Акція протесту

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 серп. 2016 22:28 - 01 серп. 2016 22:29 #107980 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Акція протесту
Правильніше буде сказати коротше, але змістовніше: Вся ця історія на поверхню підняла багато лайна. Крапка.
Останнє редагування: 01 серп. 2016 22:29 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 серп. 2016 22:38 #107981 від
Відповідь від у темі Акція протесту
З цим мітингом все стало коли я побачив самих великих активістів. Більшість це батьки учнів випускних класів. Вже все порішали з Рафіковною а оказалось зря.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 серп. 2016 08:25 #107982 від zeitgenosse
Відповідь від zeitgenosse у темі Акція протесту
Враження таке, ніби отара ображена тим, що злочинна не погодила з нею кандидатуру пастуха.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 серп. 2016 10:02 #107989 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Боже, какое дерьмо повылезало!!!
Вы почитайте, что пишут на этом сайте, который ведет одна из учительниц ЗОШ №1.
"Полодюк... продає посаду директора ЗОШ№1", "Миша і Люда... клоуни…"
И эти люди говорят нам про мораль?
)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 серп. 2016 10:24 #107990 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

батько пише: З цим мітингом все стало коли я побачив самих великих активістів. Більшість це батьки учнів випускних класів. Вже все порішали з Рафіковною а оказалось зря.

І знову таки - неправда. Яке в декого з дописувачів дивне поняття про словосполучення "більша частина")))))))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
02 серп. 2016 13:47 #107995 від
Відповідь від у темі Акція протесту

Ганьба пише: Боже, какое дерьмо повылезало!!!
Вы почитайте, что пишут на этом сайте, который ведет одна из учительниц ЗОШ №1.
"Полодюк... продає посаду директора ЗОШ№1", "Миша і Люда... клоуни…"
И эти люди говорят нам про мораль?
)))

Про мораль вам сказал очень четко представитель власти,что мораль у каждого своя,тем самым расставил все точки над Ї. В первой школе меня учили,очень порядочные педагоги,так вот именно там стало понятно,есть моральные принципы и они едины для всех. И это понятно всем ,кто живет по моральным принципам,а не делает подлость, прикрываясь всякими "надидеями".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 серп. 2016 18:09 - 02 серп. 2016 18:13 #108000 від Патлатий
Відповідь від Патлатий у темі Акція протесту
Дякуємо Вам, шановний ГОЛОВЕ міста Шепетівка!!!!!....Ви, бачу, як це зараз модно, уникаєте зустрічі з ГРОМАДОЮ, яка ВАС на цей пост і ставила! Ми не бидло, і не стадо....і навіть не товпа(як каже ваш зам) Ми дуже чекали відповіді ГОЛОВИ, якого Ми обрали, як очільником нашого РІДНОГО МІСТА!А тепер по Вашому ЖАЛЮГІДНОМУ зверненню.... буду по пунктах....а Ви передивляйтесь....що нам там мололи(чи то може просто виправдання своїм ганебним вчинкам шукали)....По-перше, ми Вам дуже співчуваємо, що у Вас мама померла(Закон такий Божий є,що діти ховають своїх батьків....)...тато захворів....ну, хай мене Бог знову вибачить, але на то й старі люди не так просто ту старість сприймають...(Це все Воля Божа....Ми від того не можемо втекти)...АЛЕ.... а тепер без Богохульства, смерть Вашої матері(Царство Їй Небесне), не зашкодило Вам, 14 липня підписати наказ, про призначення Маслій М.П....
" В Трьох напрямках "(це тепер по ВАШОМУ ТЕКСТУ):
Про якості... Законнності і демократичності-Як правильно сказала Галина Рафіківна: "С казуистикой у Вас всё впорядке"........а чого " За Вашим призначенням", якщо призначає Відділ освіти, а Ви тільки погоджуєте?...далі по тексту...
Ми не ГРУПИ, ми ГРОМАДА, яка ВАС обирала....
" Особисті якості керівника"-я не говорю від когось,дуже добре пам"ятаю, як ми всі, наш 8-А клас тупими були....і про дівчину, якій Маслій ляпаса дала, так само пам"ятаю. Ми рік її терпіли, і навіть зараз, говорячи із своїми однокласниками, ...да слово скажи про Маслій,згадують, про оце хамство.
...я навіть готувалася далі, по Вашому виступу, ШАНОВНИЙ ГОЛОВЕ, ЯКОГО МИ ОБИРАЛИ(по пуктам Вам відповідь писала)....але чесно,....Ви так свій авторитет підірвали.....((((Хай ми будемо ким завгодно(по Вашим словам і по словам тих, хто за гроші тут Вас піарить),....але настільки оце все лайно вже надоїло!Ви думаєте, ми вас не бачили в четверг,коли " мирною ходою" йшли до вашого будинку?Бачили....але так ВАШОЇ совісті і не хватило, на зустріч з нами, які Вас обирали!!!((((Гидко,бридко, і взагалі душа щимить,що ось за таких(після " РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ") Ми ГРОМАДА, зробили всій вибір....вибачайте, але це " ГАНЬБА!!!!!"

Я не філолог, але навіть мені ріже око така величезна кількість граматичних помилок. Таких "грамотних" вчителів на гарматний постріл не можна до дітей підпускати. І правильно робить міський голова, що підсилює слабенький педагогічний колектив кваліфікованими траулинськими кадрами.
Останнє редагування: 02 серп. 2016 18:13 ким Патлатий.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
02 серп. 2016 18:48 #108001 від Helga
Відповідь від Helga у темі Акція протесту
Схоже, що незвана гостя з травлина для тихого болота ЗОШ № 1 хуже татаріна :P :P :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
03 серп. 2016 21:18 #108020 від zlyj vuyko
Відповідь від zlyj vuyko у темі Акція протесту
вообще конечно хоть какой то положительный момент в этом есть, раньше им назначали и они даже не "вякали", а теперь вот демократию и "жити по новому" и прочее упоминают, да и почитать сообщение Рафиковны на украинском чего только стоит :woohoo:
А вообще я так понял вся суть сводится к тому, что какая то часть коллектива не знает чего ожидать от нового директора, а Рафиковна типа уже своя и можно порешать. Перестану уважать Полодюка, если прогнется под эти "визги"

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
03 серп. 2016 23:03 #108022 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Акція протесту
В продовження теми лайна.Знайшов сьогодні в поштовому ящику анонімку, в стилі "найкращих" радянських часів:



Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os, KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.158 секунд
0
репостів
0
репостів