Акція протесту

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лип. 2016 21:39 #107734 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Ха-ха...От прийшла Маслій і почали робити ремонт у школі. Не смішіть, а то без неї, можна подумати, ніхто його не робив.
Спостерігач: виступайте передавачем Ви, бо я так розумію, що буваєте дуже часто в ЗОШ №1. Передасте Маслій, що знання багатьох мов розвиває мозок людини!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 лип. 2016 21:58 #107737 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

KrOt пише: а ця людина не працювала там,чи ви не дивились відео,там чітко сказано,що людина допрацювала до зауча і пішла на підвищення.

Ти серйозно не розумієш чи з принципу прикалуєшся?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 лип. 2016 22:24 #107740 від
Відповідь від у темі Акція протесту

Островський О.В. пише: А ну да, можна подумати те що був не 33 канал, а ПЦ, дуже сильно змінило реальний стан речей :-) Ще раз попереджаю як модератор, якщо ви не будете писати під одним ніком, більше я вашу пости не публікуватиму.

Мене цим ви не здивуєте. Вже видно, як ви працюєте :P

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • KrOt
  • KrOt аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
26 лип. 2016 22:47 #107741 від KrOt
Відповідь від KrOt у темі Акція протесту
прикалуються діти,а я висловив свою думку,твоя мені вже набридла

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
26 лип. 2016 23:13 #107742 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Мене цим ви не здивуєте. Вже видно, як ви працюєте :P

Давно видно як ви працюєте. Як я і попереджав: одна людина - один акаунт, все інше публікуватись не буде. Видимість більшості ліпше доводьте присутністю на мітингах, а не публікацією тут постім під різними іменами. А то щось на відео не більше 30 чоловік, а тут ви розповідаєте мало не про сотні людей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
26 лип. 2016 23:54 #107747 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Акція протесту

Спостерігач пише: Не раз чув, як у школі № 1 багато вчительок між собою спілкуються виключно російською мовою. А тут - чомусь всі українською пишуть... Дивно...

Та хоч китайською. Чи молдовською...З учнями вони якою мовою спілкуються?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
27 лип. 2016 21:51 #107777 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Модератор зауважує, що мало людей на мітинзі. Звичайно, вибрано чудовий момент для призначення нового директора. Літо-відпустки. А ще , на жаль , дуже багато байдужих людей. Я спілкувалася з окремими вчителями , які не взяли участі в акції. Чого варта іх громадянська і суспільна позиція , якщо заявляють :" Мені все одно." Пригадалися слова Бруно Ясенського:"Не бійся ворогів-у гіршому випадку вони можуть вбити, не бійся друзів - у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити.Бійся байдужих,вони і не вб'ють,і не зрадять,але з їхньої мовчазної згоди існують зрада і вбивство." Радує те, що небайдужих більше. Хочеться вірити у те, що ті, від кого все ж залежить вирішення проблеми, знайдуть правильний вихід із ситуації. Адже важливо, щоб у людей не було гіркого осадку в душі від думки, що нічого від нас не залежить. Це породить ще більше байдужих людей.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 лип. 2016 22:40 #107779 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
Вибачте, але коли ще мали призначати директора? Під час учбового процесу? :blink:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 лип. 2016 08:14 #107790 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту

Антоніна пише: Модератор зауважує, що мало людей на мітинзі. Звичайно, вибрано чудовий момент для призначення нового директора. Літо-відпустки. А ще , на жаль , дуже багато байдужих людей. Я спілкувалася з окремими вчителями , які не взяли участі в акції. Чого варта іх громадянська і суспільна позиція , якщо заявляють :" Мені все одно." Пригадалися слова Бруно Ясенського:"Не бійся ворогів-у гіршому випадку вони можуть вбити, не бійся друзів - у гіршому випадку вони можуть тебе зрадити.Бійся байдужих,вони і не вб'ють,і не зрадять,але з їхньої мовчазної згоди існують зрада і вбивство." Радує те, що небайдужих більше. Хочеться вірити у те, що ті, від кого все ж залежить вирішення проблеми, знайдуть правильний вихід із ситуації. Адже важливо, щоб у людей не було гіркого осадку в душі від думки, що нічого від нас не залежить. Це породить ще більше байдужих людей.

Коли знімали Можейко, щось не сильно школа №1 проявляла не байдужість. Але зараз працює ліцей добре і нічого страшного не сталось.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лип. 2016 09:06 #107791 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Антоніна пише: Я спілкувалася з окремими вчителями , які не взяли участі в акції. Чого варта іх громадянська і суспільна позиція , якщо заявляють :" Мені все одно."


Вибачте, а якщо їм дійсно все одно? Чи акція діло не добровольне?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів