УДАРівці ніяк не заспокояться

Більше
14 жовт. 2014 14:13 #94149 від praporschik

Dj Os пише:

Ос чергова твоя брехня в статті : shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/1665...davsia.html#comments .Окуневич не кричав "рот закрий",ця фраза пролунала з зали від "казачів".

Включи гучність гучніше та почуєш, а взагалі народ починайте ходити на сесії, тоді і може прозріння якесь прийде.

А тепер для цікавості, якщо в депутатів є питання до Полодюка, всі депутати знають його номер телефону і кабінет де він працює, це так важко зателефонувати чи прийти?

Та навіть тут на форумі, що заважає написати? Вже декілька людей просило написати, що конкретно не влаштовує в Полодюку, але досі внятних відповідей не було.


Передивився це відео 4 рази на максимальній гучності.Полодюк сам признав кворум,але свобода підготувалась добре щоб сесія не відбулась.Браво.Кричали таки з зали.Ос ти таки брехун.Ти свідомо працюєш проти УДАРу.Я думаю на замовлення свободи та місцевої самооборони.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 жовт. 2014 18:15 #94153 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Ос ти таки брехун.Ти свідомо працюєш проти УДАРу.Я думаю на замовлення свободи та місцевої самооборони.

Роздрукуй цей пост і повішай собі біля компа, бо колись тобі доведеться вибачатись за нього переді мною.
Тема заблокована.
Більше
14 жовт. 2014 18:54 #94155 від praporschik

Dj Os пише:

Ос ти таки брехун.Ти свідомо працюєш проти УДАРу.Я думаю на замовлення свободи та місцевої самооборони.

Роздрукуй цей пост і повішай собі біля компа, бо колись тобі доведеться вибачатись за нього переді мною.


Перед такими як ти я не вибачаюсь.
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
14 жовт. 2014 19:33 #94157 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Якщо маєш честь та гідність, а також силу волі визнавати свої помилки, то вибачишся. Далі не бачу сенсу продовжувати срач, час покаже хто з нас помилявся, а хто ні.
Тема заблокована.
Більше
14 жовт. 2014 20:10 #94158 від praporschik

Dj Os пише: Якщо маєш честь та гідність, а також силу волі визнавати свої помилки, то вибачишся. Далі не бачу сенсу продовжувати срач, час покаже хто з нас помилявся, а хто ні.


Чи тобі брехуну говорити про честь та гідність?Відверто брехати на людей-це твоя честь!А про мою честь,гідність та силу волі не тобі судити.Подумай про себе спочатку.Три пости на форумі та заказна статейка з відвертим срачем на людей які не дають свободівській погані захопити владу в місті-ось твоя честь та гідність.На додачу ще й совість.Амінь.
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
15 жовт. 2014 08:56 #94164 від Алої3

praporschik пише:

Dj Os пише: Якщо маєш честь та гідність, а також силу волі визнавати свої помилки, то вибачишся. Далі не бачу сенсу продовжувати срач, час покаже хто з нас помилявся, а хто ні.


Чи тобі брехуну говорити про честь та гідність?Відверто брехати на людей-це твоя честь!А про мою честь,гідність та силу волі не тобі судити.Подумай про себе спочатку.Три пости на форумі та заказна статейка з відвертим срачем на людей які не дають свободівській погані захопити владу в місті-ось твоя честь та гідність.На додачу ще й совість.Амінь.

Аллілуя, брат!...
Тема заблокована.
  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
15 жовт. 2014 12:00 #94166 від Dentist

maroshka пише:

Dentist пише: Сесія не зірвалась, її навіть не змогли розпочати. Для початку сесії по закону (регламенту) треба набрати певну кількість голосів (половину хоча б) а то сесія не буде розпочата. А її не набрали, тому сесію не розпочали. А тепер для цікавості, якщо в депутатів є питання до Полодюка, всі депутати знають його номер телефону і кабінет де він працює, це так важко зателефонувати чи прийти?


І де його номер мобільного телефону оприлюднено

Запитай в своїх повелителів (окунєвіч/підопригора) в них 100% має бути.
Тема заблокована.
  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
15 жовт. 2014 15:55 #94181 від maroshka
ну от і пресловута відкритість ради

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2014 16:10 #94183 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

maroshka пише: ну от і пресловута відкритість ради

Виклади свій особистий номер телефону тут :-) Покажи свою відкритість.
Особистий номер секретаря є у всіх депутатів.
Люди без проблем зустрічаються особисто, або ось тел. 5-61-86, факс (03840) 4-01-71
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
15 жовт. 2014 16:13 #94185 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Мене так смішать як боти плюсують всі проударівські коменти тут shepetivka.com.ua/statti/suspilstvo/item...a-hra-prestoliv.html і тут shepetivka.com.ua/novyny/podii/item/1665...ivtsi-nevdavsia.html. Ніби від того люди думку свою змінять. :-) Просто колосальне марнотратство грошей і часу :-)
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.220 секунд
0
репостів
0
репостів