Акція протесту

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 лип. 2016 22:41 #107814 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Неправда, і сьогоднішні події це довели. А якщо дуже поспішити, то якраз зараз ця "менша частина" засідає в міськраді, можна застати, побачити на свої очі та порахувати.

Які події? В чому неправда то? Скільки чоловік входить до колективу першої школи і скільки підтримало Галину Рафіковну?

О це так дебати! Скажіть будь ласка, а мер хоч на одному мітингу був чи досі не знайшов в собі мужності подивитись людям в очі і привести аргументи на користь Маслій?Він взагалі чоловік?Як можна було обрати такого мера?

Нічого що в людини матір померла та тяжко хворіє батько? Він зараз школою має займатись?
Розмова між Полодюком, Піонтковською та Маслій має відбутись обов'язково, інакше це вже буде дійсно боягузтво. Але зараз проявіть хоч крихту людяності та терпіння, перестаньте нагнітати ситуацію на рівному місці.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 лип. 2016 22:59 #107815 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
До речі, я щось не можу зрозуміти позицію міських депутатів, які були присутні на мітингу за зустрічі.. Навіщо цей піар? Хочете щоб директорів призначали по конкурсу? - прийміть відповідне положення.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лип. 2016 23:47 - 28 лип. 2016 23:53 #107816 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Островський О.В. пише: Які події? В чому неправда то? Скільки чоловік входить до колективу першої школи і скільки підтримало Галину Рафіковну?

Та ти шо, а ти не в курсі? Ну, раз ти вже спитав....
Сьогодні зранку було проведено чергову "акцію протесту" від працівників школи № 1. Було присутньо 73 чоловіка, хоча тут були не тільки вчителі, а й батьки. До речі, нова директорка школи Маслій заборонила педагогам проводити будь-які акції біля школи (не досить демократично, нє?). Люди пішли під МР та по місту. До речі, були представники як преси (і навіть форуму, але вони стопудово промовчать), так і нашого "Шансу", так що робити здивовані очі і клеїти дурника не дуже вийде.
О пів на шосту вечора педагоги школи знову пішли під МР, бо їм сьогодні встигли заборонити (вгадай, хто?) проводити подібні акціі в теоретично робочий час (нагадую, зараз канікули). Їх було допущено в будівлю і відкрито залу. Були присутні 52 чоловіки (на цей раз це виключно працівники школи, без "лівих"). Були офіційно проведені збори, на яких відбулося таємне голосування по цьому питанню, Піонтковську підтримало 46 чоловік. Є протокол з цифрами. А от тепер ти мені скажи, це більша чи менша частина колективу.

До речі, я щось не можу зрозуміти позицію міських депутатів, які були присутні на мітингу за зустрічі..

Дійсно, є ж тільки дві точки зору: Полодюка твоя і неправильна...

ЗІ: Сашко, коли я кажу про перші руки в здобутті інформації, то я маю на увазі дійсно перші руки. Ну змирись ти з тим що, незважаючи на укази нашого мера, Піонтковську підтримує коллектив школи...
Останнє редагування: 28 лип. 2016 23:53 ким Sasha-Ukraina-vkontakte.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 лип. 2016 10:51 #107832 від
Відповідь від у темі Акція протесту
В першій школі результати є, читайте накази МОН , про Травлин дійсно не чути

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 лип. 2016 12:40 #107838 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Островський О.В., я так розумію, що Ви в курсі всіх подій, які відбуваються в житті мера міста. Скажіть будь ласка,тільки відверто, а мер знайшов час на спілкування з Маслій на цьому тижні?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лип. 2016 14:50 #107847 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту
Саша Украина, от передивись цю тему від початку до кінця і почитай конкретно свої пости. Не помітив як кожен пост у тебе все більше і більше наповнений агресією та навішуванням ярликів?

Та ти шо, а ти не в курсі? Ну, раз ти вже спитав....

Попри твій сарказм, так я не був в курсі. Звідки я мав бути в курсі? Мені хтось писав? Чи тут хто викладав анонс? Можу включити вашу параною і припустити що це спеціально було зроблено. :) Але я ж бачу, що ви настільки вже зварились у власному соку, що вже не бачите нічого навколо. У вашій уяві всі тільки і думають про ваш мітинг.

Якби сайт дійсно підігрував Полодюку, то чи публікували би ми анонс першого мітингу на сайті? Чи поширювали би його нашими групами у соц мережах? Чи могли б ви на сторінках цього сайту обговорювати цю ситуацію?
У вас вже всі хто не з вами, значить проти вас.

Саша, випий водички, сядь, заспокойся та уважно без емоцій почитай мої дописи на цю тему. Я тут не агітую за чиюсь персону, я пояснюю вам, що такими методами посад не домагаються. Директора не змінюють, коли якійсь частині колективу він не подобається, ми ще поки живемо в правовій державі. За рік коли обов'язки директора виконувала Піонтковська ви не могли прочитати положення за яким конкурсу не передбачено? Ви цього не знали?

Та і міські депутати молодці, які зараз світяться на цих мітингах. Коли призначали по цьому положенню директорів інших шкіл, то чомусь воно всіх влаштовувало, а зараз раптом ні. Для чого оця вся показуха та піар?

Як ви взагалі юридично будете знімати Маслій, якщо з нею вже підписано контракт? Ви про це думали? Чи ви як маленькі діти лише тупати нозями можете, а не думати головою. Оці вчорашні збори окрім гарної картинки щось дають? Чому їх не можна було провести до призначення? Чому не можна було попросити міських депутатів змінити положення до кінця навчального процесу? Чому взагалі директор має бути обов'язково з колективу? Директор який останні роки не працював в першій школі не зможе якісно виконувати свою роботу?

Ще я абсолютно не розумію, як в цьому конфлікті можна використовувати батьків та дітей. Навіщо ці маніпуляції? Навіщо забивати баки, що нібито призначення Маслій було незаконне? Так, так, такі розмови були і не потрібно заперечувати. Навіщо оці вкиди, що вам хтось десь забороняє мітингувати? Навіщо взагалі оце нагнітання ситуації, в Майдан погратись закортіло? То мали би знати, що Майдан стався тоді, коли вже було вичерпані всі законні методи, а не спочатку мітингуєм, а далі хай самі думають як то все юридично оформити.

В кінці кінців, вчителі ж не базарні баби, ви вчите наших дітей. Як можна так себе поводити? Ким треба бути щоб прикриватись дітьми, які не усвідомлюють і десятої частини ситуації? Я вже мовчу про те, що ви дозволяєте собі писати в цій темі про інших людей, хороший ви ж приклад подаєте. Цей негатив вже дістав багатьох. А вчорашню витівку навіть коментувати не буду.

Окремо хочу відповісти на подібні цитати

Дійсно, є ж тільки дві точки зору: Полодюка твоя і неправильна...

Островський О.В., я так розумію, що Ви в курсі всіх подій, які відбуваються в житті мера міста. Скажіть будь ласка,тільки відверто, а мер знайшов час на спілкування з Маслій на цьому тижні?

Якщо ви гадаєте, що таким чином ви якось дискредитуєте мене чи мене якось турбують ваші хворі уявлення про роботу сайту, то ви глибоко помиляєтесь. Такими цитатами ви лише показуєте вашу вихованість, рівень логіки та коло спілкування. Я то прекрасно знаю, хто вже не перший рік намагається сайт приліпити до Свободи чи Полодюка. Не задумувались чому?
Ці користувачі подякували: Morkovka, olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
29 лип. 2016 15:10 #107848 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Островський О.В., Ви не відповіли на моє питання, а отже я можу зробити висновок, що мер з Маслій на цьому тижні зустрівся!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
29 лип. 2016 15:37 #107850 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Островський О.В. пише: Саша Украина, от передивись цю тему від початку до кінця і почитай конкретно свої пости. Не помітив як кожен пост у тебе все більше і більше наповнений агресією та навішуванням ярликів?

Навіщо мені їх читати, я і так добре пам*ята. що писав. І уж в чому-чому, а в агресії та розвішуванні ярликів мені до інших тут братися і братися))) Якраз я (майже єдиний, до речі) намагаюсь викладати виключно факти та сухий огляд ситуації (хоча я зразу дав зрозуміти що призначення Маслій вважаю неправильним (це не те саме що незаконним), відокремлюючись від політики та "ця хороша, а ця погана". Я не поширював чутки, хоча міг би, бо доходили до мене і про бігання Дзяворука по кабінетам, і про те як Маслій в свій час руки до учнів розпускала, і про "індивідуальні співбесіди" після призначення. Але вподоблятися базарним бабам не хтів.
Прошу вказати, де я і на кого ці ярлики вішав.

Попри твій сарказм, так я не був в курсі. Звідки я мав бути в курсі? Мені хтось писав? Чи тут хто викладав анонс?

А от читаючи твої дописи (особливо впевненість про "меншу частину колективу" та "спілкування з педагогами") чогось складається враження що ти володієш інформацією.
А журналісти тепер володіють інформацією тівльки коли їм хтось напише? Чи все-таки самі щось повинні виясняти? Ну, якщо їх цікавить викладення даних по ситуації, а не просто "А я не в курсі... Подумаєш, сама жвава тема на форумі за останній час, воно мені треба...."
А якщо серйозно - один з твоїх близьких знайомих був помічений на місці акції, ще й фотографував.. Так що я чогось подумав що ти про це знаеш. Якщо неправий - вибачаюсь.

Та і міські депутати молодці, які зараз світяться на цих мітингах. Коли призначали по цьому положенню директорів інших шкіл, то чомусь воно всіх влаштовувало, а зараз раптом ні.

Масової нашесті депутатів не було, це телевізійники так підкреслили. А у тих пари чоловік що засвітились діти або навчаються в першій школі, або рік-два як закінчили. Так що їх теж зрозуміти можна, до чого тут показуха?

Оці вчорашні збори окрім гарної картинки щось дають? Чому їх не можна було провести до призначення?

Так приблизно про це люди тут і пишуть. Треба було зробити конкурс ДО ПРИЗНАЧЕННЯ.. Або хоча б попередити людей про це призначення, тоді і можна було б запитати "а де ви раніше були?" А тепер кожен з них має повне право відповісти "не проводили бо були не в курсі що так буде. Звідки ми мали бути в курсі? Нам хтось писав? Чи хто виклав анонс попередження?"

Ще я абсолютно не розумію, як в цьому конфлікті можна використовувати батьків та дітей. Навіщо ці маніпуляції? Навіщо забивати баки, що нібито призначення Маслій було незаконне? Так, так, такі розмови були і не потрібно заперечувати.

Те що призначення було законне, прямим текстом говорили самі учасники акції в сюжеті, претензії трошки не до цього. Про використання батьків та дітей - я см проти, прочитай мій самий перший допис в цій темі.

А вчорашню витівку навіть коментувати не буду.

Крута журналістська позиція)))))) Про "витівку" - це ти про легітимні збори колективу вечором чи про вранішній марш під вікнами Полодюка? А, стоп, ти ж не в курсі, що ж я питаю, звичайно ж ти не можеш коментувати....

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лип. 2016 15:37 #107851 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Спостерігач за спостерігачами пише: Островський О.В., Ви не відповіли на моє питання, а отже я можу зробити висновок, що мер з Маслій на цьому тижні зустрівся!

Я відповів на ваше питання. Просто вам дещо читати заважає. Я не прес секретар Полодюка, я не працівник міськвиконкому, я не знаю з ким і де зустрічається Полодюк.
Доки ви собі це не викарбуєте перед очима, розмова у нас не складатиметься.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
29 лип. 2016 16:00 #107852 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Прошу вказати, де я і на кого ці ярлики вішав.

Та ти тут з мене мало особистого прес секретаря Полодюка не ліпиш :cheer:
Як ти казав

робити здивовані очі і клеїти дурника не дуже вийде.

А от читаючи твої дописи (особливо впевненість про "меншу частину колективу" та "спілкування з педагогами") чогось складається враження що ти володієш інформацією.

З одним педагогом, не кількома :) І на момент нашого спілкування про вчорашній мітинг і мови не було

А журналісти тепер володіють інформацією тівльки коли їм хтось напише? Чи все-таки самі щось повинні виясняти? Ну, якщо їх цікавить викладення даних по ситуації, а не просто "А я не в курсі... Подумаєш, сама жвава тема на форумі за останній час, воно мені треба...."

По перше, у нас колектив маленький і зараз всі на відпочинках. Я сам лише нещодавно приїхав
По друге, після "яскравого" запрошення від учасників на перший мітинг, де нас з порогу звинуватили у продажності, не зрозуміти чи нас дійсно чекають чи просто образити хотіли. łÒגụค ))) ਐੱਲ привіт ;)
По третє, оперативні новини писати пізно про факт мітингів, а підсумкову статтю напишем коли будем повністю володіти картиною.

А якщо серйозно - один з твоїх близьких знайомих був помічений на місці акції, ще й фотографував.. Так що я чогось подумав що ти про це знаеш. Якщо неправий - вибачаюсь.

Це хто?

Масової нашесті депутатів не було, це телевізійники так підкреслили. А у тих пари чоловік що засвітились діти або навчаються в першій школі, або рік-два як закінчили. Так що їх теж зрозуміти можна, до чого тут показуха?

Зрозуміти не можна, бо вони як депутати знали, що конкурс не передбачений, але до цих подій і пільця об палець не вдарили. До речі я нарахував четверо депутатів.

Так приблизно про це люди тут і пишуть. Треба було зробити конкурс ДО ПРИЗНАЧЕННЯ.. Або хоча б попередити людей про це призначення, тоді і можна було б запитати "а де ви раніше були?" А тепер кожен з них має повне право відповісти "не проводили бо були не в курсі що так буде. Звідки ми мали бути в курсі? Нам хтось писав? Чи хто виклав анонс попередження?"

Є таке золоте правило - незнання Законів не звільняє від відповідальності. До цього по цій процедурі призначили вже не одного директора. Тоді не цікавило так?

Те що призначення було законне, прямим текстом говорили самі учасники акції в сюжеті, претензії трошки не до цього.

В сюжеті так, але коли збирали батьків казали дещо інше. Та і глянь перший пост цієї теми :)

Про "витівку" - це ти про легітимні збори колективу вечором чи про вранішній марш під вікнами Полодюка? А, стоп, ти ж не в курсі, що ж я питаю, звичайно ж ти не можеш коментувати....

Я не буду коментувати не тому що мені хтось забороняє. Просто тут нічого коментувати, якщо вам самим не зрозуміло ким ви вчора виглядали.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.142 секунд
0
репостів
0
репостів