УДАРівці ніяк не заспокояться

  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
11 жовт. 2014 23:12 #94060 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
[quote="Anykey" post=94058 Хтось мені скаже, скільки підписів за проведення сесії і який їх розподіл за партіями ?[/quote] Про яке подання мова ? Але в будь-якому разі ( що в поданні на зняття Антонюка , що в поданні на зняття Полодюка ) від УДАРу було 4 голоси. Про інші голоси навряд чи хтось дасть чітку відповідь, як не дивно на сьогодні у нашій раді є лише одна єдина фракція це - УДАР, всі інші або саморозпустились ( як фракція ПР) , або колись перестали існувати через недостатню кількість членів фракції ( як Батьківщина чи Свобода)
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 жовт. 2014 00:04 #94061 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Я тебе вже двічі ловлю на заказусі фріменів.

Давай факти в студію :)

УДАРу ( у списку була необхідна мінімальна кількість підписів, якщо б хоча б один із списку "здався" то не було б і ніякого зняття Антонюка, на жаль більше ніж 14 гідних депутатів у нашому місті не знайшлося )

:lol: Але які ж ви кумендні, ви справді вважаєте що в людей аж настільки коротка пам'ять? Ви гадаєте ніхто не пам'ятає як ці всі роки ви голосували по принципу "одобрямс" з Антонюком і іншими регіонишами? Як сесії пролітали за 20-30 хвилин, і ви як ті зомбі лише руки піднімали? Це ви зараз герої, виступаєте по пів години, апелюєте, це добре, але чому ваших ефектних спітчів в роки керування Антонюка не було?

2. Перелічи посади , які на разі обіймають партійці від УДАРу та відміть у списку "сидячих на посадах".
Гадаю буде багатьом цікаво ознайомитись ( не потрібно спекулювати тим чого не знаїш, а якщо знаїш то очевидно оговорюєш УДАр умисно)

Ну по-перше, я не лише про ударівців писав, а по-друге нагадай людям, щоб їм було цікаво, ким зараз працює ваш голова місцевого осередку партії? :)

А чого ця влада боїться працювати легально, намахали шепетівчан із законними виборами причому двічі. І яйця з помідорами, і ще скорший драпак з міста повернеться вже проти Свободи.

От ти maroshka як і praporschik, чули дзвін, да не знаєте де він :) Підопригора про це на сесії людям кричав, а які докази цього звинувачення ми і досі не побачили. Такими речами, як і тарифами на воду дуже легко накручувати шепетівчан, такий собі спосіб Ляшка. Але якщо тверезо подивитись на факти, то щось не сходиться. Подання на перевибори відсилались двічі: одразу як Полодюк приступив до обов'язків, а потім повторно через кілька місяців ще раз. Якщо дуже бажаєте, можу спробувати дістати копії цих клопотань, які зареєстровані в міськвиконкомі та навіть корешки з почти. Щоб ми раз і назавжди закрили цю тему і УДАР перестав накручувати людей.
Щодо тарифів на воду, то нагадайте наскільки знизились тарифи? Обіцяли ж в 2 рази, а коли самі ознайомились з розрахунками, то виявилось що можна лише забрати пару гривень з тарифу, які мали йти за розвиток водоканалу, профілактичну заміну мереж і тд. Але крику і пафосу було як на всі 20 гривень знизили.
До речі чи були якісь перепони в цьому питанні зі сторони Полодюка? Думаю навряд чи такі згадаєте, та і сама голова комісії це визнала на сесії.
До речі

Ще цікава історія є про теплові лічильники.

дуже хотів би цю цікаву історію послухати. А заодно дізнатись як вона стосується Полодюка.
Коротше, можете мене скільки завгодно звинувачувати мене в заказухі, мені байдуже, я писав і буду писати про всі ті інтриги, що плете Підопригора та компанія. Не тому що я маю якісь образи чи негативне ставлення, просто якщо я бачу що замість того щоб працювати спільною командою на благо міста, УДАР тільки те і робить що намагається скинути Полодюка, не маючи жодних програм і стратегій до розвитку міста, жодних практичних навичок. Як би комусь не хтілось, але я дивлюсь на ситуацію не лише з позиції Свободи, я спілкуюсь з обома таборами і дивлюсь на ситуацію збоку. І якщо я бачу що ця війна безглузда і шкодить моєму місту, де я живу, то я про це буду писати й надалі.
Ну от скажіть мені любі УДАРівці, от якщо ви отримаєте цю посаду, що від того зміниться? Не для вас особисто, а для міста? От що думати звичайним людям, коли спочатку Савчук після конкурсу кричить, що розжене весь виконком, а на наступний день з'являється ось цей проект рішення від Підопригори? Випадковість?
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 жовт. 2014 00:29 #94062 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Ну, наклали асфальту на проспекті. Так то, скоріш за все, заслуга "папєредніка".

Папєрєднік розпилив бабло на пару з Ядухою і пропав, а Мовсісян і місто зосталось з дулею. Якщо ти думаєш, що проспект зараз дороблюють за ті гроші, то ти помиляєшся. Якби не той ненависний декому заступник, який мало не щодня їздив в область вибивати гроші і його дружні зв'язки з проектною організацією, то ніхто б і не продовжував той ремонт. Чомусь ніхто не замислюється, що з того часу у нас інфляція з'їла мало не половину суми і якби не індексація та додаткові кошти з області, то цього року проспект би ніхто і не чіпав би.
Ви ще, до речі, забуваєте про ремонт Шешукова, на який вибили пів ляма, про те як людям з сонячного полегшили життя привівши в певний порядок їх дорогу і тд...Всі побоювання, що Полодюк "занадто кабінетний" не виправдились.

краще працює з паперами, ніж з людьми.

Ага...поцікався скільки зустрічей з людьми у нього щодня і посмієшся з власного ж допису :)

Ну, зняв Можейко, хоча все місто було проти - то заслуга замісників.

Все місто проти? :lol: Зайди зараз в Ліцей та спитай учнів та вчителів, чи дуже вони сумують за Можейко.

Не зняв Бренцун, хоча все місто було за - сил не хватило.

Ще не вечір:-) Чи ти думаєш цей блог про полювання на відьом так просто з'явився?

В четвертій школі польські класи закривають - мішають вони комусь? Чи в Чіліїхи манія величі ? А між тим, ті класи - єдине вікно в Європу для наших дітей.

Ще один доказ того, як людина не знаючи ситуації робить передчасні висновки. Зайди в четверту школу і поцікався чи може хтось з вчителів викладати польською хімію, фізику, математику...Таких вчителів немає і ніколи не було. Доки діти були в початкових класах, то знань вчителів вистачало, але коли діти подорослішали, то виявилось, що жоден вчитель в школі не має відповідної кваліфікації. Термінологія наук це не побутові розмови і жоден вчителі просто не знають таких слів. А польські ВУЗи не цікавитимуть наші проблеми, не знаєш терміна на польскій мові - до побачення. То який сенс в цих класах? Тішити лише себе думкою, що класи мають назву "польский?" І тепер батьки кричать, що класи закривають, але де знайти вчителів самі не знають. Та і вказала поясни мені, при чому тут Полодюк?
Ці користувачі подякували: VeraKuharuk
Тема заблокована.
  • Dj Os
  • Dj Os аватар Автор теми
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
12 жовт. 2014 00:43 #94063 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
Коротше з цієї теми можу вкотре пересвідчитись, що всі біди шепетівчан в тому, що вони керуються запущеними чутками та через це легко піддаються маніпуляціям. І скільки вас запрошують за сесії, громадські слухання, громадські ради...ходять одиниці. А потім починають вигадувати казки та теорії заговору про кровожерливу Свободу.
Та що там ходити, он відео для лінивих про останню сесію подивилось аж 130 чоловік. Добре що хоч матеріал прочитало значно більше людей, хоч якби тут дехто не розпинався, що вона замовна.

Коротше люди, маєте сумніви щодо роботи влади? ходіть та контролюйте, тим паче що зараз це не те що не забороняється, а навіть вітається владою. А цей срач ваш на форумі, про те що "всі гівно" нікому не цікавий. Я розумію, що ви звикли апріорі завжди обсирати владу, іноді є за що, але іноді треба вмикати гальма і не обсирати за те чого немає.
Ці користувачі подякували: VeraKuharuk
Тема заблокована.
  • maroshka
  • maroshka аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
  • ая-яй
Більше
12 жовт. 2014 09:48 #94067 від maroshka
і "незалежному" шепетівському порталу з "власною" не заанганжованою думкою АМІНЬ

Ветры жизни меняют дорожные указатели
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 жовт. 2014 11:31 #94068 від Алої3
1 Окунєвич Олександр Володимирович ударівець, дезертир, що відкосив від АТО
2 Підопригора Роман Борисович ударівець, кум дезертира
3 Черняховський Петро Іванович ударівець, тесть дезертира
4 Дем’янов Анатолій Іванович комуніст
5 Можейко Галина Панасівна регіоналка з 16.01.2007 року (№ 22-15887)
6 Ковальков Віталій Олександрович ударівець, однопартієць дезертира
7 Чікін Володимир Ілліч москаль-комуніст
8 Трофімчук Ігор Петрович регіонал з 10.01.2006 року (№ 22-5817)
9 Степич Ігор Михайлович регіонал з 12.05.2012 року (№ 22-25337)
10 Головань Віктор Васильович комуніст
11 Качоровська Надія Василівна регіоналка з 12.01.2012 року (№ 22-22480)
12 Липкань Анатолій Всеволодович секретар Антонюка
13 Котенко Марина Михайлівна регіоналка з 10.12.2004 року (№ 22-15884)
14 Собчук Наталія Миколаївна регіоналка з 14.05.2012 року (№ 22-25251)
15 Ординська Валентина Миколаївна регіоналка
16 Киян Віктор Михайлович Єдиний Центр
Ці користувачі подякували: Dj Os, Dentist, kredit
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 жовт. 2014 11:37 #94069 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться
"Амінь" незалежності та незаангажованості форуму настав не сьогодні і не вчора. Події та факти перекручуються , висвітлюються однобоко та спрямовано подається інформація на підтримку певних політсил вже давно.
Нові можновладці від ВО Свобода та їх посіпаки вдаються до різних маніпуляцій, залякувань та прямих погроз "неугодним "та незалежним депутатам щодо голосування у міській раді, ще частина із депутатів прото торгується за посади. Це демократія ? Чому одні не можуть вільно висловитись а інші адекватно відреагувати на критику ? Нічого від часів майдану не міняється( змінились лише обличчя у кабінетах) ,а залишаються старі підходи, методи та адміністративний прес. Депутатам прямо вказують : "не приходь на сесію", "не підходь до трибуни та не голосуй". Боїтеся ? Правильно, бійтеся ! Покарання прийде якщо не завтра , то післязавтра, ударівці дійсно не заспокояться , не на тих напали.
Вагомі причини( по пунктам ) , які спонукали ініціативну групу до зняття Полодюка М.І. оголосять завтра на сесії.
Ці користувачі подякували: maroshka
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 жовт. 2014 12:01 #94071 від Алої3
Ти якийсь занадто емоційний - рано помреш. Може навіть і завтра, як черговий раз лажанешся... ;)
Тема заблокована.
  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 жовт. 2014 12:10 #94073 від Алої3
Шепетівчани голосували за УДАР, бо думали, що то удар Віталія Кличка, а насправді то був удар йолковим вінком по порожній голові Януковича, або удар бейсбольною бітою по голові дезертира.
Тема заблокована.
  • UDAR
  • UDAR аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
12 жовт. 2014 12:12 #94074 від UDAR
Відповідь від UDAR у темі УДАРівці ніяк не заспокояться

Алої3 пише: Ти якийсь занадто емоційний - рано помреш. Може навіть і завтра, як черговий раз лажанешся... ;)

"Не намагайтеся сперечатися з ідіотом, інакше вам доведеться опуститися до його рівня, де він вас задавить своїм досвідом"
Тема заблокована.
Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів