Акція протесту

Більше
01 серп. 2016 17:05 #107963 від Патлатий
Відповідь від Патлатий у темі Акція протесту
Україна - ьюбер аллес.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 серп. 2016 17:13 #107964 від maryna_more
Відповідь від maryna_more у темі Акція протесту
майн кампф подарувати? та бачу шо маєш

дуже цікава думка. десь там заплакали в Меджлісі. то полодюк придумав на трьотму тижні мовчання шоб якось пояснити що він те чудо маслій вицупив? чим же воно краще? бо в селі рідненькому народилося. а більше і нема пояснень. ех

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
01 серп. 2016 17:36 - 01 серп. 2016 17:41 #107966 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Акція протесту

Хорхе пише: Переконаний, що після Революції Гідності, призначати колишніх регіоналів, тим більше російськомовних, тим більше "інородців", етнічні корені яких на території держави-агресора, тим більше під час війни з цією державою, призначати на керівні посади в закладах освіти не просто нерозумно, але і злочинно.

Хорхе пише: Україна - ьюбер аллес.

Ось такі і роблять чудову картинку для рос-ТВ. Кисельову навіть нічого видумувати не треба. А потім дивуєтесь, чого донбас нанавидить українців і волає "путин введи войска" .
Останнє редагування: 01 серп. 2016 17:41 ким Anykey.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 серп. 2016 18:34 #107967 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Хорхе-Полодюк-М.П.Маслій- ви не люди, ви навіть не тварини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Якщо не дай Боже почнуться в Шепетівці проблеми з національними меншинствами, то ви будете відповідати перед законом!!!!!А от тепер телебачення точно підключеться!!!!!!!!!!!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 серп. 2016 18:35 #107969 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
Люди, ви з глузду з'їхали? Один напрошується на бан за дискримінацію на грунті національної належності, інші анонімні "героїні" дозволяють собі тут обливати лайном жінку, ще і таке вигадають, що на голову не налазить.
Ви хочете щоб я тему закрив?

Я оце подивився відео із ваших зібрань і мене просто волосся дибки стає. Кричать, перебивають, дітьми прикриваються, Полодюка вже і у расизмі звинуватили, балаган біля його квартири влаштували.

На вас люди вже як на навіжених дивляться.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 серп. 2016 18:38 #107970 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Спостерігач за спостерігачами пише: Хорхе-Полодюк-М.П.Маслій- ви не люди, ви навіть не тварини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Якщо не дай Боже почнуться в Шепетівці проблеми з національними меншинствами, то ви будете відповідати перед законом!!!!!А от тепер телебачення точно підключеться!!!!!!!!!!!!!!!!!

Знайомий почерк, десь я вже таке чув...ще там кричали, що зам міністр освіти цим питанням займеться, а загальнонаціональні компанії тільки сидять і чекають команди щоб зайнятись питанням всеукраїнського масштабу. Який ультиматум я ще пропустив?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 серп. 2016 18:55 #107971 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Островський, не судіть по собі! То тільки ви , позіціонуючи себе модератором, дозволяєте собі гнути одну лінію (прес-секретар Полодюка).Готуйтесь шановний!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
01 серп. 2016 19:42 #107972 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
Готуватись до чого?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 серп. 2016 20:20 - 01 серп. 2016 20:24 #107975 від
Відповідь від у темі Акція протесту

Дякуємо Вам, шановний ГОЛОВЕ міста Шепетівка!!!!!....Ви, бачу, як це зараз модно, уникаєте зустрічі з ГРОМАДОЮ, яка ВАС на цей пост і ставила! Ми не бидло, і не стадо....і навіть не товпа(як каже ваш зам) Ми дуже чекали відповіді ГОЛОВИ, якого Ми обрали, як очільником нашого РІДНОГО МІСТА!А тепер по Вашому ЖАЛЮГІДНОМУ зверненню.... буду по пунктах....а Ви передивляйтесь....що нам там мололи(чи то може просто виправдання своїм ганебним вчинкам шукали)....По-перше, ми Вам дуже співчуваємо, що у Вас мама померла(Закон такий Божий є,що діти ховають своїх батьків....)...тато захворів....ну, хай мене Бог знову вибачить, але на то й старі люди не так просто ту старість сприймають...(Це все Воля Божа....Ми від того не можемо втекти)...АЛЕ.... а тепер без Богохульства, смерть Вашої матері(Царство Їй Небесне), не зашкодило Вам, 14 липня підписати наказ, про призначення Маслій М.П....
" В Трьох напрямках "(це тепер по ВАШОМУ ТЕКСТУ):
Про якості... Законнності і демократичності-Як правильно сказала Галина Рафіківна: "С казуистикой у Вас всё впорядке"........а чого " За Вашим призначенням", якщо призначає Відділ освіти, а Ви тільки погоджуєте?...далі по тексту...
Ми не ГРУПИ, ми ГРОМАДА, яка ВАС обирала....
" Особисті якості керівника"-я не говорю від когось,дуже добре пам"ятаю, як ми всі, наш 8-А клас тупими були....і про дівчину, якій Маслій ляпаса дала, так само пам"ятаю. Ми рік її терпіли, і навіть зараз, говорячи із своїми однокласниками, ...да слово скажи про Маслій,згадують, про оце хамство.
...я навіть готувалася далі, по Вашому виступу, ШАНОВНИЙ ГОЛОВЕ, ЯКОГО МИ ОБИРАЛИ(по пуктам Вам відповідь писала)....але чесно,....Ви так свій авторитет підірвали.....((((Хай ми будемо ким завгодно(по Вашим словам і по словам тих, хто за гроші тут Вас піарить),....але настільки оце все лайно вже надоїло!Ви думаєте, ми вас не бачили в четверг,коли " мирною ходою" йшли до вашого будинку?Бачили....але так ВАШОЇ совісті і не хватило, на зустріч з нами, які Вас обирали!!!((((Гидко,бридко, і взагалі душа щимить,що ось за таких(після " РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ") Ми ГРОМАДА, зробили всій вибір....вибачайте, але це " ГАНЬБА!!!!!"
Останнє редагування: 01 серп. 2016 20:24 ким Dj Os.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
01 серп. 2016 21:44 #107978 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Вся ця історія на поверхню підняла багато лайна з боку Піонтковської та її активу. Людина надто багато на себе бере. Полодюк правий - не їй вирішувати, кого призначати директором.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.175 секунд
0
репостів
0
репостів