УДАРівці ніяк не заспокояться

Більше
13 жовт. 2014 18:17 #94100 від praporschik
Влаштували сьогодні цирк з "черепашками-ніндзя".Навіщо?Чого добились?Обісрались на все місто та область.Після таких дій місцева влада не має права займати свої посади.
Тема заблокована.
Більше
13 жовт. 2014 18:22 #94101 від praporschik
Чи деякі прихильники фріменів знову будуть кричати що це УДАР винен,це вони підставу зробили.
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 жовт. 2014 19:11 #94102 від Dentist
Прапорщик, тоді ти наведи мені приклади "провтику" Полодюка, тільки конкретніше і по суті без загальних фраз.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 жовт. 2014 19:18 #94104 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Хлопці, я розумію, якщо є питання те претензії до влади, то їх треба висловлювати та питати, по конкретних пунктах. А не спочатку знімати в.о. мера, а потім вирішувати за що.
За вибори я задовбався повторювати, що їх призначають не тут, а у верховній раді. Чому їх не призначили питайте в народних обранців. Якби ви прийшли на зустріч до Луценка то почули б їх аргументацію, він якраз говорив про це, чи ви його також до "фріменів" приписали? Всі місцеві вибори будуть навесні у всіх містах, чому їх не суміщали з нинішніми позачерговими запитайте у них.
Ну якщо Полодюк такий поганий, то люди свою недовіру висловлять весною на виборах, чого такий кіпіш?
І не треба тут обманювати, сесію ніхто не зривав, путчистам просто не вистачило голосів навіть для її початку shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/1665...ivtsi-nevdavsia.html.
Тема заблокована.
  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 жовт. 2014 19:49 #94106 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Dj Os пише: Хлопці, я розумію, якщо є питання те претензії до влади, то їх треба висловлювати та питати, по конкретних пунктах. А не спочатку знімати в.о. мера, а потім вирішувати за що.
За вибори я задовбався повторювати, що їх призначають не тут, а у верховній раді. Чому їх не призначили питайте в народних обранців. Якби ви прийшли на зустріч до Луценка то почули б їх аргументацію, він якраз говорив про це, чи ви його також до "фріменів" приписали? Всі місцеві вибори будуть навесні у всіх містах, чому їх не суміщали з нинішніми позачерговими запитайте у них.
Ну якщо Полодюк такий поганий, то люди свою недовіру висловлять весною на виборах, чого такий кіпіш?
І не треба тут обманювати, сесію ніхто не зривав, путчистам просто не вистачило голосів навіть для її початку shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/1665...ivtsi-nevdavsia.html.

Я думаю, на сесії в депутатів було багато запитань до мера, а мер міг би аргументовано на них відповісти. І голосування після того поставило б логічну крапку. Але до цього не дійшло, сесію реально було зірвано. Депутати - також люди, в них є сім"ї. І вони просто не могли працювати під шаленим тиском незрозумілих людей в камуфляжі. Думаю, якби сесія була закритою, результати були б зовсім інші.
Ці користувачі подякували: praporschik
Тема заблокована.
Більше
13 жовт. 2014 19:59 - 13 жовт. 2014 20:02 #94107 від praporschik

Dj Os пише: Хлопці, я розумію, якщо є питання те претензії до влади, то їх треба висловлювати та питати, по конкретних пунктах. А не спочатку знімати в.о. мера, а потім вирішувати за що.
За вибори я задовбався повторювати, що їх призначають не тут, а у верховній раді. Чому їх не призначили питайте в народних обранців. Якби ви прийшли на зустріч до Луценка то почули б їх аргументацію, він якраз говорив про це, чи ви його також до "фріменів" приписали? Всі місцеві вибори будуть навесні у всіх містах, чому їх не суміщали з нинішніми позачерговими запитайте у них.
Ну якщо Полодюк такий поганий, то люди свою недовіру висловлять весною на виборах, чого такий кіпіш?
І не треба тут обманювати, сесію ніхто не зривав, путчистам просто не вистачило голосів навіть для її початку shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/1665...ivtsi-nevdavsia.html.


Ос а як розуміти твої слова: "путчистам просто не вистачило голосів навіть для її початку" і " Оскільки хоч і був кворум, але депутатів для відкриття сесії не вистачало, секретар міської ради не мав права відкривати сесію."

Чуваче,ти явно працюєш на замовлення фріменів.І підозрюю-самооборони.
Останнє редагування: 13 жовт. 2014 20:02 ким praporschik.
Тема заблокована.
Більше
13 жовт. 2014 20:12 #94109 від praporschik
Ос а відео ти знімав?І чим же зганьбились УДАРівці?
Тема заблокована.
Більше
13 жовт. 2014 20:32 #94110 від praporschik
На відео де до Окуневича підйшов боєць Айдару бачу його з костурм.Хоча 11жовтня я його бачив у Вопаку певно з дружиною і донькою абсолютно здоровим.Звернув на нього увагу через шеврон Айдару на рукаві.Можна казати що рана відкрилась і бла-бла-бла.Але мене насторожує співпадіння з цими подіями.
Тема заблокована.
Більше
13 жовт. 2014 20:38 #94112 від praporschik
Ос чергова твоя брехня в статті : shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/1665...davsia.html#comments .Окуневич не кричав "рот закрий",ця фраза пролунала з зали від "казачів".
Тема заблокована.
Більше
13 жовт. 2014 20:41 #94113 від praporschik
Бурхливі оплески та підтримку чути добре та погано видно від так званої самоборони.Ос-тобі лайк за прекрасну заказну статтю.
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.168 секунд
0
репостів
0
репостів