Акція протесту

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 лип. 2016 09:16 #107792 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Призначати директора, варто було під час навчального року, або в черні чи вже після 15 серпня, а не в середині липня , в кінці тижня після обіду , коли на роботі 3 технічки. Це по-перше. А щодо зауваження дописувача про ліцей і небайдужість , то директора ліцею вибрали з ліцею. Гарбарець не Маслій. ЇЇ знають, поважають і люблять в ліцеї всі: і вчителі, і батьки, і діти . Вибір був дуже правильний. Мова в попередніх дописах йшла про демократичність, то хіба вже , те що Маслій проводить індивідуальні бесіди з працівниками школи не перший крок до недемократичного керування?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 лип. 2016 09:35 #107793 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Акція протесту

Коли знімали Можейко, щось не сильно школа №1 проявляла не байдужість. Але зараз працює ліцей добре і нічого страшного не сталось.

А коли працювала Можейко, в ліцеї було дуже погано і дуже страшно ? І саме за її зняли ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 лип. 2016 09:44 - 28 лип. 2016 09:46 #107795 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Акція протесту
На пенсію по віку відправили ніби як
Останнє редагування: 28 лип. 2016 09:46 ким Dentist.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 лип. 2016 10:50 #107797 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Призначати директора, варто було під час навчального року, або в черні чи вже після 15 серпня

А ну звичайно ігри престолів значно важливіші за навчальний процес. Цією відповіддю ви показали ваші справжні інтереси, далі продовжувати немає сенсу.

А щодо зауваження дописувача про ліцей і небайдужість , то директора ліцею вибрали з ліцею. Гарбарець не Маслій.

Слухайте, людина 10 років пропрацювала в першій школі, її добре знає весь колектив. Цього замало? Чи треба було призначати когось пов'язаного із скандалом навколо Молявчика?

Маслій проводить індивідуальні бесіди з працівниками школи не перший крок до недемократичного керування?

Які бесіди? З ким конкретно? На яку тематику? Розповідайте детально, бо поки що це більше схоже на ваш типовий плач "всі бояться" "узурпація влади!" і тд.

А коли працювала Можейко, в ліцеї було дуже погано і дуже страшно ? І саме за її зняли ?

Я вчився в ліцею з першого по останній клас і так я можу сказати, що було погано! Добре було лише доцям і синочкам бізнесменів та високопосадовців. Не бачу сенсу тут детально розписувати, почитай відповідну тему.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
28 лип. 2016 12:49 #107801 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Акція протесту

Я вчився в ліцею з першого по останній клас і так я можу сказати, що було погано!

Кому погано ? Тобі?

Добре було лише доцям і синочкам бізнесменів та високопосадовців.

А цим і зараз добре, чи не так ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 лип. 2016 13:20 #107802 від
Відповідь від у темі Акція протесту
Ви вчилися в ліцеї, і напевно успішно вчилися у вузі , тому напевно знаєте, що означає слово «модератор»? Посередник, арбітр…. Детальніше можете подивитись у словнику. А ви –молода, розумна людина агрессивно відстоюєте одну сторону. Мені байдуже, чи виставите цю інформацію.чи ні …. Але скажу, це нечесно не призначити директором людину, яка не10, а майже 30 років працювала в школі. Пройшла від вчителя до зауча і В.О. директора. Вона заслужила !! Бо посаду зауча отримала не тому,що чиясь вона дитина, дружина, подруга… як більшість посадовців. Завжди булла справедливою, не збагатилася, не нажилася….не використовувала місце своєї роботи в меркантильних цілях. Вона не патріотка? Вона виховала власних дітей патріотів і виховуює патріотів в школі….Сенсу писати на форум не бачу Можете навіть заблокувати більше всеодно писати не буду.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 лип. 2016 13:22 #107803 від
Відповідь від у темі Акція протесту

Добре було лише доцям і синочкам бізнесменів та високопосадовців. Давно слідкую за психологічними особливостями поведінки Островського на сайті,тепер зрозуміло,що його агресія- результат психологічної травми отриманої під час навчання у ліцеї( Шановні педагоги ліцея- ви травмуєте дітей! Розвиваючи в них комплекси меншовартості й як результат відсутність поваги до їнших,злоба,зневіра(

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
28 лип. 2016 17:17 #107805 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Акція протесту

Ви вчилися в ліцеї, і напевно успішно вчилися у вузі , тому напевно знаєте, що означає слово «модератор»? Посередник, арбітр…. Детальніше можете подивитись у словнику. А ви –молода, розумна людина агрессивно відстоюєте одну сторону.

А ще я мешканець цього міста та людина, яка вивчає питання дещо глибше за простих обивателів.
Записали мене по ту сторону барикад саме Ви, я тут зараз не відстоюю нічию сторону, я просто не люблю коли маніпулюють інформацією і намагаються біле видати за чорне та навпаки.

Ви певно здивуєтесь, але я особисто знайомий з Галиною Рафіковною та не знайомий з Маслій. Нічого поганого не можу сказати про жодну з цих жінок. Але разом з тим для мене очевидно, що цей конфлікт нагнітається штучно, аргументованих причин для цього бунту немає. Тим більше, що виступає проти Маслій менша частина колективу школи. І не потрібно тут розповідати казок про залякування. А прикриватись батьками та тим більше дітьми ницо і не гідно, так само як і ображати анонімно тут людей на форумі.

Для мене є очевидним, що розгортається боротьба за посади, а не за справедливість. Ви ж досі так і не змогли назвати об'єктивних причин чому Маслій не може обіймати посаду директора.

Контракт підписано всього на 2 роки, відпрацює людина, а тоді вже будете аргументовано доводити чому вона не може очолювати школу. Для чого зараз цей театр?

Добре було лише доцям і синочкам бізнесменів та високопосадовців. Давно слідкую за психологічними особливостями поведінки Островського на сайті,тепер зрозуміло,що його агресія- результат психологічної травми отриманої під час навчання у ліцеї( Шановні педагоги ліцея- ви травмуєте дітей! Розвиваючи в них комплекси меншовартості й як результат відсутність поваги до їнших,злоба,зневіра(

Сказав анонім, який давно за мною слідкує, пише негативні пости, а мене звинувачує у агресії. :) Вам дійсно нічим зайнятись?
Ці користувачі подякували: olhavs

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
28 лип. 2016 17:52 #107806 від Sasha-Ukraina-vkontakte
Відповідь від Sasha-Ukraina-vkontakte у темі Акція протесту

Островський О.В. пише: Тим більше, що виступає проти Маслій менша частина колективу школи.

Неправда, і сьогоднішні події це довели. А якщо дуже поспішити, то якраз зараз ця "менша частина" засідає в міськраді, можна застати, побачити на свої очі та порахувати.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
28 лип. 2016 18:41 #107808 від
Відповідь від у темі Акція протесту
О це так дебати! Скажіть будь ласка, а мер хоч на одному мітингу був чи досі не знайшов в собі мужності подивитись людям в очі і привести аргументи на користь Маслій?Він взагалі чоловік?Як можна було обрати такого мера?
Коли він балатувався на посаду мера, то говорив наступне:" головне - благополуччя кожного мешканця міста, ЛЮДСЬКЕ СТАВЛЕННЯ ДО ЗВЕРНЕНЬ МЕШКАНЦІВ та беззастережне дотримання усіма принципів правопорядку та законності."(shepetivka.com.ua/forum/showthread.php?t=3760)
Пан мер знехтував всім, що обіцяв!
А Вашим словам, Маслій М.П., мало віриться, коли Ви говорите про те, що колектив зрадів, коли Ви прийшли.Бо я так розумію, що більша частина колективу у відпустках і не перебувають на роботі. Чомусь на відео, яке нам залив модератор, крім прибиральниць (які зраділи, що їх знімають на камеру) нікого і не видно!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.174 секунд
0
репостів
0
репостів