не погоджуються з Вашою думкою.
А я просто аналізую і роблю висновки про перебіг подій з форуму та відеоматеріалів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лип. 2016 16:24 #107854 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
Ви навіть не уявляєте наскільки я спокійний :) За стільки років я давно звик, що не всі погоджуються з моєю думкою. Але я тішусь з того, що зазвичай все одно в підсумку залишаюсь правим. :P
Більшість наших людей взагалі більше керуються емоціями та особистим ставленням замість розуму. Не робіть тих самих помилок, бо такими дуже легко маніпулювати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2016 20:54 #107864 від -lK--odnoklassniki
Відповідь від -lK--odnoklassniki у темі Акція протесту
Пане Островський, довго так читала ці Ваші відповіді і вже не стрималась....Чесно.Я Квятківська О.Д. 1987 року народження, народилася в Шепетівці і тут і проживаю(це, щоб В не казали, що тут особи підставні), моя бабуся все життя пропрацювала медсестрою в першій школі, моя мама і тітка також закінчили першу школу. мої два старших брата і я стали також випускниками саме нашої рідної ПЕРШОЇ школи....і мій син закінчив в 2016 році перший клас саме нашої РІДНОЇ школи!А тепер поговоримо....Ви тут такі нісенітнеці несете, що аж гидко, ми ж не настільки всі тупі, у нас у всіх є розум і (може й не повірите дипломи з ВУЗів.....не настільки ми й тупі, як Ви думаєте).Я не хочу з Вами сперичатся і Вам щось доказувати, просто хочу запросит Вас 4 серпня на 9:00 ранку до МІСЬКВИКОНКОМУ(Ви ж писали, що не про всі події знаєте), і тоді хочу подивитися, чи дійсно сайт "Шепетівки"(нашого РІДНОГО міста), дійсно СПРАВЕДЛИВО і ДОСТОВІРНО висвітлює події нашого міста.
Ці користувачі подякували: Sasha-Ukraina-vkontakte

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
30 лип. 2016 11:11 #107871 від aqua_minerale
Відповідь від aqua_minerale у темі Акція протесту
Корочє, я шокє, дорогая редакція.
1. Марія Петрівна – ніяка не «з Травлина», вона років 10 працювала в 1 школі завучем. Більше того: вони з Галиною Рафіківною сиділи кілька років в одному кабінеті. Г.Р. – «головний» завуч, а М.П. – з навчальної роботи чи щось тіпа того.
2. Галина Рафіківна – висококваліфікований спеціаліст, на якій фактично школа і трималась. Без сумніву, вона буде відмінним директором.
3. Марія Петрівна – теж чудовий фахівець і не треба тут щось натякати. Не знаю, як вона керувала травлинською школою, але коли вона працювала завучем у першій школі та паралельно викладала історію, її учень був призером всеукраїнської олімпіади, наскільки я пам’ятаю.
4. Я не знаю, може Михайло Іванович не хоче ставити Г.Р. через її «проросійські» погляди чи щось тіпа того, але наскільки я знаю, коли був В.А. Молявчик, вона ніяких політичних позицій серед вчителів та учнів не висловлювала, принаймні, на людях.
5. Ось цей анонімний блог zapravoobyraty.blogspot.com/ , не знаю, хто його веде, але там такі випади: «Маслій взагалі треба виізжати з Шепетівки…», «З таким нахабним керівником не можна залишати своіх дітей…», «А на рахунок бувшої директорки Травлинської ЗОШ, школа як була в ... так стабільно в ній і залишилась…».
Хм… це не єсть хорошо.
6. Синюта запропонував Маслій звільнитися? – Люди, ви чо? Це є прямий тиск, дорога редакція. І на місці М.П. за це треба на таких депутатів подавати заяву до прокуратури.
7. Акція протесту. Я не знаю, може це волевиявлення і вчителі малювали напередодні ці плакати, ну це таке. Але ось ця хода по вулиці Героїв Небесної сотні та пікетування якогось будинку – це пікетування будинку Полодюка? Я не в курсі, скажіть. Якщо це так – то це дуже не єсть хорошо.
Вчителі з плакатами в руках ідуть по Карла Маркса – це взагалі щось…
zapravoobyraty.blogspot.com/2016/07/blog-post_79.html
8. На відео від представників батьків виступає Тетяна Миколаївна Капелюх. У неї діти справді вчаться в 1 школі, але це колишня вчителька цієї школи, зараз директор школи в Плесні. Тобто це треба враховувати, коли будете казати про народне волевиявлення.
9. Порушень законодавства не бачу. Особисто я би призначив Г.Р. Але якщо буде М.П. – теж особливих проблем зі школою не буде. Тільки як вони після цього будуть разом працювати – не знаю.
10. Ось ця хода по вулиці та пікетування дому Полодюка – дуже не гарно, повірте…
Ці користувачі подякували: Dj Os, olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
30 лип. 2016 16:34 #107886 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Мені соромно, за людину яку ми вибирали у міську раду. Вона не достойна цієї посади. Моя внучка навчалася у цій школі. я ніколи не подумала, що Галина Рафіківна не патріотка нашої країни, і що по нинішнім законам України судять по-національності і ще потрібно, щоб твій чоловік був ріднею нашого мера. Не за те гинули наші друзі і рідні на майдані!!! ГАНЬБА!!!..

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
30 лип. 2016 17:01 #107892 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
Давайте підвищуйте ще градус брєда. :-) Кого це ви в родичіі Полодюка вже записуєте?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
30 лип. 2016 23:51 #107901 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту
А Маслій і не член ВО Свободи, і не родичка когось з партійців і не родичка самого Полодюка))) звідки ж ноги ростуть?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 лип. 2016 00:00 #107903 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Dentist пише: А Маслій і не член ВО Свободи,

А мо' нам все-таки покажуть довгообіцяні списки, бо якось голослівно виходить?))))

не родичка когось з партійців

Ні одного родича-партійця? Та не може бути, хоч якесь коліно та є))))

звідки ж ноги ростуть?

Ну, якщо людина задає питання, то мається на увазі що вона готова вислухати і сприйняти відповідь, а не хоче посваритися. Але чогось в даній ситуації в мене впевненності в адекватній реакції на відповідь нема.....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
31 лип. 2016 00:10 #107909 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту
Списки не дістались мені, конфедераційна інформація.
Та точно не родичка нікого з партії.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
31 лип. 2016 00:15 #107910 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Dentist пише: Списки не дістались мені, конфедераційна інформація.
Та точно не родичка нікого з партії.

А звідки тоді дані про те що вона не член Свободи, якщо ти списків не бачив?

Та лааана, навіть в мене (поляка) серед родичів Свободівці є)))) Якщо ковирнутись - найдуть, було б бажання (а в деяких товаришів бажання явно знайдеться)))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.236 секунд
0
репостів
0
репостів