УДАРівці ніяк не заспокояться

  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2014 16:18 #94186 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
До речі ніхто не замислювався чому весь негатив до міської влади виливається лише в коментах та на форумі? Якщо влада така погана, то чому не збираютсья мітинги-протести? Мабуть тому що реальної підтримки людей не буде і ми побачимо купку ударівців з нагнаними працівниками певних підприємтв міста.
Та і що вони на транспорантах малювати будуть, якщо навіть тут не можуть чітко претензії сформувати? :-)
Ці користувачі подякували: Rob in Hood
Тема заблокована.
Більше
15 жовт. 2014 16:49 #94187 від praporschik
А скажи мені Нарцис Бонапартович Островський,навіщо стільки камуфльованих хлопчиків в балаклавах нагнали?Кого боїтесь?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2014 16:54 #94188 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

praporschik пише: А скажи мені Нарцис Бонапартович Островський,навіщо стільки камуфльованих хлопчиків в балаклавах нагнали?Кого боїтесь?

Слухай, чуваче, в тебе роботи немає, ніхто меблі не замовляє? Особисто в очі геройства вистачить обзиватись?
В статті чорним по білому було написано: заколтники мали прикриватись тітушками, самооборона такі речі в свому місті допускати не збиралась.
Тема заблокована.
Більше
15 жовт. 2014 17:00 #94189 від praporschik

Dj Os пише:

praporschik пише: А скажи мені Нарцис Бонапартович Островський,навіщо стільки камуфльованих хлопчиків в балаклавах нагнали?Кого боїтесь?

Слухай, чуваче, в тебе роботи немає, ніхто меблі не замовляє? Особисто в очі геройства вистачить обзиватись?
В статті чорним по білому було написано: заколтники мали прикриватись тітушками, самооборона такі речі в свому місті допускати не збиралась.


Звідки в тебе така інфа про тітушок?Статтю ти писав,відповідно інформацію хтось тобі надав особисто.Можеш назвати цю людину?
Тема заблокована.
Більше
15 жовт. 2014 17:08 #94190 від praporschik

Dj Os пише:

praporschik пише: А скажи мені Нарцис Бонапартович Островський,навіщо стільки камуфльованих хлопчиків в балаклавах нагнали?Кого боїтесь?

Слухай, чуваче, в тебе роботи немає, ніхто меблі не замовляє? Особисто в очі геройства вистачить обзиватись?
В статті чорним по білому було написано: заколтники мали прикриватись тітушками, самооборона такі речі в свому місті допускати не збиралась.[/quot

На рахунок моєї зайнятості не тобі судити.Ставити на місце брехуна я час знайду.Хочеш зустрітись пиши в особисте де.

Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2014 17:19 #94191 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Не переживай...якось зайду до тебе в Дружбу.
Тема заблокована.
Більше
15 жовт. 2014 17:34 #94192 від praporschik

Dj Os пише: Не переживай...якось зайду до тебе в Дружбу.


Я там рідко буваю.Захочеш зустрітись пиши в особисті,або візьмеш номер телефону в Дружбі.
Тема заблокована.
Більше
15 жовт. 2014 17:34 #94193 від praporschik
А як же на рахунок тітушок?
Тема заблокована.
Більше
15 жовт. 2014 20:01 #94194 від Rob in Hood
Приєднуюсь до тих форумчан,що вимагають конкретних фактів неналежного виконання обов'язків Полодюком.Язиком плескати- не плуга перти.Чи може це занадто "вибухова інформація",щоб поділитися нею з простими смертними ? Але,скоріш за все,це- чергова мильна бульбашка,такий собі пшик від ригокомуняк.
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
15 жовт. 2014 20:07 - 15 жовт. 2014 20:22 #94195 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dj Os пише:

praporschik пише: А скажи мені Нарцис Бонапартович Островський,навіщо стільки камуфльованих хлопчиків в балаклавах нагнали?Кого боїтесь?

Слухай, чуваче, в тебе роботи немає, ніхто меблі не замовляє? Особисто в очі геройства вистачить обзиватись?
В статті чорним по білому було написано: заколтники мали прикриватись тітушками, самооборона такі речі в свому місті допускати не збиралась.

А ще "заколотники" мали прикриватись атомною бомбою , як же таке самохорона пропустила?
Останнє редагування: 15 жовт. 2014 20:22 ким UDAR.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.160 секунд
0
репостів
0
репостів